Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to sice jen teaser, ale pro mě dobrý. Budu dál sledovat.
  • Ne ne ne, prostě ne! Já chci návrat ke kořenům Undergroundu! Aneb další tuctový díl. *9*
    • Kein
      NFS má kořeny rozhodně jinde než v Undergroundu*1*
  • Spouštění videa na exkrement, reklamy na exkrement. tady. NFS jde do háje, teaser totálně na exkremento, rozkouskované 2 vteřiny nicneříkajícího záběru, na exkrement. Snaha o nějaké allinone sračky, na exkrement.

    To je fakt síla kam tohle spěje, nebo spíš kde už to dávno je ... viz poslední sračkoidní NFS.

    Vzpomínám jaká to byla perfektní zábava za dob prvních NFS...

    PS: cenzura je tady pěkná, ale co kdyby vás někdo zažaloval za tu vaši krásnou mluvu (některých) na fightclubu, na který se můžou dívat i mladší pařani aniž by tam bylo varování od 18ti, hm? ....
    • http://i46.tinypic.com/bise2h.png
    • GlaDOS
      To jde zažalovat někoho na internetu za neslušnou mluvu? Páni. Jdu si sehnat poznámkový blok a propisku.
      • Na světě už byly i absurdnější žaloby, takže myslím, že to možné je. Ale nevím, proč by se někdo namáhal žalobou a platil soudní náklady, aby se mu pak dostalo třeba jen veřejné omluvy *1*
  • A kde je tuning? *9* Já chci pořádnej tuning už konečně *10*
  • Xcomik
    Nazdar Mrkvosofte ty chceš spolupracovat s námi velkokorporáty z EA tak fajn ale máme jednu velkou podmínku (krom tučného bakšiš) koukej vyvalit značku Ferrari bez které jde NFS do větších a větších s*aček! Nedáš? Tak nic nebude!

    Pár dnů na to:
    K*rva už vím jak si přividělat na NFS serii budou DLC po 3 autech od značky Ferrari!!!!!!!! Jo a první exkluzivní měsíc bude pro Mrkvosofta!!! Vyždímáme NFS co to ještě jde!!!! Amén bratři!! Tímto prohlašuji zasedání investoru s pořadovím číslem 158640 za ukončené naschle na dalším DLC Meetingu!!!!!
  • Grafika pěkná, ale k čemu je když se auta určitě budou zase chovat jako vznášedla? Neříkám, že chci hardcore simulátor, ale i automatové kraviny v 90. letech měly lepší fyziku než posledních pár needů...
  • giacobraza23
    Nemejte strach. Bude to zas dalsi sraaagora. Nic lepsi nez SHIFT uz i tak nevydaji.. At uz vyjde Project CARS!!!
    • Shenkster
      Shift je srágora taky ;) Starý Most Wanted byli nejlepší
      • Ještě že si napsal "byli", protože já to hrál tak cca před dvěma týdny (chtěl jsem si zavzpomínat), porazil jsem 4 lidi z Blacklistu a pak se začal objevovat neduh skoro každý NFS hry - cheatovací AI protivníků. Pak už jsem na to neměl nervy. I když musím přiznat, že první Underground v tom cheatování byl ještě horší.
    • Project CARS ale bude stale kusok od simulacie, assetto corsa je odpoved :D
      • Ano, ale takemu NFS urcite vytre zrak. Na AC sa tesim. Nove PC a novy volant Clubsport bude dobry zahul pre bankovy ucet. Este monitor 21:9. *15*
      • pCARS je luxusní simulace ty prndale. Asi by sis o tom měl něco pročíst, když už to zjevně nehraješ !!
        • No to urcite! *1*
          • To jakože pCARS je arkáda? Nebo co? Hraješ to?
            • Si predstav, ze som do toho investoval hned na zaciatku. Plna simulacia to nie je a ani nebude. Skoda.
    • až na to že shift nebyl nfs protože nfs nejsou okruhy
      • Nehral som úplne všetky NFS (iba 2, 4, 6 a niektoré ďalšie), ale napríklad aj v NFS 2 boli okruhy ako trate, rovnako aj v NFS Hot Pursuit 2 (6. diel).
    • Mato1987
      ehm most wanted bola a stále je dosť zábavná hra...tak isto aj hot pursuit z r 2010
      • ehm mw mam zadarmo jako omluvu ea za spackany simcity a ani jsem to nenaistaloval. stačilo abych videl par sekund na youtube z jizdniho modelu a bylo. takže asi tak...
        • Mato1987
          to robíš chybu malý unavený joe, je to fakt skvelá hra, arkáda ako sa patrí
      • zrovna toto jsou pěkné srajdy když to člověk srovná třeba s NFS 3, 4 a 5...
        • Mato1987
          ale netáraj, ja som sa teda náramne bavil u porsche unleashed aj u pôvodného hot pursuit ale tieto prerábky od criterionu sú solídni nástupcovia, všeobecne za srajdy za považujú skôr undercover, the run a prostreet.
  • pokud tam bude solidní jízdní model (ne simulace, ale slušná arkáda), jakože asi nebude, a nebudou tam blbinky typu strileni raket a pod. tak bych se hrozne tešil
  • Možná, že se blýská na lepší časy. Strašně mi to připomíná NFS High Stakes!
  • No, dřív jsem se na každý nový NFS těšil, ale od Shiftu už mě to nechává chladným. Vypadá to zase na tisící kopii už viděnýho...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit