Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konecne adekvatna a seriozna recenzia *3* Pokial sa tvorcovia motivovali aj doposial udelovanymi hodnoteniami, necudujem sa, ze seria NFS nabrala tak nestastny smer aky nabrala...
  • nevím co proti tomu všichni máte ??? máte verze od skidrow apodobně špatný cracky atd , tak proto se vám to chová jak se to chová , když čtu komentáře tak jako bych hrál uplně jinou hru , pro mě to je most wanted v novém kabatě s pár novejma věcma . hraju to líbí se mi to tak at ti co sem jim to nelíbí do p*če k*rva
    • No neviem, problem s optimalizaciou nemam. Ani ma to dokonca nesklamalo, ale porovnavat to s NFS:MW? :D Ani zdaleka. Ved je to totalne pokracovanie Burnoutu (kvalitna a zabavna hra) s licencovanymi vozmi. A aj ked na pokracovanie Burnoutu Paradise som sa tesil, radsej by som videl obstojne pokracovanie NFS:MW.
    • kubi-wan
      To je zas úroveň diskuze, pánové... nedivim se, že sem tolik lidí přestává chodit.
      • PreidaQ
        Ale spousta lidí sem právě díky tomu začíná chodit. *3* Mě třeba podobné věci každou nudnou diskuzi příjemně obzvláštní.
        • GlaDOS
          No jo, ale většina těch lidí jsou zase... jak to slušně říct? Je to taková kladná zpětná vazba.
    • dany_x360
      tak seš deb*l nebo co? :D:D:D co sem se*eš jakou máme verzi.. já sem to hrál na xboxu, normálni verzi co jde do obchodu a je to pro mě odpad jako pár posledních nfs.. a jak pišeš stary NFS MW s pár novejma věcma.. a kde sou ty stary věci ty chytrolíne! jako aspon základní tuning, garáž, propracovanej blacklist apod.. už se vzbuď *5* *6* *7*
      • tvůje bába je deb*l , strč si ten xbox do tvý prd*le pokud je tam ještě místo a nemáš tam zrovna strčenýho Č*raka . mám na to jinej názor než tady ty všechny ovce , 50% těch oveček to ani nehrálo a budou tady něco psát .

        PS: je to diskuze , a já za sebe říkám že se mi hra líbí .

        tak může napsat další teploušek že sem deb*l !!!!! *16* *16* *16* *16*
        • Názor jo? Tomuhle já neříkám nazor, ale otevřené napadaní. Homofobe :-D
        • dany_x360
          ty 0 zasra*á.. jen poukazuju na to že ať je to jakákoliv verze tak stojí prostě za h*vno. názor ti neberu, jen tu neplácej něco o verzích když si hrál jen 1 verzi a nemůžeš srovnávat ;) ;)
  • dany_x360
    hrozná sra*ka jako minulej rok!! a to sem tomu dával naděje když to pod sebe vzali criterion.. nemám nervy na to aby mi to 9x za závod ukázalo crashed, to fakt ne. a hned na začátku kariéry dostal porsche? né díky. já sem si rád začínal s pomalejma šunkama a pak až se dostával k těm rychlejším.. to mě furt táhlo dopředu.. škoda no, na pořádny NFS stále čekám. *5*
    • Tak si pro tu šunku dojeď, subaru, LD integrale enbo Focus nejsou rychlejší než porsche :D
  • JohnyTheZik
    "klasické burnouťácké slidování"

    Jestli je to klasicky, protoze to bylo v Paradise city a pak v Hot pursuit, tak to je vec nazoru, ale jelikoz je to ted ve 2 NFS hrach ze 3, spis uz by to melo bejt klasicky needovsky slidovani, ne? :)
    A opravdu to nerikam jen tak, hravam s brachou Burnout 3 a 4 (revenge) na old Xboxu a tam nic takovyho neni, s zadnym "klasickym burnoutovskym slidovanim" nepochodim, protoze tam tak jezdit nejde.. mozna by nebylo od veci oprasit stare ovladace:)
    • Zrovna trojka a čtyřka Burnoutu patří mezi mé nejoblíbenější a hrozně bych byl rád za nějakou reedici na PSN, XLIVE (mám pocit, že čtyřka vyšla na X360, ale nikoliv na PS3). Už kvůli Crash módu. Ale jezdit smykem tam šlo. Neříkám, že to byl nejlepší nápad - dodnes si pamatuju, jak jsem s formulí (nejrychlejší auto hry tuším) vymetal zatáčky, tam každé utržení do smyku znamenalo rychlou výměnu spodního prádla. Každopádně Hot Pursuit má k ovládání á la Burnout rozhodně blíž než Most Wanted.
      • JohnyTheZik
        Netvrdim, ze to nejde, ale jak rikas.. nebyl to nejlepsi napad a spis to bylo o hubu.. Tedy s tim stylem prisli az v Paradise city, coz je jeden dil, a to z toho podle me fakt nedela "klasicke burnoutacke slidovani" :).. Jinak s tim mas pravdu, HP byl Paradise City jizdnim modelem dost podobnej a ten v novym MW.. hmm porad si nejak nemuzu zvyknout, ale k Paradise city to ma taky daleko..
  • Kein
    Jedna "needovská", nostalgická, na uklidnění:

    http://www.youtube.com/watch?v=MLEdr8aHy6o

    Jo a EA, další Need for speed už prosím nedělejte. Fakt se na to vy*erte.
    • To bylo jeste v dobe, kdy jsme z NFS3 a 4 padali na hubu. Kde jsou ty casy kdy jsem na starickym Diamondu smazil NFS3 demo jen s Rocky Pass a Countachem. Jo, to byly casy *1*
      • Kein
        Já z NFS III a IV padám na hubu i teď je to neskutečné zábavný herní koncept.
  • Kein
    Překvapila mě recenze, čekal jsem, že to tady bude chvalozpěv. S recenzí se více, méně stotožňuju. Opravdu autora cením za to, že zmínil ten hloupý systém závodů pro každé auto, stejně tak ovládání auta nad 150 km/h na druhou stranu ovládání DO 150km/h mi převelice vyhovovalo, podle mně daleko lepší než bylo v původních novodobých nfs. Za zásadní nedostatek považuju to debilní hledání aut po městě a absenci rozpočtu a garáže, kde by se auta kupovaly. A tím, že si člověk nemůže vybrat pak ani barvu auta, či na něm zanechat nějaký svůj otisk, se hra dělá děsně nudnou. Tohle není závodní arkáda, ale derby.

    Tahle hrá má dva plusy - pěknou grafiku a konečně po dlouhé době odpružené podvozky u aut.

    p.s. Chci vidět toho člověka, co dá za tuhle hru 1000kč.
  • Osobne nejsem vubec priznivce trapneho driftovani, takze mi jizdni model vyhovuje daleko vice nez nejaky BurnOut, nebo minuly dil NFS, takze v tom s recenzi zasadne nesouhlasim. Novy NFS neni megabomba, ale ja si zajezdil a zabavil se hodne slusne. Spis je hra relativne lehka. Po dvou hodinach uz jsem byl na 7. misto v Most Wanted, to je trochu slabe. Tuning aut je slabota, uvital bych sirsi moznosti fyzikalnich vlastnosti, ale co uz.
    Jinak pri utikani policii sice nestaci zmenit barvu na benzince, ale kdyz prijedete k jinemu autu, ktere vlastnite a preskocite do nej, tak je to vyreseno. *3*
  • Zase to urobili pre sproste americke detičky...zaklad dobry, teda pôvodny NFS Most Wonted, ale ked vas chytili policajti, tak bol važny problem a to bol prave adrenalin -ked vas chytia tu tak sa vôbec nič nestane -restart na trať...hlavne že každu chvilu prerazim daky bilboard, jazda otvorenym mestom je good, ale ta fyzika -škoda, škoda, preškoda...
  • trolo
    dalsie nfs bude este vacsia pecka. staci dodrzat tuto sablonu:
    1 - predstavenie noveho titulu, hype sa zvacsuje, naklady na marketing rastu, treba vacsie zisky
    2 - vyvoj sa minimalizuje, zjednodusuje aby to bolo co najsprostejsie, najlahsie, netreba inovovat, vylepsovat ani vymyslat nove veci. o to sa postara hype(epic total destruction HD super ready full 3D, frostbite 4 engine new generation super space tech..)
    3 - ked nevyjde tak to zvalit na piratov a opakovat od kroku 1
  • Zlata Forza Horizont, kdyby to udelali podobne na PC tak tu mame jasnej hit :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší