Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wolf je naprosto v pohodě, dohráno skoro na jeden zátah jako jedna z mála novejch her. Graficky se nemá za co stydět, plynulost maximání, prostě žádný problémy. O AMD se už léta ví, že s ovladačema na tom není nijak zázračně, takže zde bych hledal chybu u kupujícího ne u enginu. Dohráno na GTX770.
  • TheGGG
    to asi nejsi majitel AMD
  • Já jsem naopak rád, za jediný AAA titul využívající OpenGL knihovny a ne ten zatracený DX.
  • TheGGG
    Hlavně ať to neběží na id tech 5 engine. Vím hloupé přání, už tím p*srali Rage, Wolfa a EW tím taky za*rou. *11* Škoda, dobrý hry a mizernej engine.
  • Nahodou doom 3 je z dnesniho pohledu celkem fajn strilecka. Strasidelny to nebylo vubec, akorat tam bylo frustrujici ze nekde v budoucnu si neslo svitit na cestu a k tomu strilet.

    Ale tak hlavne aby to nebylo preskinovany cod
  • co tu vsichni brecite, bethesda prave prekvapila luxusnim zpracovanim wolfensteina takze toto je nejlepsi zprava...bethesda evidentne umi
  • Ronox
    Prosím ať to dělají MachineGames...
  • Džeku nevíš o čem meleš, nehrál jsi původního Dooma v jeho době, tak se vůbec nevyjadřuj.
  • Pilgrim66
    Jsi si otevřel věštírnu? Já jenom jak poznáš jaká to bude hra z minutovýho CGI teaseru.
  • Já příběhy rád .... běsnění v koridoru se dá zvládnout i během něj ...
  • Jako hráč Battle Isle můžu zasvědceně říct ... Ještě tě stále baví hrát za imperátora ? (po tom co se na trůně navzájem několikrát vystřídaly celé generace protivníků ? )
  • Hmm, stačilo by tak málo. Stačilo by jen předělat Brutal Dooma do next-gen enginu, ale oni z toho stejně udělají CoD-like skript sajrajt s rádoby příběhem...
  • Jack1947
    Ty woe, čert s Bfgčkem? Fůj to vypadá hororově a odpudivě a pořádně temně... DOOM is back!
  • Mato1987
    Awwww Yissssss :)
  • Doom Yeeeeeeeeeees
    Bethesda Noooooooooo
  • kubi-wan
    jako vážně?
  • Pokračování ve stylu prvních dílů to nejspíš nebude, prrvní informace před lety říkaly něco o hře ve stylu Doomu 3.

    Konečně, proč ne. Snad se polepší, svýho času se o Doomu 3 vtipkovalo jako o hře která se nejlépe hraje když jdete pozpátku. :-) (nepřátelé se v 95% případů spawnovali za vašimi zády)
  • Blábolíš. *7*
  • to bude sracka, a bez p*dele. :d navic klasika zenska mrnca kecy blablaba, a nic nerikajici videjko, muze vazne zapusobit na neznale, rozumej dvanactilete a niz... a bez p*dele
  • Doufam , že při domm IV budeme muset všichni kupovat novou grafárnu :) jak to bylo u doom III

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit