Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bards tale - rozhodne doporucuju
  • Série Gurk aneb Ultima pro Android, jedna z malá her co mě na androidu chytila a nepustila az do konce. Pak třeba Legends of Yore či 10000000.
  • matthew451
    Asphalt 8 je tento víkend zadarmo. Platí len pre iOS verziu.
  • Pixel Dungeon.. hra na 5 minut ale i dlouhé večery
  • Doporučuji zkusit Teleporter, jedna z mála her, co mne v poslední době opravdu bavila. Ze začátku poměrně jednoduché, pak se z toho vyklube něco jako Portal ve 2D.
  • Jack1947
    Last express sem jeste nehral a Asphalt 8 mne zklamal prave tim ze , ma par efektu navic ale ja si bez padani i cv zavode proste nezahraji, pritom na odreagovani super hra i podporujici hw klavesnici (X-play) no co no, treba si poridim Shield az u nas bude a zas budu naplno "parit". *3*
  • LTM3
    To máte teda nějaký divný Nexus 4. Na mým ani jednou nespadnul ani při nejvyšších detailech a hraní 3 hodin v kuse.
  • Sleepwalker's Journey
  • Tajk takhle jako ne ! Předělávky starých hitů zaujmou , stejně jako protěžovaný Asphalt ale nemyslím si , že by měly být na takovém prostoru avizovány ještě tady . Copak nevychází hromada originálních androidích zajímavých her , na které nenarazím na první stránce Googlího Playstoru ? Za mne obstál jen Last Expres *13*
    • Thorar
      Tak nějaké jmenuj, od toho tu ta diskuze je, nahoď svoje tipy. Mě třeba předělávky vůbec neberou a bral bych něco nového.
      • Já narazil na pár her od Hexage Ltd, není to nic nového ohledně žánrů, ale hratelné to je, má to pěknou neonovou grafiku. Robotek, Radiant Defense a EVAC(na styl pacmana).
        • Mňa dosť chytil Might and magic Clash of heroes. Strašne dobra hra a ešte je aj v CZ *1*
          Silno odporúčam. *5*
    • Safra ani ten ne , ale na PC jsem o něm neslyšel ....
  • Na google Play je ted Alien Breed, vyborna konverze s nekolika inovacemi. Jen skoda, ze do obchodu se lze dostat odkudkoli, ne pouze z terminalu a vubec je trochu zjednodusena, asi pro dnesni hrace ;-), ale jinak dobre.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit