Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Nečekejte od Diabla III nemožné. Od diabla III jsem neočekával nic mín ani nic víc než přesnou kopii diabla II ve vylepšené grafice s pokračováním příběhu a mýma oblíbenýma hrdinama... Co tu ale máme? Fukušimského radioaktivního hybrida mezi warcraftem 3 a wowkem se zmrvenejma runama, ještě zmrvenějším vývojem postavy, naprosto stupidníma hrdinama, nonstop online hru kvůli posrané aukci kterou nikdo z fanoušků diabla nechce a poslední hřebík do rakve zatloukli zrušením lektvarů na manu a životy... Od malička čekám na pokračování té úžasné hry a dají mi tohle, asi zkusím hlavou rozbít zeď...
    • mě asi nejvíc naštvali těma health orbama, to je něco tak dementního, úplně mi to kazí atmosféru..
      • MidnighT91
        Přesně tak, fanouška diabla 1 a 2 musí gameplay třetího dílu vytočit do nepříčetnosti, co že se to s jeho oblíbenou hrou stalo...
        • Nezmysel.
          Trojka je viac podobná dvojke, ako jej bola jednotka. Gameplay je rovnaký, chodíš po rôznych uzavretých lokáciách a dungeonoch a zúrivým klikaním vybíjaš rôznych chudákov, ktorí hrajú za temnú stranu. A počas tejto genocídy nachádzaš stále lepšie a lepšie veci a získavaš silnejšie skilly. Len grafika je o dosť lepšia + je tam fyzika. A lepšia hudba samozrejme (jediné, čo bolo v d1 lepšie ako v d2).

          Inak je to úplne to isté ako d2, a aj keď to znie čudne, je to zábava a úžasné odreagovanie.

          A health orby sú skvelý nápad, ako neprerušovať plynulý gameplay stupídnym klikaním na neobmedzenú zásobu health potionov - pre postavy ktoré nie sú od začiatku natwinkované highend vecami s lifesteal a regeneration.
  • To, co delaji v poslednich tydnech me natolik odradilo, ze jsem zrusil ultimate edition... Co novinka, to nasrani
  • To musi bejt zajimava prace, tlumit v lidech ocekavani :D Kolik za to plati?
    • Ve skutečnosti na to Blizzard vyvinul program, kterej do diskuzních fór náhodně generuje odpovědi: ano, ne, možná *3*
  • Trochu mne zarazi tahle veta.. Dohromady už si však přejí jedno jediné: aby ta zatracená hra už vyšla. Splnit by se jim to mohlo letos v létě. To rikal Bashiok nebo to napsal autor toho to clanku s hlavy??Nebot pred tydnem Bashiok rikal mezi dubnem a cervnem coz neni leto ale jaro..;)
  • Začínam tušiť že chcieť sa dobre zabaviť (viď Diablo I, Diablo II ) je dnes nemožné?
    Tiež by nemuseli do sveta púštat info o každom pixeli.
  • nečekám od něj raději nic.plus to že přestávám věřit že bude
  • Asharak
    Aaa tolik skromnosti! Heh, snad si to přečtou přední výrobci... AAA titulů *7*
  • miker17
    Aha takže naslibují hory doly a když jsem jim to nedaří splnit tak za to můžou lidi....no toto *8*
    • kostejnesmrtelny
      Počkej, a co se jim konkrétně nedaří? *1*
    • Veskoslav
      Pokud pravidelně čteš fórum Blizzardu, tak by jsi veděl, že tak 1/3 "zaručených" zpráv dávají fanoušci způsobují tím ještě větší chaos.
    • Neboj tohle sou jen chytry tahy aby to prilakalo lidi;) Raci sleduj oficialni web a uvidis ze ta hra neni spatna;) Prijde mi ze tady na gamestiscali pisou jen ty spatny veci co kdo o Diablu rek..
  • prakticky ze hry odebrali vyvoj postavy, tak jak ho lidi znali z D2. ted neco zase vratili, kdyz zrusili runy jako predmety a nahraidili je ekvivalentem skill pointu ve forme runoveho efektu. bohuzel to je jen zase dalsi zjednoduseni. vysledkem je, ze jediny rozdil mezi stejnou tridou postav na stejnem levelu budou jen predmety. vse ostatni si muzete menit dle libosti. pro me to je treba nocni mura :D mel se to prerozedolovani rad i kdyz to treba bylo jen o jeden bodik nekde jinde, tak porad mel clovek pocit odlisnosti. ted je to opravdu jen o vybave a skillech a runach, ktere budete pouzivat a az hra ukaze jestli kazdy bude mit svuj unikatni styl a vybavu na to zamerenou, nebo to skonci tank, ze se proste pojede to co je nejlepsi na konkretniho moba, bosse. pokud to bude ta prvni moznost, tak se mame opravdu na co tesit. pokud spise ta druha, tak porad zustane farmeni predmetu :) spatna hra to urcite nebude a jako vse od blizzardu se to bude moc dobre hrat a kdo mel moznost si zkusit betu, tak vam to jen potvrdi.
    • mam takovej pocit ze to v zadnym pripade nebude hc zalezitost, ale spis ze to bude delany pro masy, věčná škoda, dokázal bych si představit unikátní specifický skill tree pro každou postavu, kdy budete muset opravdu přemejšlet kam investovat jakej bod, abyste se dostali dál.

      Pokud se nepletu taky i lidi z bety říkaj že je to moc lehký
      • Porad to je ale jenom beta jenom ani ne 10% obsahu cele hry;)) Je jasny ze to je lehci vdyt Diablo 2 bylo taky ze zacatku 1 aktu lehonky;) v bete je max level 13 a kdyz jsi u Skeleton Kinga poprvi tak mas mezi 6-8 level takze je jasny ze lidi co maj 13 level v bete a behaj uz po desaty na skeleton Kinga ze jim to prijde jednodusi;)
      • A "ľudia z bety" o tom majú určite dobrý prehľad. *7* Hlavne preto, lebo v bete je dostupná až celá tretina prvého aktu najnižšej obtiažnosti.

        A dúfam, že mi tu nikto nebude hovoriť, že diablo 1 alebo diablo 2 bolo niekedy "hardcore" záležitosť.
    • Tak to bolo aj v diable 2.

      Bolo niekoľko dobrých buildov a tie boli založené na kombinácii istých highend predmetov. Rozdeľovanie bodíkov bolo úplne nepodstatné, lebo ak si chcel top build, tak si aj tak dával body stále do tých istých atribútov/skillov. Ak si ich dal inde, tak si mal subpar postavu, ktorá síce mohla byť originálna, ale rozhodne horšia v masovom vyvražďovaní obyvateľov pekla.

      A vôbec nebolo nezvyčajné, ak niektorí ľudia začínali novú postavu/build na základe toho, aký uberunikátny predmet našli so starým charakterom.
  • tak zrovna ty filmy byly pěknej odpad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit