Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufam , že při domm IV budeme muset všichni kupovat novou grafárnu :) jak to bylo u doom III
  • Ronox
    Prosím ať to dělají MachineGames...
    • Mato1987
      o tom pochybujem, machine games nie je veľké štúdio, že by mohli popri novom wolfensteine pracovať aj na pokračovaní dooma. Pracuje na tom samotný ID soft
  • Veskoslav
    Ten zvuk dveří mě vrátil do 96, kdy jsem poprvé hrál Dooma. Těším se:)
    • Doom je z 93 ....a v 95 už byl snad na každé školní síti co si pamatuju *1* ....
      • Veskoslav
        Já vím z kterého roku je, ale sotva jsem ho mohl hrát v té době, kdy mi byli 4:) V 7 už se to dalo:-D
  • M tak jestli to dopadne jako rage tak to RIP DOOM...
  • to bude sracka, a bez p*dele. :d navic klasika zenska mrnca kecy blablaba, a nic nerikajici videjko, muze vazne zapusobit na neznale, rozumej dvanactilete a niz... a bez p*dele
  • Co to bylo za fujtajblíka? Kéž by pokračovali v dobře odvedené práci, kterou předvedli s novým Wolfensteinem (ano, dělá na tom jiný tým, ale přesto).
  • No dalo sa cakat ze Doom4 bude prezentovany az na ich vlastnej akcii QuakeCone, aj ked ani E3 by nebolo uplne zle. Co ma skor trochu zaskocilo je koment, spojenie masa a kovu ? To mi znie skor ako Stroggovia z Quake2/4 nez nejaky enemaci z Doomu
    • I v Doom jedničce byli monstra co stříleli rakety, takže v klidu.
      • flash789
        dyt to jel klasickej cyberdemon..klasicka potvora ze staryho dooma..napul zivej napul stroj..klasika..vypada skoro stejne po strance designu..coz je dobre
  • Doom Yeeeeeeeeeees
    Bethesda Noooooooooo
  • lol oni neumí udelat ani poradne teaser, tohle je jasna kopírka prvního teaseru na novej starcraft 2. i když tedy bethesde moc neverím co se týče fps ale rýsuje se nám kvalitní Skyrim killer. doufám že pridají open world a nejake ty rpg prvky
    • TheGGG
      starcraft je kopírka warhammeru 40 000, takže tak.
    • jonatan.hanzlik
      Ty to asi moc nesleduješ co? Wolfenstein: New Order se jim dost povedl a to rozhodně není open world RPG ;)
  • Mato1987
    Awwww Yissssss :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit