Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz
    Jediné virtuálne závodenie, po ktorom túžim a stále neexistuje, sa volá Burnout Paradise 2. NFS je evidentne svojou identitou aj týmto dielom stále v...problémoch. Dúfam ale, že Ghost Games prekvapia.
    • To byla naprostá kravina. Nešlo tam vlastní dovedností ujet NPC. Vždy tě pak dohonily aby jsi měl asi pocit, že furt závodíš nebo co.... Trapné a primitivní řešení.
      • Stejně jako ve většině NFS od posledního Hot Pursuit.
    • Jack1947
      To já bych radši normální Burnout a ne tu indie sraczku která má jen pár disciplín ale o ničem Burnout byl parádní v tom že dělal zábavu z neětěstí na dálnici, kde chyběla už jen krev třeba remake port na PC BUrn1,2 a revenge třeba.

      Nicméně Paradise byla poslední bourací hra i když voněla po NFS mám pocit.
    • Vzpomínám se slzou v oku když jsem si tenkrát pustil nový trailer na Burnout Paradise, kde se proháněly staré ameriky a v pozadí hrálo Guns N' Roses, člověk hned věděl, že to bude skvělá hra.
  • Kdyby tak udělali něco jako NFS 5 Porsche unleashed. Akorát místo Porsche dát Lamborghini nebo Ferrari. Krásné krajinky v perfektní grafice a hlavně reálné zvuky aut. Asi by o to nebyl moc zájem, ale já bych byl nadšený.
    • Ristoro
      Lambo nemá moc pestrou historii, zase tolik aut za sebou nemají. Ferrari sice ano, ale vedení té společnosti jsou banda de*ilů (viz jejich zákazy úprav aut ve hrách, poškození aut ve hrách, pokud si ve skutečnosti chcete koupit specifický Ferrari vůz, musíte mít 150 předchozích modelů a mohl bych pokračovat do večera). Takže bych si dal klidně znova Porsche Unleashed v novém kabátku doplněný o nové Porsche vozy. Značka Porsche má obrovskou historii a obrovskou škálu (nejen) sportovních, kvalitních vozů.
    • Já bych se nezlobil ani za remaster NFS 5 Porsche. Mám značku Porsche rád. *5*
    • Taky bych bral styl NFS V, hlavně tu fyziku. Ale už asi ne zamerene na 1 znacku. Obzvlast kdyby to nebylo Porsche :P
    • A to je přesně zájem EA, vydat hru která by zaujala jednoho hráče :D. Nevím co furt všichni máte s tou perfektní grafikou. Já vyrůstal na NES a dodnes bych vyměnil jakoukoliv sebelepší rafiku za pořádnou hratelnost, kterou dnešní hry vlastně ani nemají...
      • TheGGG
        a 8bitové šunky na NES kde se mačkaj dvě tlačítka na gamepadu a dotoho hraje dzzz hudba maj jako dobrou hratelnost? Pls 90 léta, to byla noční můra, pokud jde o hry... viděl jsem dost AVGN abych věděl, jaký h***a se tenkrát hrály...
  • CRYPT
    Pro mne srdcovky NFS3: Hot Pursuit - to bylo fenomenalni, na tu dobu krasna grafika, nadherne lokace, i v zime!! Super soundtrack. Potom NFS 2: Hot Pursuit z roku 2009 tusim, to bylo vizualne fakt nadherny a ta priroda, byla radost si uzivat jizdu sportakem v prirode. A potom NFS: Most Wanted (2005, takze ten starsi), ten pribeh, cinematics, moznost so hodne potunit karu bylo super. No a od MW to slo strme dolu...
    • Možnost hodně potunit káru bylo i v posledním NFS a tuning japonských starých aut, starých BMW byla jedna radost, nějak na to lidi zapomínají a přitom v Most Wanted (prvnim) taky už nebylo tolik možností jako v Underground 2, takže tuning z 2015 je podle mého názoru srovnatelný s Most Wanted ale je ho míň jak v Underground 2. Teď to nemyslím na tebe, ale spousta lidí hází hate na NFS 2015 a přitom viděli akorát tak gameplay, protože hra je na ně moc drahá nebo je to Origin a nadávají jak chtějí časy MW, Underground...a přitom tohle tam je : noční město, starý auta, spousta možností tuningu (až na nový supersporty), arkáda jak sviň jako u MW, Carbon a Underground a stejně si spousta lidí stěžuje, že to prostě NFS neni :D, takže to trochu nechápu. Souhlasim že po MW šla série dolu ale NFS 2015 se vrátilo do dob Underground 1,2, Carbon a prvního Most Wanted, je tam téměř všechno co bylo v těch starých kromě denního světla MW.
      • Já poslední NFS hrál a nesouhlasím. Málo aut, málo tuningu, otravné a zbytečné cutscény.
        I ten jízdní model je nějak divnej (i na NFS poměry).
      • Posledni dil jsem zkusil pres Game Time na Originu a odinstaloval jej po deseti minutach. Mestske zavody s detskou a cikanskou hudbou v zadech nejsou pro me.
    • Ristoro
      Jestli myslíš NFS Hot Pursuit 2, tak ten vyšel 2002 :). A byla to výborná hra.
      • CRYPT
        Mas recht, ty jo, tak dokonce z roku 2002
    • nekromant33
      nevyšel druhej Hot Pursuit před Most Wanted? Ten z 2010* je třetí
  • S NFS som začal druhým dielom a skončil s Undergroundom. Tú sériu sa potom niekoľko krát snažili pretvoriť. Novšie diely som hral nanajvýš pár desiatok minút, ten jazdný model je proste v každom diely absolútne otrasný. A to aj na arkádu. S Forza Horizon a hrami od codemasters to prehráva na celej čiare vo svojom žánri.
    • No on už ani Underground nebyl bůh ví co. V podstatě tak akorát přidali přiteplenej vizuální tuning a svezli se tehdejším boomu rychle a zběsile, kdy se každej ukájel tím, že si na svoje auto namontoval křídlo a byl přesvědčenej jakej není borec.

      Osobně bych bral jak bylo zmíněno níže něco ve stylu Porsche challenge, kdy si člověk prožil menší historii jedné značky a bylo to fakt super poježdění, jenže pro dnešního hráče je to málo metrosexuální téma. Těžko říct, jestli by to sérii, která už je přes deset let za zenitem vůbec pomohlo, ale lidé to stále kupují, takže v EA asi ani moc nepřemýšlí jak s ní dál nakládat, jen se svezou na nějakém trendu který zrovna náctiletí žerou a zase budou mít na nějakou dobu vystaráno...
      • technická: Porsche Challenge je arkáda pro PS1, kde je k dispozici jen jeden typ Poršáka a to Boxster. Ten slavnej unikátní a opravdu kvalitní díl NFS nese jméno Porsche Unleashed popř. Porsche 2000.
        • Ach, moje chyba - omlouvám se.
        • Lukass
          Ano Porsche Unleashed je podle me nejlepsi zavodni hra vubec. Krasna grafika, prijemna hudba, skvely trate a prostredi. Fungujici a prehledny menu, nemam te hre vubec co vytknout, hral sem furt dokola dokala, herni klenot
          • Porsche Unleashed bylo super (jízdní model a vývoj v rámci historie značky). Bohužel to bylo na objednávku firmy Porsche, takže brzy se to přestalo podporovat. Navíc pod WinXP nebo Win7 a dál to nefunguje, má to otřesné a pro většinu lidí neřešitelné problémy s rozjetím grafiky, takže se to seká a padá to do systému. (bohužel, jinak bych to jezdil dodnes).
            • Pan_Klobouk
              Pohledej Need for Speed Porsche Mod 2008
      • Jack1947
        Nebylo Porsche challenge taky první odbočení trchu jinam ? nicméně to co s NFS udělali to se snad nedá říct nahlas.
  • bukrr
    Co kdybysme udělali vlastní The Crew?
    Ne, uděláme Forzu, to bude pecka.
    Ty vole, dlouho jsme nedělali něco jako Burnouty.
    Co kdybysme to prostě zkombinovali?
    You are the feking genius man.
    Ale nezapomeňte na příběh, aby bylo jasný, že je to NFS

    Toť oficiální zápis z brífingu o NFS Odplata
  • Nevhodné pro děti od tří let
  • Mám z toho docela smíšený pocit. Působí to na mě moc jako The Crew.
  • Nejlepší stejně bylo NFS 2, splitscreen a cheat na autobusy. Jezdili jsme a hráli si na autobusáky s kámošem takhle hodiny. *1* *1*
  • Poslední NFS sice nebylo nejlepší, ale já se bavil a aspoň 50h jsem v tom utopil, takže pohoda a na tohle se celkem těšim akorát ten příběh bude asi cringefest, ale to bylo i v tom předchozim.
    • Kravicka
      Me hlasi origin 43h
      • a co jako, who cares?
        • Asi ty, když to komentuješ :D
      • Jack1947
        Tak to gratulace *5* *12*
  • Posledni NFS co sem hral byl druhy dil a to uz je nejakej patek. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit