Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass

    Nevim jak Underground,  ale vzhledem k tomu ze uvazuju o koupi Heat a to proto ze hodne pripomina Undegroundy,  takze usudek novinare jaksi nesedi. 

    O Porsche se nema cenu bavit,  sice nebyl vizualni tuning ale  bezkonkurecni jizdni model  na pomezi arkady a simulace, skvely trate,  soundtrack,  Porsche je legenda a udelat podobne promakanou zabavnou hru,  tak jim hraci utrhaji ruce. 

  • Veskoslav

    NFS a moje nejoblíbenější auto Italdesign Scighera:) Kéž bych tuhle krásku viděl i v nových NFS.

  • Nejlepší bylo rozhodně původní Most Wanted ;-)

    • SalemCZ

      Nejlepší je většinou to co hrál člověk jako první, nebo nejvíc. Pro mě třeba nejlepší bude NFS3 a to díky nostagii z toho že jsem to hrál v dětství

    • Veskoslav

      To rozhodně nebyly.

  • Veskoslav

    Neuspěly? Netvrdili to samé "novináři" o klasických RPG, strategiích či dokonce o Doomovi ? Vážně by mě zajímalo, kdy se novináři za posledních 10 let trefili do "vkusu".

    • Carnage666

      Tak vzhledem k tomu že se NFS 2015 snažilo kopírovat Underground 2 (ilegální závody, jízda jen v noci, tuning všeho druhu) a stejně měli průměrná hodnocení bych řekl že neuspěly.

      • Kdyby to byla v podstatě čistá kopírka, neřeknu ani slovo. Ale mechaniky always connected + šílené mikrotransakce vzaly za své.

        • Carnage666

          Always connected určitě naštve, ale mikrotransakcí jsem si nevšimnul takže asi nebyli tolik do očí bijící. To Payback mi přišel jako horší NFS.

    • Podobně se už kolik desítek let předpovídá zánik PC herní scény a přechod na konzole.

  • 0011

    Porsche Unleashed je imho nejlepší NFS hra všech dob, za remake bych moc rád, určitě nejsem sám, spíš si myslím, že by byl problém s licencí, o exkluzivitu EA přišlo v roce 2016. Toho že by se renake neprodával bych se nebál, ale nechápu proč jí do toho roku 2016 nevyužili, fanoušci včetně mě by jim urvali ruce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit