Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Zase jsme zapoměli na číslovky? *1*

    Ne že by mě to sralo, ale tohle vynechávání číslovek mě pěkně sere.
    • MrSanta
      "Ne že by mě to sralo, ale tohle vynechávání číslovek mě pěkně sere."
      To je jak komentář od Jacka *1*
    • MickeyMutant
      Já to úplně chápu. Když přijde zkáza jednou, dvakrát, tak už potřetí by nemělo zbejt celkem nic k destrukci. No a když přijde zkáza počtvrté, tak už nikdo nebude věřit, že všechny ty zkázy za něco stály a nikdo to nekoupí.
      • Blábolíš. *7*
        • Jako hráč Battle Isle můžu zasvědceně říct ... Ještě tě stále baví hrát za imperátora ? (po tom co se na trůně navzájem několikrát vystřídaly celé generace protivníků ? )
  • jindra.veliky
    ten zvuk otevreni dveri *14* *14* *14* *14* *14*
    • presne! :) skoro som si cvrkol
  • kubi-wan
    Teaser je super, ale vážně se mi hnusí tenhle trend pojmenovávat pokračování her stejně jako původní díly.
    • přesně tak potom se to blbě hledá na torentech že jo *1*
      • kubi-wan
        jako vážně?
    • evidentně to okoukali od filmařů :/
  • Pokračování ve stylu prvních dílů to nejspíš nebude, prrvní informace před lety říkaly něco o hře ve stylu Doomu 3.

    Konečně, proč ne. Snad se polepší, svýho času se o Doomu 3 vtipkovalo jako o hře která se nejlépe hraje když jdete pozpátku. :-) (nepřátelé se v 95% případů spawnovali za vašimi zády)
  • MrSanta
    Ten zvuk té brokovnice*14*. Kurnik, to probudilo spoustu vzpomínek *4*
    • to jo a hned po tom ty dvere, tyhle samply uz mi zustanou v hlave do smrti
      • MrSanta
        Jo, vrata taky supr. Už aby byl Quakecon a ukázali gameplay.
      • C-BEAM
        súhlas... ak by to bol tento zvuk dverí ktoré ma po smrti privítajú v pekle, tak by som sa tam možno aj tešil.
  • co tu vsichni brecite, bethesda prave prekvapila luxusnim zpracovanim wolfensteina takze toto je nejlepsi zprava...bethesda evidentne umi
  • yuri.sidius
    Doufám, že se inspirují brutal doomem, to by byl metal *14*

    http://www.youtube.com/watch?v=iZ9WrEzyq3o
    • walltar
      Jenom aby se neinspirovali Call of Duty *1*
  • Zkoušel někdo z vás Brutal Doom? Hrál jsem sice jen version-181 z roku 2012, ale nemůžu si jej vynachválit. Grafika je hodně dobová, ale zážitek z hratelnost je nepopsatelný. Zvláště pak ten slastný pocit zadostiučinění, kdy jsem ho dohrál na nejtěžší úroveň.
  • flash789
    Hmm..myslim ze je celkem sance ze to video byl engine hry..ale mozna to je jen moje prani, pac od Doomu 4 ocekavam graficke orgie a velky naskok v tomhle smeru před konkurenci..preci jen ten ID tech 5 je super..a neverim ze třeba Rage byl jeho strop.
    • Po osobní zkušenosti s Rage a jeho megatextůrama od ID Tech 5 neočekávám vůbec nic. *6*
    • jasný CGI
  • NumberFiveAlive
    ten old skul zvuk dveri <3 snad to bude jako doom 1/2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit