Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Prečo ten bulvárny názov článku?
    Keď GGG majú v rukách nfs značku to môže znamenať len jediné, criterion bude pracovať na ďalšom burnoute , jupííí :)
    • sleepless
      Nepracuji na dalsim Burnoute. Delaji nezavodni hru.
      • Mato1987
        Ja viem, tým, že budú pracovať, som mal na mysli niekedy v najbližších rokoch :) som čítal niekde v nejakom interview, že majú až po krk tie závodné hry a teraz momentálne pracujú na nejakej strielačke či nejakom nešpecifikovanom titule....
  • Ať si chlapci ze Švédska k inspiraci zahrají NFS: Undeground 2 - to snad miloval každý.
  • Jack1947
    20 let, tak by uz mohli treba neco zremasterovat aby nostalgici, mneli (jak uronit slzu).
  • Ze Švédska? Hmm, tak doufám, že chlapci trošku znají místní tuningovou undeground scénu a vzpomenou si na jednu černou Supru ze Švédska, mohli by se trošku inspirovat a udělat konečně po dlouhé době zase NFS, který bude za něco stát.
  • Já nevím statná dvacátnice , nebo babička nad hrobem mávající severskou hůlkou a chroptící o tom že nám ještě cosi ukáže ?
    První Need for Speedy určitě neměly být jen tupou arkádou (vzpomeňte na dlouhá videa ve stylu Top Gearu ... na plné CD vezi samozřejmě *3* ) . Co jste také do té doby mohli hrát , pokud vynecháme velké automatovky ? Crazy cars ; Lotusy ;Stunts ; Test Drive a GP .....
    To že jako arkáda dnes vyznívá bylo dáno velkou zásluhou úrovně simulace v době vzniku .
    Bohužel arkádu si z NFS udělali sami hráči , když přistoupili na styl superluxusních speciálů prohánějících se dokolečka skleněnými podmořskými tunely a startu za doprovodu práškujícího čmeláka s reklamou .
    Porsche přivanul svěží vítr .... aby se nakonec zase skončilo u pseudo Burnoutu bez skutečné destrukce :( .
    Říkám na rovinu , že o arkádu už dnes nestojím (když už tak na úrovni prvních dvou Flattoutů ) , co bych chtěl vidět je konečně dotažený koncept Street Legal Racing Redline se skutečným tuningem ve kterém mělo svůj význam i odstraňování sedadel spolujezdců a pak nový Carmageddon , který by se hodil do stáje Criterionům s jejich neuvěřitelně opruzujícím konceptem splácaných polomrtvých měst v posledních dílech Burnoutu a NFS :(((
    • true story
  • nejvic mi vadi ze to vipada jako burnout, hraje se to jako burnout, ale neni to burnout
  • a to nitro, bez neho sa zavod vihrat nedá *16*
    • Jdi raději hrát tu kostkovatou hru, nebohé dítě.
  • Jezis to bude katastrofa. Teda jako u NFS pokazde. Takze vlastne nic noveho ;)
  • Jsem rád že Criterion je nyní již jen "pomocník". Podle mě držel hru na uzdě a nedovolil jí stát se druhým most wanted tím pravým teda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit