Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narovinu hru jsem si stáhl, vyzkoušel a po cca pul hodině hraní s radostí odinstaloval. Tohle opravdu ne :(

    Navíc engine podle mě hrozně optimalizovaný, i na nejnižší detaily se mi to občas poškublo :/
    • taky mam problémy s frostbitem (nebo bůhví jak se ten engine jmenuje, stejně to ale jede imho z frostu) a jakmile to poškubne,tak člověk končí ve zdi že? :)
      • No já mám noťas 2,1 SB, 4 RAM, GT630M 1GB ... třeba teď hraju Deus Ex HR (pecka hra) a na nejvyšší vpohodě.
        • já už jedu na starším železe, ale prostě tento engine je první, co mi začal dělat občas pěkný rachot:d
  • Kein
    Nevítě někdo jméno dabéra co namluvil showcase v NFS III a IV? http://www.youtube.com/watch?v=Ft4keOkh3gY
  • Přiznám se, že já u toho na PC vydržel asi tak 20 minut, pak jsem kamarádovi, který si to koupil, doporučil uninstall.
  • jeto totalni zumpa hra onicem ,nrchapu jak se tohle muze prodavat max doporucuji koupit na torretu a jeste vam ta rakovina sere misto na hdd.
    • NFS Run jsem dele stahoval nez hral a tohle uz nestoji ani za to si to stahnout, to si radeji nainstaluju NFS 2 SE
      • nechapem tie minuska, cista pravda, toto nfs je len na zabitie volneho miesta na HDD
  • Erien
    Nuda a zklamání bohužel. Jízdní model mají všechny auta stejný a otřesný. Model poškození kvůli licencím je mizerný. Pochvalu zaslouží jen za grafiku a skvělý zvuk. Kdo má silnější telefon nebo tablet doporučují zkusit mobilní verzi je mnohem lepší.
  • Odulin
    Slušná recenze. Needy jezdím od dema I. dílu a asi už mě jen tak nic nepřekvapí. V nových Most Wanted jsem projezdil na volantu zatím tak 3 hoďky a celkem spokojenost. Ono záleží, co od toho člověk čeká...a já už nečekám skoro nic.:) Líbí se mi grafika a s ovládáním se taky moc neperu, takže si celkem dobře arkádově zajezdím...nic víc nic míň. Za mě by to byla pěkná 6 - hrát se to dá v pohodě, ale v paměti mi to asi moc neutkví.:)

    Btw. jen pro připomenutí, toto je 19. díl série. To je v p*deli:)) Nejraději mám samo 1. generaci (1-5 díl) a pak Shifty;)

    A ještě poznámka k iOS/Android verzi, která se podle mě na poměry platformy povedla. Jezdím každej den před spaním a nemůžu si stěžovat.
  • hmm nic překvapivého takové hodnocení, ale co takle zkusit nějaký pořádný článek z buildu 342 z Project C.A.R.S který vypadá a podle všeho i hraje famózně Ps: na mobilni verzi games se nejde přihlásit
    • Kein
      Project CARS může být dobrá hra, ale s needama to nemá nic společného, jelikož to jsou závody na okruhu.
      • tohle s nfs:mw taky nema nic společného a pojmenovali to stejne, ale co jsem chtěl říci svým příspěvkem je škoda že se této hře nedává skoro žádný prostor ikdyž je zajímavá svým širokým záběrem (od motokár přes F1 až po rally) tak stejně svým způsobem financováním
  • NumberFiveAlive
    At radsi hodej NFS III Hot Pursuit a NFS V Porsche Unleashed (nelepsi dily tehdy jeste skvele serie, petkou to skoncilo xD) na GOG nebo tak neco. Je to hnus jak zacali vydavat tyhle shity jako na bezicim pase po vzoru fifa/nhl etc.
    • kubi-wan
      Já bycho moc chtěl, aby na GoG hodili NFSII Special Edition, s tim jsem si taky dost užil, ale na ničem vyššim než jsou Win 98 se mi to nikdy nepodařilo rozběhat :(
      • Hele 2ky jsem pod win7 64 rozchodil (občas to padne, někdy zaškobrtne zvuk, ale jinak paráda) pomocí tohohle fora.. pomohl mi Glide Wrapper *3*
        http://www.nfscars.net/forum/showthread.php?t=27257
      • na XP to bezelo urcite, na win7 jsem to nezkousel
        • Kein
          Mě se nechcou na Win 7 rozjet moje nej NFS IV - nechce se mi to ani nainstalovat, spustím install a nic se neděje, kdyby to vyšlo na GoGu, skákal bych radostí.
  • Myslím, že *6* FUS RO DAH !!!! *16*
    • Chomaco
      na zdraví
      • Chomaco
        *
  • ..ale tak, ruku na srdce, kdo byl tak naivní a čekal že to dopadne fantasticky ?

    navíc musím říct, že momenty kdy to neopatrně a i JEMNĚ trhnu do nějaké překážky, načež následuje sekvence "CRASHED" je na rozflákání všeho co kolem sebe v pokoji mám ... a to mám ocelové nervy.
    • MikeiXX
      Ruku na srdce, kdyz jsi jako vizionar vedel, ze to dopadne takhle blbe, nemusel sis to instalovat a usetrit nervy od nejakych tlaku ze hry.
      • Lepší osobně zkusit a zkritizovat, než nezkoušet a plivat
        • MikeiXX
          O tom ale prece vubec nesla rec. :) Jen jsem se pozastavil nad tim, ze jsi mel automaticky predsudek, jak ta hra bude nekvalitni a ze bys ji mohl obloukem minout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší