Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže se pro zachování "dynamičnosti" bude těch 64 lidí řezat nejdřív venku a v dalším kole se pak těch samých 64 lidí bude řezat uvnitř lodi? No potěš pánbůh. Kam se na to bude hrabat starý metro při boji o Béčko.
    On to ten nový Frostbite nedá najednou? Nebo by to bylo moc mentálně náročné hlídat loď a zároveň bojovat venku?
    • V BF2142 to bylo tak že nepřátelé mohli dovnitř až když se zničili štíty, k tomu bylo zapotřebí ovládat control pointy na mapě. Takže nebude všech 64 běhat uvnitř, ale část bude bránit / útočit na control pointy (pokud to bude na stejný způsob, akorát se nebudou ničit štíty ale rovnou HP lodi) a druhá část se bude řezat na lodi
      • Teda už si to nepamatuju na 100%, ale vylodit se v nákladovým prostoru šlo myslím hned od začátku. Kontrolní body byly kuli antititan raketám, které ho časem sestřelily. Druhá varianta byla ho prostě rozebrat zevnitř. Ale už je to let... :)
  • Ano, dnes som sa uz o tomto mode docital na Battlelogu, kde z toho (TRADICNE) robia doslova "clanok tyzdna". Ako obvykle... A najviac ma bobavilo, ked si BF4 vcera zase raz zacal stahovat novy update, ktory ma -- to uz snad ani nie je mozne -- dobrych 800 MB!!!
    Co chcu tymito updatmi dokazat (tym skor, ze hra samozrejme i nadalej pada, mrzne a tak dalej)? Zrejme im ide o zdolanie nejakeho noveho rekordu, kde ked sa napokon vo finale zrataju komplet vsetky GB dat, ktore praveze "zozrali" vyhradne cisto len updaty, tak vsetci zistime, ze danu velkost by za inych okolnosti mala pokojne jedna celkom slusna AAA hra (t.j. tipujem, ze pri BF4 su ti psychopati z EA schopni vypustit do sveta pokojne min. cca 5-8 GB cisto len updatov... neratam DLC)...

    NECH ZIJE EA!!! *7*

    ...takze, ja teda jdu blejt velebnosti *11*
    • kennyB
      Já si nedávno chtěl znovu zahrát GT5 a stahoval jsem také něco kolem 8 gb patchů *1*
    • Za nasi skupinu se kterou hraju musim rict ze po BF uz nejakou dobu nespadl ani lidem co s tim meli opravdu velke problemy a to hlavne na nekterych mapach (metro, shanghai, paracel a dalsi). Mne porad pada akorat ovladac nvidia ale to asi nesouvisi se hrou protoze ten mi pada i pokud BF4 nebezi.
      • Tak pokud ovladac pada i mimo hru, tak to asi opravdu BF4 nebude :))))
        • Dik to pisu!!!! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit