Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Si predstav, ze som do toho investoval hned na zaciatku. Plna simulacia to nie je a ani nebude. Skoda.
  • To jakože pCARS je arkáda? Nebo co? Hraješ to?
  • že se na to už s prominutím nevy*erou
  • Je nacase se zase zacit bat *1*
    Me ocekavani je naplneno hruzou.
  • Ano, ale takemu NFS urcite vytre zrak. Na AC sa tesim. Nove PC a novy volant Clubsport bude dobry zahul pre bankovy ucet. Este monitor 21:9. *15*
  • No to urcite! *1*
  • pCARS je luxusní simulace ty prndale. Asi by sis o tom měl něco pročíst, když už to zjevně nehraješ !!
  • NumberFiveAlive
    chudak NFS... chce to nejaky remake Porschete :D taky nemusim prehnanou realitu ve hrach ale v petce to bylo dobre vyvazeny - v pohode destrukcni model, platby za opravy, tuneni, bohaty upravy vzhledu auta, pekny a zajimavy trate, dobra nabidka aut (sice jedna znacka, ale zase tam byl videt ten vyvoj)... EA vazne zabijou kazdou znacku nakonec :D
  • Já věřím, že konečně udělají dobrou hru. Už ten nápis možná něco naznačuje se starými NFS.
  • Kein
    NFS má kořeny rozhodně jinde než v Undergroundu*1*
  • 0_0
  • Tak zase nic. Kdy si EA uvědomí že NFS už je dávno po smrti už několik let.
  • Ještě že si napsal "byli", protože já to hrál tak cca před dvěma týdny (chtěl jsem si zavzpomínat), porazil jsem 4 lidi z Blacklistu a pak se začal objevovat neduh skoro každý NFS hry - cheatovací AI protivníků. Pak už jsem na to neměl nervy. I když musím přiznat, že první Underground v tom cheatování byl ještě horší.
  • Kinet1c
    nfs zatial u mna skoncil poslednym most wanted, cakam na nejaky tuning v zmysle underground 1-2, prip. navrat k takym dielom ako napr. porsche unleashed ci napr. nfs 4, krajinky trate pretekanie a tam my tuning nechyba, bud jedno alebo druhe, oni sa asi vybrali znova tretou nespravnou cestou, tzn hot pursuit a spol. co ja nemam moc v laske v nfs
  • http://i46.tinypic.com/bise2h.png
  • Shenkster
    Shift je srágora taky ;) Starý Most Wanted byli nejlepší
  • pro změnu...
  • Project CARS ale bude stale kusok od simulacie, assetto corsa je odpoved :D
  • to je skor kritika predchadzajucich dielov. Inak stavil by som sa, ze sa tu do jazdneho modelu moc investovat nebude. Bohuzial su v takom stave, ze mozu len prekvapit
  • Nejsem si jistý ale podle popisu my to příjde že něco takového tu bylo a myslím že to byl Hot Pursuit II. Osobně bych byl rád za návrat k Porshe nebo lépe propracovanějšímu underground s velkým množstvím tuningu jak bylo u Porshe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit