Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    "Všechny survivors hry umožňují kontroloval pool globálním vyškrtnutím kartiček"

    Podceňuješ stupiditu vývojářů. Opravdu všechny hry takovou mechaniku nemají. Příkladem budiž Balatro.

  • toka

    Všechny survivors hry umožňují kontrolovat pool globálním vyškrtnutí kartiček nebo itemů, aby se ten prvek náhody limitoval a daly se tvořit alespoň nějaký buildy s konkrétní specifikací. Balatro nic z toho nemá, má maximálně tak předražený roll. Nechápu popularitu tý hry.

  • Derp_1337

    Ano. Podobně dopadla strašná spousta deck building her. Ze začátku zábavu, ale ke konci hry je odemknutých tolik kartiček, že je to pak jenom o náhodě, co zrovna člověku padne.

    A spoléhat jenom na RNG fakt není žádná zábava.

  • toka

    Same. Jsem OK s tímhle žánrem, ale tady až moc náhody. První decky jde časem dělat trochu konzistentně, ale vyšší decky jsou o tom, co vám padne během prvních pár blindů a pak restart.

  • Je to stejná blbost, akorát hnusnější. Nechal jsem se nahypovat, ale zklamalo mě to. 

  • exoslav

    Je to lepší jak Slay the Spire?

  • Mathes26

    Balatro jde hrát na mobilech neofiko cestou již nějaký ten měsíc :) nějaký chytrý člověk vytvořil na GitHubu konvertor, co steam verzi předělá do mobilní verze na android/iOS - funguje to až překvapivě dobře, dotykové ovládání téměř bez chybičky.

  • U techto portu mezi platformami me jen hrozne vadi absence kompatibilnich savu. 


    Napr. Vampire Survivors jsem zacal na mobilu, nasledne presedlal na Switch a posledni zakoupil na PC - resp. Steam Deck a tam uz se jich znechucene skoro nedotkl protoze potreti to proste nedava smysl. 

    Balatro jsem hral prave na Steam Decku a mobilni verzi bych mel moc rad, jenze…

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit