Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak abych já malé dítě "přispěl" také k debatě o NFS ;)

    No... Tak vidím v tom přeskinované Rivals... Brutálně arkádové závody propojené "komunitou" dětí přes online tabulky... Kustomizace je zpracována krásně, to tedy ano. Ale to mi na navrácení slávy série prostě nestačí. Raději než online reputace a sdílení obrázků s lidmi na FB apod. bych uvítal spíš splitscreen (využít výkonu nové generace), promakané tratě z vícero klimatických podmínek a pořádné zpracování fyziky vozů (ne že bude zase drift v každé pidizatáčce). Ale to jdu asi proti moderním proudům...
  • Co furt ma kazdy proti online priojeni u her? To zijete v nejakem pralese kde neni stabilni net? Kdo dneska neni online?
    • tak třeba u nás na chatě je prostě neuvěřitelně špatný signál, od všech operátorů, za 20 let nebo jak dlouho tu jsou s tim evidentně nic neudělali, když chceš volat, tam musíš na zahradu abys chytnul "čárku", stabilní net je utopie, takže tam člověk musí jet offline.. a určitě nebudu jediný
    • Taky nechápu. Pokud nejedete někam na chatu mimo civilizaci(kam bych určitě nejel abych tam hrál hry) tak net je všude... A pokud online funkce nevyužíváte, tak vás nikdo nenutí.
    • kostejnesmrtelny
      Proti online připojení u her (kde to nedává smysl) mám naštěstí spoustu jinejch her, co to nepotřebujou, v krajním případě pak kat.ph *5*
    • Snowden
      • Nesouhlasím s online připojením, ale tvrzení, že tě chce NSA sledovat skrz NFS je pěkná blbost.
  • Sh*t onlinovej :-D radči kdyby udélali Underground 3 bez žádných online učtů a sociálních sítí klasika sp akci
  • Nic proti NFS... ale tohle je zajímavější ;)

    https://www.youtube.com/watch?t=109&v=-1Y2WfcCb4M
    • Co to má společné s NFS?? Je vidět, že je to tu plné dětí!!! Taková blbost.
    • Lukyz
      Včera jsem ta to koukal. V USA $150, takže na náš trh tipuju 4-5k, což je celkem drahá sranda.
  • lol pripitek monstrem :DDD .. hra vipada pekne ale je jasne videt ze je stejna jako rivals :D
    • lol tak ste asi uplne slepí :D
  • kostejnesmrtelny
    ...online only. Ne, díky. *11*
    • Copak? Nejde to pak upirátit, co zmrdečku?
      • my nedostavame takove kapesne od maminky jako ty ty pisuline
    • Jack1947
      Přesně tak.
    • Ale prosim te, je 2015, ne 2001 a nemas na stole rvouci dial-up modem. Prispevky jako tohle nam vzdycky v kanclu zvednou naladu, diky *15*
      • kostejnesmrtelny
        To rád slyším, moulo *3*
      • To nieje o tom ze nema doma internet 24/7 ale o tom ze o 2-3 roky sa rozhodnu ze vypnu serveri tak si zahras akurat tak cocot makovy.
        • Nějaký přiklad z minulosti? Nevybavím si žádnou hru která tak dopadla. Neberu v potaz mmo. A to že časem vypnou offiko servery pro online hraní je podle mě ok,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit