Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Dle zpráv bude PC verze vypadat stejně.
  • Jo aha já si říkal že to vypadá nějak ošklivě
  • God-of-War
    to já fakt nevim hele:D známej mi to prostě nějakym záhadnym způsobem sehnal
  • a to už se to tam prodává před 11.11.11 ? nebo nějaká čorka ze skladů? (nic ve zlém) :D
  • Ringwraith
    Jsou tady tydle pindy nutný? Skyrim je konzolová hra, tak se s tím srovnej. Nebo počky dva roky než fanoušci PC verzi opraví modama.

    EDIT: Smazal jsem první dvě slova, to se nehodilo a omlouvám se za ně. Jen mě naštvalo, že zase vytahujete konzole vs. pc. Skyrim je prostě konzolovka jak řemen a Todd Howard a vše to potvrzuje. Schválně mě zajímá jak budou PC hráči reagovat na konečný produkt...
  • God-of-War
    dovoz kámo:) na ps3 z Francie
  • Ringwraith
    No jo, spoustu lidí co jsme četl po fórech nadávalo, že např. animace jsou hrozný.

    Osobně od Skyrimu čekám velký h*vno, takže mě může jen příjemně překvapit.
  • na konzolovy videa nekoukam, nerad bych si poblil klavesnici
  • Ringwraith
    Ten gameplay je z Xboxu.
  • zajímalo by mne odkud :)
  • Vostoq
    Viděl, zaslintal, vypnul a už nikdy nezapnu :D
  • nema to byt spusteno az 11.11. ?
    aby to nemelo online date check jako u BF3.
  • Sakra mám nutkání, příští pátek daleko, vidět to chci ale ty první minuty jsou ty nejlepší... Sakra, nemohli nahrát neurčitých 20 minut z půlky? to by mě netrápiulo :D
  • No nic moc, vyzera to jak Oblivion cakal som viacej :( Ale dam tomu sancu uvidime.
  • ,,Co je přesně obsahem dvojice videí, to vám logicky neprozradím, protože se na ně sám odmítám dívat.,, hehe
  • God-of-War
    já to přežiju *3* zejtra to už budu mít totiž doma

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit