Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • preboha tá hra sa nedá ani len pauznúť no...nudnejšie a slabšie ako mostwanted2012 horší zvuk vozidiel slabé efekty iskričky a tak dookola nudné požiadavky čo máte splniť...policajti už len klišé.moc slabá hra
  • zdravím chci se zeptat jak u nfs rivals vytvořit nový profil resp. jak odinstalovat hru protože buď sem deb*l nebo sem na to nepřišel.
  • *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Dobrý den, potřebuji prosím poradit, jak můžu do této hry přidat druhý ovladač na x box 360. Jednoduše řečeno, aby táta se synem mohli hrát spolu(proti sobě), každý se svým ovladačem a se svým autem. Nedaří se nám to, vždy máme pouze 1 player. Děkuji za odpověď.
  • Najdebilnejšia hra áku som kedy hral policjati neujdeš im vobec ked ich je viac zničiat ta 2-3 nárazmi .. napr. policajné camaro alebo mercedse ide tak rýchlo ako lamborghini aventador v ktorm idem 370 zo zapnutým turbom zaujímave ... celhá hra jedným slovom je na P I Č U
  • Najhoršia hra aku som hral graficky parádna ale tí policajti to je niečo neskutočné ujst im neviete ked sú na vás nalepený nepomože vám ani turbo a hp vam stiahnu za chvílku .....
  • Nejhorsi hra kterou jsem nehral,nejde pripojit volant.hra zadny nepodporuje.je to uplne na ho....proc vydavate zavodni hru ktera nepobere zadny volant????koukejte si koupit nejake auto a misto volantu si tam pridelejte dve sipky a poznas jak kretensky se hraje vase hra vy ko........ od need for speed.
  • čawte silno to chcem kúpit za cenu a grafiku ale hlavne za volant Tak prosím poviete mi či sa to dá hrať aj s volantom ?
  • Jsem sklamaný z teto hry při hraní naskakuje mapa nejde to stopnout policie po vas de i když jste nic neudělali zatáčení taky nestoji za nic tutoriál nejde skipnout
  • mám ps3 a hraju rivals občas sám, projel jsem to, jen mi chybí odemknutí pár policejních aut a jedno normální modré BMW, nevíte jak odemknout všecky auta? jinak můj nick je : KLT-CZE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit