Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jojo, shrnul jsi to víceméně dobře, je to vážně hnůj co z NFS udělali ....
  • Redneck
    Jo a ještě proměnlivý a nastavitelný počasí a denní doba. Pamatuju si, že v NFS: High Stakes jsem vždy dával noc, maximální sněžení a jezdil tu horskou trať furt dokolečka. Super zábava, určitě lepší než to, co jsem měl možnost vidět anebo hrát teď.
    Taky ta hra měla takovou pěknou featuru, že se po potvrzení výběru auta ozval jeho motor *4*
  • Redneck
    Já teda nevim, ale NFS by se mělo vrátit k normálnímu ilegálnímu závodění bez všech těch "cool" věcí kolem.
    A taky nestojim o rádoby otevřený emerický město, který vykráda několik pravejch a nakonec to vypadá naprosto otřesně. Hele Miami, hele Detroit, hele New York City, hele mě se chce blejt!!
    Taky nestojim o křiklavý šipky ukazující mi, kde mam odbočit, ale dejte mi Point to Point závody se spoustou tratí a budu spokojenej. Pěkně v nějaký krajině, kdyžtak rychlej průlet nějakou vesničkou a zase ven a pedal to the metal.
    Fízly jo, ale ne že budou stačit mýmu Camaru v nějaký Ford Crown Victorii!! A ne, že mě bude pronásledovat kordon policejních Veyronů. Už vidim, jak v nějaký zapadlý díře maj komando superfízlů se superautama.

    Projíždění různejch, třeba i delších cest, aby se člověk moh vyhnout roadblockům a spike stripům. Žádný pitomý filmečky, kde se Ti zbytek startovního pole vysmívá, jen abych je natřel a ujal se mě nějakej klaďas, protože mam potenciál. Žádnej přehnanej tunning, protože Octávky a další hnusy do NFS nepatří a na zbytek aut stačí hodit tak maximálně nějaký pruhy a je hotovo.
    A taky žádný nástrahy, který hráč "načne", aby se pak na poldy za nim vyvalily nějaký barely, spad nějakej jeřáb anebo něco podobnýho.

    Asi by mě napadlo ještě pár dalších věcí, ale zmínim snad už jen vozovej park, kterej je dost často nevyužitej. Jo, bejvaj tam dobrý káry, ale taky jich tam spousta chybý.
  • podle mne zakladni problemy serie jsou catch up, podvadeni a zadna ai policistu a žadny model poškozeni s dopadem na jizdu. Jasne, nechci aby po nejmenším narazu se rozladilo rizeni jako v realu ale taky nechci abych mohl klidne čelne bourat v nejvyssi rychlosti a nic se nedelo. jediny co v poslednim dilu melo jakysi dopad na rizeni byli ty policejni pasy co vam propichli gumy. Taky poslední díl mel docela nudnou karieru.
  • Redneck
    Need for Sleep?
  • Přesně tak, to by bylo první originál NFS co bych koupil, za predpokladu, ze by hratelnost byla presne jako pred 15 lety (cili zadny vybuchy nebo dalsi blbosti za jizdy (žádný burnout klon)
  • Ježiš, at udělaj NFS ve stylu NFS IV nebo V a bude to nejlepší NFS za poslednich 10 let.
  • Ze Švédska? Hmm, tak doufám, že chlapci trošku znají místní tuningovou undeground scénu a vzpomenou si na jednu černou Supru ze Švédska, mohli by se trošku inspirovat a udělat konečně po dlouhé době zase NFS, který bude za něco stát.
  • Dyť je z toho hra plná DLCéček. Základní NFS:Most Wanted stojí 250Kč, jednotlivý packy s autíčkama 250Kč. To ať si nechaj, hejhuláci. Já si radši koupím nějaký pěkný model auta do vitrínky, než abych vyházel dalších 700Kč za DLCéčka (jsou vůbec u EA normální ?) Ještě navíc se ta hra chová tak nějak divně, zatímco NFS: Hot Pursuit mě bavil a i se slušně hýbal, Most Wanted 2 je jednoduše divný.
  • cumpi3
    Měl jsem sen...Hometown, Snowy Ridge, Industrial Zone, Redrock Ridge, atd...vše v pořádném grafickém kabátku...evoluce mnoha automobilek...s hratelností odkazující na zlatou éru NFS (III-PU)...NFS:(R)evolution *8* Tak krásný dárek ke dvacátým narozeninám by si NFS zasloužilo...škoda, že to bude další znásilnění už tak vyprázdněné značky bez tváře, kvality a originality...
  • Jsem rád že Criterion je nyní již jen "pomocník". Podle mě držel hru na uzdě a nedovolil jí stát se druhým most wanted tím pravým teda.
  • Mato1987
    stáva sa, ja Vám tento faux paux odpúšťam :D
  • Mato1987
    Ja viem, tým, že budú pracovať, som mal na mysli niekedy v najbližších rokoch :) som čítal niekde v nejakom interview, že majú až po krk tie závodné hry a teraz momentálne pracujú na nejakej strielačke či nejakom nešpecifikovanom titule....
  • Ristoro
    Doufám, že se to zlepší. Uvidíme jak dopadne Rivals. Kdyby udělali něco podobného jako NFS:Porsche nebo NFS:Underground, neztěžoval bych si.
  • NfS: Rivals zatím působí velmi nadějně.
    To jako 30fps lock na VSECH platformach(ano i PC) je ok?? uz jen kvuli tomu muj zajem spadl z nejakych 70% na 20%.
  • sleepless
    Nepracuji na dalsim Burnoute. Delaji nezavodni hru.
  • sleepless
    Sakra, to je trapas. Diky.
  • Autor clanku doufam vi ze hlavnim meste Svedska je Stockholm a ne Goteborg kde Ghost games sidli,))

    uvidime co dokazou...je fakt ze fans tyhle serie vcetne mne jsou pomerne zmateny...jednou tuning jednou "simulator" pak arkady...schvalne nacem se usadi kdyz sami rikaji ze nechtej takle skakat od jednoho k druhymu...
  • Jezis to bude katastrofa. Teda jako u NFS pokazde. Takze vlastne nic noveho ;)
  • Mato1987
    Prečo ten bulvárny názov článku?
    Keď GGG majú v rukách nfs značku to môže znamenať len jediné, criterion bude pracovať na ďalšom burnoute , jupííí :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit