Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale prosim te, je 2015, ne 2001 a nemas na stole rvouci dial-up modem. Prispevky jako tohle nam vzdycky v kanclu zvednou naladu, diky *15*
  • pro piraty je online potiz :-D. Já třeba hry bez multiplayeru ani nekupuju (dobře výjimky se najdou:Witcher, Mad Max).Hlavně aby to rozhraní dobře fungovalo.Na PC hlavně aby se v něm dala používat myš a nebyly obrovský desyncy jak je u závodních her zvykem,protože pak je ten online k ničemu
  • Vyzerá to velmi pútavo a u PC verzie u mňa bude záležať či hra bude alebo nebude zamknutá na 30 fps. Ak áno, tak v žiadnom prípade nekupujem.
  • Tak abych já malé dítě "přispěl" také k debatě o NFS ;)

    No... Tak vidím v tom přeskinované Rivals... Brutálně arkádové závody propojené "komunitou" dětí přes online tabulky... Kustomizace je zpracována krásně, to tedy ano. Ale to mi na navrácení slávy série prostě nestačí. Raději než online reputace a sdílení obrázků s lidmi na FB apod. bych uvítal spíš splitscreen (využít výkonu nové generace), promakané tratě z vícero klimatických podmínek a pořádné zpracování fyziky vozů (ne že bude zase drift v každé pidizatáčce). Ale to jdu asi proti moderním proudům...
  • Co to má společné s NFS?? Je vidět, že je to tu plné dětí!!! Taková blbost.
  • kostejnesmrtelny
    Proti online připojení u her (kde to nedává smysl) mám naštěstí spoustu jinejch her, co to nepotřebujou, v krajním případě pak kat.ph *5*
  • Nesouhlasím s online připojením, ale tvrzení, že tě chce NSA sledovat skrz NFS je pěkná blbost.
  • Snowden
  • Co furt ma kazdy proti online priojeni u her? To zijete v nejakem pralese kde neni stabilni net? Kdo dneska neni online?
  • Lukyz
    Včera jsem ta to koukal. V USA $150, takže na náš trh tipuju 4-5k, což je celkem drahá sranda.
  • Sh*t onlinovej :-D radči kdyby udélali Underground 3 bez žádných online učtů a sociálních sítí klasika sp akci
  • Nic proti NFS... ale tohle je zajímavější ;)

    https://www.youtube.com/watch?t=109&v=-1Y2WfcCb4M
  • lol pripitek monstrem :DDD .. hra vipada pekne ale je jasne videt ze je stejna jako rivals :D
  • kostejnesmrtelny
    ...online only. Ne, díky. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit