Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Včera jsem nainstaloval a čekal jsem nějaké hrůzné sekání či jiné prasárny, no a hra mi jede na maximální grafické nastavení jako víno. Počet snímků 30 fps nijak nesnižuje herní zážitek a doslova si mlaskám. Co mi vadí jsou spíš ty černé pruhy čili já osobně si přes debug lištu hodím hru bez pruhů... Jinak s technickým zpracováním maximální spokojenost. Tedy aspoň na mém stroji.
    • ty ses uz tak zrpacovanej,ze si ani neumis predstavit,co vsechny na ty hre je spatne...vypada jak z roku 2006 *9*
  • Kinet1c
    To je ako teraz s FFXIII, to uz clovek nech si rovno kupy ci pozicia ps3 a zahra na tom aby si to uzil a nie locknute 720p, tu zas 30fps, kedze dnesne aj priemerne pc by to nedalo na 60, no nic, zial toto nie je ani tak problem konzol, ci PC, ako som uz tu pisal, je to problem vyrobcov hry ty co tu hru ladia a optimalizuju, ty sra.i su zodpovedny za toto, a potom nezostava nic ine, len vymysliet vyhovorky, nech su akokolvek komicke a realitou maju spolocne asi len slova, ktorymi su tie nezmysli vyjadrene.
  • Ano, to je mi teda logika. Takze vyvojari vydaju totalne sprasenu hru z hladiska optimalizacie (nejak sa nam ta mizerna optimalizacia, kedy zrejme autori nevedia od dobroty, ako by zdrojovy kod este viac doj3bali, za posledny rok rozmaha). A my z toho celeho mame akoze padnut na prd3l, zejo? *10*
    A fakt najlepsie je, ze ked hru vydaju, je potrebne hrabat sa v (v tom lepsom pripade) v konfiguracnych suboroch a tym celu hru aspon ako-tak normalne rozchodit (btw, konzolisti nech ostanu v klude, pretoze na ich "radiatoroch" pre zmenu kazda hra vyzera aspon o niekolko tried horsie, cest vynimkam). V horsom pripade na to PODLA VSETKEHO treba min. taky superpocitac, aky vlastni napr. Meteorologicky ustav v CR. Ide o masinu NEC SX9. Predpokladam, ze spominane DELO by ako jedno z mala vskutku nemalo najmensie problemy rozbehat akukolvek hru. Aj keby mal neoptimalizovany zdrojak hocijakej hry trebars 500 GB.

    Kazdopadne, nejak sa mi z toho celeho zdvihol kufor... takze jdu blejt, velebnosti *11*...
  • A pak člověk nemá dávat přednost konzolovým verzím. Když na PC ho většinou čeká řada obstrukcí. Ať už jde o nepříliš dobře provedenou optimalizaci, nebo jiné problémy. Naposledy mne celkem zamrzela koupě Divinity Original Sin, teď o posledním víkendu. Jako neberte mne špatně, hra je to opravdu libová, ale kupoval jsem to hlavně kvůli tomu, že to má i editor, s vidinou jak se moje kreativní duše vyřádí při těch možnostech interakcí co v "DOS" jsou (např. viz. Bucket - "Can hold any liquid, and also the heads :D). Bohužel jsem zjistil, že u aktuální verze 2.x z GoGu je to nějaké rozbité a editor se nrozběhne :(, celé to zatuhne při načítání základního modulu (knihovny) .... údajně co někdo nějak vyzjistil kvůli nějakému jazykovému balíčku. A bohužel vývojáři z Larianu jen v threadu odpověděli, že o tom problému vědí ale že na to nemají ani žádný odhad kdy ho vyřeší :(. Věřím, že kdyby existovala konzolová verze (i přes obstrukce s uváděním patchů atp. a díky větší kontrole od výrobců konzolí) by se to nestalo a vše by fungovalo :(.
    • jestli povazujes za vyhodu to,ze ti vydavatel na konzoli dovoli hru tak maximalne spustit,tak se potom nemame o cem bavit...

      navic ta chyba s editorem jde opravit, 5 minut googleni a najdes tu potrebnou jazykovou knihovnu
      • budu vděčný za odkaz, kde se toto řeší, když mi nebyl ochotný/schopný pmoci support team z Larianu, předem díky
        • neni to tak uplne legalni zasah do hry,takze odkaz budes muset najit sam,google a tam "cs rin ru divinity original sin editor patch"
          • Tak v tom threadu jsem našel jako poslední který se řešil verzi 1.0.177, což je dávno příliš staré, pokud tomu dobře rozumím. Právě v patchích přidávají pravidelně hromady textu tak tam asi bude adekvátní jazykový balíček hrát podstatnou roli, alespoň usuzuji podle vyjádření těch týpků co tvoří svépomocí češtinu.
            • Tak ten neoficiální update 1.0.177 asi bude odpovídat patchím z počátku října, ale nějak z toho nejsem moudrý, pouze přepsání language.lsx souboru + nějakých dalších v English lokalizaci ničemu nepomohlo. Asi jedině kdybych si stáhl celou cracklou verzi .... no a ostatně tak to máme skoro pořád, oficiáně se málo co opraví a lépe jsou na tom vždy ti co to celé stáhli :). Pokud nějak víš co s tím, napiš mi kdyžtak na email: xTomx@seznam.cz, díkys
      • a co bys s tou hrou jako chtěl dělat, když funguje jak má? Lol to je demence toto...
        • Veskoslav
          Buď piš jako hey nebo jako n....
    • Veskoslav
      To je tak naivní si myslet, že kdyby byla konzolová verze, že to jede.....Kolik znáš her na konzole, které mají editory či moderskou komunitu? Stačí 5 her.
      • Little Big Planet (1+2+racing), Minecraft, Infamous 2, GTA 5, Far Cry: Blood Dragon, Hitman Absolution...
      • GTAV a Skyrim asi nejvíc, pak celkem jede GTA IV a občas něco na oba Fallouty...
      • nechytej se jednoho slova a raději si přečti moji reakci na madPav3L :)
        • Veskoslav
          Co ti na to mám napsat. Ty jsi prostě uživatel, co zapne a co dostane od výrobce, to mu stačí. Ale jakmile se najde problém, který nemusí být způsoben tvou vinou viz editor s Gogu, tak hned je všechno špatně a konzole to zachrání. Konzole nic nezachrání.
          • Zrovna někomu jako jsi Ty se nemám potřebu ospravedlňovat. Já jsem člověk, který se rád v něčem pošťourá, ale pokud dám někomu 1100 za "balení" které má obsahovat určité proklamované věci, tak bych byl rád kdyby ty věci fungovali. Jen si nerad nechávám "nasrat do ruky". Kdybych to věděl, že to nefachá, rozhodl bych se třeba pro koupi něčeho jiného, co má funkční editor, třebas Shadowrun s DLC (i když je hra samotná poměrně plochá, oproti Divinity).
        • zatim ani jedna, tak cekame, hrdino
          • omlouvám se to byla reakce na Veskoslava, ty pc gumy mě rozčilují...
    • Good joke... kdyby to bylo na konzole, tak žádnej editor ani nemáš
      • To je věc druhá, pouze jsem tím chtěl říct, že tam by alespoň nedovolili prodávat něco rozbitého. Za 7 let co mám PS3 jsem s jedinou hrou neřešil žádný problém. Narozdíl od PC kde je to pomalu u každé druhé hry.
        • Kinet1c
          Drahy moj, ale to je problem nie PC, ale tych ubohych vyvojarov, ktory ti ponukaju na PS a Xbox vylestene vypolirovane zbozie a PC si stale myslia, ze im staci aj kus h.vna a budu spokojny. Kto tu potrebuje zmenu su pani vyvojari a ich hlupy dementny postoj a nie hry na PC. Hry na PC mozu a funguju bez problemov, ked to je vyrobene a otestovane tak ako by to malo byt. Zial opak je pravdou a velakrat sa berie PC ako nieco strasne a preto musi pikat, tym ze dostanu zle porty.
          Moj nazor je ten, ze ked sa hra vydava multiplatformne, v prvom rade by mali vymakat PC port, pretoze ako vidime, tu natrafia na ludi, co maju radi nastavenia a slobodu nastavenia si svojich detailov (takze nie preto prve PC, lebo pc master race a podobne kraviny, jednoducho prave pre toto co sa deje aj teraz aby sa nestalo 30fps vyhovorka castym javom.). Potom az konzole, na ktore treba skoro vzdy podoladovat detaily a vykon, aby ti hra mohla behat bezchybne, pretoze ty si kupil tu konzolu, ty nemozes doladovat detaily, priliz rozsirenym nastavenim a tym padom, what u have is what u get, takze nemalo by to byt naopak.. Potom by sa vyhlo takymto veciam, zial nedaju si povedat, stale robia chyby a potom si taky ako ty poviete, ze PC fuj, lebo su take zavady na hre a ine a co ja viem co a pri tom, celemu tomuto nezmyslu sa da vyhnut tym, ze svoju energiu zameraju aj na doladenie PC verzie. Mnohy to nerobia potom to konci ako konci a potom sa stazuju na piratov, na to uz zabudnu, ze v provom rade predavali nedokonceny sh.t, ktory vecsina nechce a nehodla zaplatit sumy 50-60e.
        • Tak já taky neměl na PC žádný vážný problém s nějakou hrou... je to o tom co kupujete. Pokud to jsou sračkojidní porty z konzolí, kde vydavatelé kašlou na kvalitu a chtějí jen vytřískat další peníze, tak se není čemu divit.
          Co se DOS týká, tak s tím jsem neměl žádný problém... teď jsem zkusil spustit editor a taky běží.
          • A o jakou jde verzi? Steam? Nebo GoG?
            Já mám problém konkrétně s verzí z GoGu.

            Aktuální stupeň verze:
            Hra verze: patch_divinity_original_sin_2.12.0.23
            Editor verze: setup_the_divinity_engine_2.4.0.11

            Jinak, vyjádření Larianu v threadu:
            http://www.larian.com/forums/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=556854&#Post556854
  • JustinBieber
    Tihle ti borci co si honěj na tím kolik má FPS mě vždycky bavěj.. To jsou ti tzv. Pc hráči no ... Strašná mentalita *11*
    • JJ pc hráči řeší a konzolisté berou vše co jim nabídnou jedno kolik dpi, kolik fps, ... když jde o moje prachy tak řeším vše, proto mám mozek
      • PC gumy něco píší o mozku. Bože to jsou zase paradoxy...
        • A z čeho píšeš svůj příspěvek s xboxu ? dmte !!!
          • Pozor na něj. Takový borec jako je on ti to v klídu napíše i na mikrovlnce.
    • http://www.youtube.com/watch?v=4unBO2VSGvs
  • Tak recenze na steamu mluvi jasne, ta hra je sr&cka jak vysita, a dasli kandidat na fail roku, kolikate uz!
    • ucho
      Tak recenze obecně mluví jasně. Ta hra je nadprůměrná a pro milovníky žánru splňuje účel. Jo, nebude z toho žádný kult ani něco, o čem se bude za rok mluvit, ale propadák se nekoná...
      • Veskoslav
        No po přečtení čtenářských recenzí (Steam atd.) je to hodně rozporuplná hra. Nadprůměr je podle mě Outlast, tohle bude silný průměr, který bude na jaře v akci na Steamu za 10 euro.
      • Nemyslim recenze hernich webu, ty uz nikdo vazne nebere, vcetne me! Precti recenze na steamu od uzivatelu a skutecnech hracu, a jejich skutecnech problemu s hrou!
        • Myslíš ten jednohlasnej hejt týkající se poměru stran a FPS locku ... žádný z komentářů se nevěnuje hře jako takové ...
          • Ne jen to, ale pomer stran je zhovadilost, a 30 FPS pro kazdyho normalniho hrace taky. Uz jen tyhle 2 veci dokazou lidem totalne zkazit zazitek ze hry, byt by byla sebelepsi, hra se pocita jako celek se vsim vsudy. O chybejicich a doskakujicich texturach, vypadavajicim zvuku, a trhani pri 30 FPS se ani nebavim. A ted uz na tuhle blbost kaslu, jdu paprit Aliena, zdarec.
            • xH4wK
              Ja teda vyssie spominane technicke problemy nemam.. ale ja taktiez nemam PC za babku..
              A fps lock na 60FPS + pomer stran mne zazitek teda neskazili.. takze ?
  • Ted to hraju a potvrzuji ,ze 60FPS je o mnoho lepsi jak tech 30 co je tam defaultne. Jinak na Fullscreen bez pruhu nekdo poradi ? Zkousel jsem konzoly a pri nastaveni hodnoty 0 tam stale pruhy jsou a navic je to jakysi pomer stran ,takze panak je prtahlej jak .....
    • Veskoslav
      Nejde. Možná když se toho chopí moderská obec, že časem to půjde pryč.
    • Myslim ze mas smulu, co sem cetl tak pruhy odstranit nejdou.
  • Sranda bude jestli se tohoto nesmyslu chytí i Activision a příští rok vydají CoD zamknuté na 30fps. S tím jejich "bezva" enginem to teprve bude filmový zážitek. To budou MP bitvy jak vyšitý. *2*
    • Tak jestli to chtějí vydat na nové konzole a budou chtít, aby to alespoň nějak vypadalo, tak to bude 30fps lock, protože HW konzolí je s * i t...
  • Co to je za radoby filmovy pruhy .))))
  • nextgen, hra vypada hnusne a este bezi na 30fps..viete, nech to je filmove :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit