Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ze Švédska? Hmm, tak doufám, že chlapci trošku znají místní tuningovou undeground scénu a vzpomenou si na jednu černou Supru ze Švédska, mohli by se trošku inspirovat a udělat konečně po dlouhé době zase NFS, který bude za něco stát.
  • Dyť je z toho hra plná DLCéček. Základní NFS:Most Wanted stojí 250Kč, jednotlivý packy s autíčkama 250Kč. To ať si nechaj, hejhuláci. Já si radši koupím nějaký pěkný model auta do vitrínky, než abych vyházel dalších 700Kč za DLCéčka (jsou vůbec u EA normální ?) Ještě navíc se ta hra chová tak nějak divně, zatímco NFS: Hot Pursuit mě bavil a i se slušně hýbal, Most Wanted 2 je jednoduše divný.
  • cumpi3
    Měl jsem sen...Hometown, Snowy Ridge, Industrial Zone, Redrock Ridge, atd...vše v pořádném grafickém kabátku...evoluce mnoha automobilek...s hratelností odkazující na zlatou éru NFS (III-PU)...NFS:(R)evolution *8* Tak krásný dárek ke dvacátým narozeninám by si NFS zasloužilo...škoda, že to bude další znásilnění už tak vyprázdněné značky bez tváře, kvality a originality...
    • Jsem právě zatlačil nostalgickou slzu. *9* Alpine, Coastal, City z NFS 1... No, asi si půjdu zaslzet do kouta, ono to přejde.
    • Přesně tak, to by bylo první originál NFS co bych koupil, za predpokladu, ze by hratelnost byla presne jako pred 15 lety (cili zadny vybuchy nebo dalsi blbosti za jizdy (žádný burnout klon)
  • Jsem rád že Criterion je nyní již jen "pomocník". Podle mě držel hru na uzdě a nedovolil jí stát se druhým most wanted tím pravým teda.
  • Ristoro
    Doufám, že se to zlepší. Uvidíme jak dopadne Rivals. Kdyby udělali něco podobného jako NFS:Porsche nebo NFS:Underground, neztěžoval bych si.
  • NfS: Rivals zatím působí velmi nadějně.
    To jako 30fps lock na VSECH platformach(ano i PC) je ok?? uz jen kvuli tomu muj zajem spadl z nejakych 70% na 20%.
  • Autor clanku doufam vi ze hlavnim meste Svedska je Stockholm a ne Goteborg kde Ghost games sidli,))

    uvidime co dokazou...je fakt ze fans tyhle serie vcetne mne jsou pomerne zmateny...jednou tuning jednou "simulator" pak arkady...schvalne nacem se usadi kdyz sami rikaji ze nechtej takle skakat od jednoho k druhymu...
    • septicflesh
      Hlavní město švédského metalu je Göteborg, takže se Petrovi nedivím, že nad tím během psaní nějak nehloubal *3*
    • sleepless
      Sakra, to je trapas. Diky.
      • Redneck
        Need for Sleep?
      • Mato1987
        stáva sa, ja Vám tento faux paux odpúšťam :D
  • Jezis to bude katastrofa. Teda jako u NFS pokazde. Takze vlastne nic noveho ;)
  • Mato1987
    Prečo ten bulvárny názov článku?
    Keď GGG majú v rukách nfs značku to môže znamenať len jediné, criterion bude pracovať na ďalšom burnoute , jupííí :)
    • sleepless
      Nepracuji na dalsim Burnoute. Delaji nezavodni hru.
      • Mato1987
        Ja viem, tým, že budú pracovať, som mal na mysli niekedy v najbližších rokoch :) som čítal niekde v nejakom interview, že majú až po krk tie závodné hry a teraz momentálne pracujú na nejakej strielačke či nejakom nešpecifikovanom titule....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit