Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander

    Po 17 letech (od dob původních Most Wanted) je to první NFS, které mě už podle trailerů zaujalo. Jako jasně, ty efekty působí hrozně divoce, ale prostě celkově to na mě mělo takové ty "underground vibes", líbilo se mi to a říkal jsem si, že pokud to v recenzích neshoří, tak do toho půjdu. A ono jo, dost se to chválí, takže si nejspíš na Vánoce udělám radost.

  • CARTMAN92TST2

    nehratelné nereal Hot pursuit ps3, Most Wanted 2012 velké zklamání u mně žádný tuning aut a jen tovární upravení auta z krátkých převodu na dlouhé  gumy.... a jen ktomu hodily Nitro odfláknuté NFS s novou NFS grafikou která byla o úroveň výš než  staré díly NFS s dobrou hudbou, NFS RIVALS děs ale lepší než The Run  či Hot pursuit ale málo aut ve hře plus auta sotva jely bez nitra série krom nového UNBOUNDu které ujde... Závěrem je NFS UNBOUND  první NFS Které criterion nedojebalo... Díky bohu mohlo to bejt ještě horší jako třeba The run, Hot pursuit ps3 

    Poslední dobré NFS které byly z nové éry PS4 - NFS2015 pro mně zatím nejlepší NFS které udělaly na next gen konzoli PS4 s new real Grafikou  a auta s výkony podle Real aut... Plus s Nádechem NFS UNDERGROUND - hudba a. EDIE je zpět... Plus Super Real zfilmovaný děj PŘÍBĚHU v NFS 2015,   

    NFS PAYBACK taky podělaly s updejty že začátku to bylo dobré nfs ikdyž s kartičkama na výkon jak z NFS WORLD kde ste taky losovaly náhodně díly do auta z karet a s horší grafikou než NFS 2015 ale pak to stejně podělaly tím že všechny auta ve hře zveldy na LV 399  i ty které měly max lv 299 tím hře odebraly Real výkony aut a reálnou rivalitu mezi nima... NFS PAYBACK byl dobrý do té doby než do online přidaly Drift a všechny auta hodily na dosažění max levelu ve hře lv 399 

    HEAT graficky lepší než payback hudba děs stejně jak u PAYBACK kde se mi taky nelíbyla hudba ve hře, a ani NFS UNBOUND po hudební stránce není dobré  😠😒 A když už z NFS UNBOUND udělaly takové NFS WORLD 2 s kreslenímy efekty tak ať tam přidají i ty sezóny svátků vánoce, halloween atd a i escape jízdy s policajty do online  a né že v online o policii nezakopnete mrtvo Radči kdyby Udělaly NFS 2015 pokračování nebo NFS UNDERGROUND 3  ach jo, jo a nejlepší NFS z série byly NFS UNDERGROUND 1 a 2. MOST WANTED 2005 PS2 PC, a i Carbon Ušel ikdyž s hroznou hudbou . Z dob ps2 

    • CARTMAN92TST2

      Prdím na to vše se mi ne zkopírovalo a znovu to psát nebudu přes mobil.. 

      Prostě nejhorší NFS Z  série jsou z ps3 doby po Undercover kde to vše začalo a s nfs to šlo hoodně z kopce dolů  a zakončili to s NFS RIVALS kde auta byly omezená s omezovač Em výkonu auta sotva jela bez dávky nitra kde se teprv ukázala toho daného auta Real  maximálka  to platí i u NFS THE RUN, Hot pursuit, RIVALS... Děsné díly NFS 


      NFS UNBOUND je předělánílé NFS World bez  svátečních sezón  a s výkony aut podle nfs World  že se starým krámem (nepocčítám mustangy) si dáte všechny auta ve hře  vtomhle stylu jelo NFS WORLD pc po updejt a předělání hodnocení tříd aut z T1, T2, T3 na S, A, B, C, D, E  tím z NFS World daly pryč Real výkony aut a možnost jet s jakýmkoliv autem všechny závody ve hře stejně jak v UNBOUND nebo ly spíš NFS WORLD 2 bez sezón...  


      Za mně NFS UNBOUND 6 z 10 

      Ale jak sem psal NFS UNBOUND Je takový NFS WORLD 2 jen s new grafikou a jiným dějem a městem... A NFS WORLD na pc bylo hodně oblíbené u hráčů NFS 

      TAK sem to i předpokládal že tohle UNBOUND dostane vysoké hodnocení  ale za mně ke pořádnému NFS to má hodně daleko nejbliž ktomu mělo NFS 2015 tam sem se po čase po hoodně dlouhé době cejtil jak v NFS UNDERGROUND v nové verzi jen škoda že to hráči zahejtily málo tuninngu chybí neony atd🤦‍♂️ ono to není žádná sláva ani v PAYBACK, v heatech, či UNBOUND Málo úprav na auta 3 až 5 úprav na každé auto to se mi zdá  hodně malo. 

  • Takze nfs tiktok edition s kreslenyma efektama a hlaskama po kterych instantne a ve velkym odumiraji mozkovy bunky tady dostalo 9. Wow 😆 Im too old. Ja vydrzel 15 min ze zvedavosti. Ale chapu ze dnes jsou zonglujici opicky na tiktoku plnohodnotnou zabavou celych mas deti a tohle je pro ne site na miru. Ulet.

    • MishKonn

      Divný, mně je 32, ze zvědavosti jsem si to taky vyzkoušel přes EA play a těch 10 hodin trialu mi tam spadlo za 3 dny. Pustil jsem si to na TV ve 4K s RTX a hráli jsme to s dcerou, který jsou 4 roky, takže jsme oba uvítali, že pro změnu můžu hrát něco, na co může koukat. 

      Co se týče efektů a stylizace, totálně jsem se toho hrozil na videích, ale v samotné hře, pokud na tom nebazíruješ, nepotřebuješ něco skrz co to hejtit, nebo nemusíš bejt mermomocí zapšklej "too old for this sh*t vypínám po 5 min" to člověk nevnímá, snad jen vyjma driftu, kde je nejvíc vidět stylizovaný dým z pneumatik. A mimo tu stylizaci, která se omezuje na postavy a některé efekty, hra samotná vypadá naprosto famózně, auta, město, prostředí, a hýbe se luxusně, navíc při launchi je téměř bez chyb, nebo alespoň bez zásadních znatelných chyb, což je dneska malý zázrak. 

      Vývojáři vzali nejlepší mechaniky z Heatu a jsou vylepšené, rozvinuté nebo lépe zapracované, takže, když od NFS nebudu čekat realistické ježdění nebo závodění (což nikdy nebylo), a neodsoudím to z patra kvůli kontroverzní stylizaci a dám tomu šanci, tak zrovna já z toho mám pocit kombinace toho nejlepšího ze starých U2 a Most Wanted. 

      Devítka za mě klidně může být zasloužená, soudě na základě 10 hod gameplaye. Hru si zahraju (a asi i dohraju) až bude součástí předplatného, nebo až zlevní. 

      • Hele jsem s tim v pohode. Jde to uz holt mimo me, je to delano pro uplne jinou vekovku a tak to proste beru. A zkusil jsem to proto, ze jsem byval jeste pred 2. svetovou velky fanousek NFS :) Dnes je ale uz jina doba a myslim ze uz ani samotni ti, kteri toto recenzuji jsou ve veku ze sami ani nezazili "dobre nfs"  To je jakobych si predstavil ze za 20 let bude nekdo recenzovat Avatar 12 a bude o nem psat ze to je navrat na vyslunni :D Nicmene, proti gustu.... Hlavne at se kazdy bavi :) 

        • MishKonn

          Já hrál NFS od ~Hot Pursuit, tak nevim, jestli ty díly od té doby pro tebe spadaj do těch "dobrých", ale jak jsem napsal, tady se pro mě mísí nejlepší prvky Most Wanted (den, policie) s U2 (noc, tuning) - tyto dva díly já osobně měl ze všech nejraději.

          Jo a abych to jen nenosil na rukou, story, filmečky a většina výměn mezi postavama jsou totální cringe, ale zase si říkám, že to hraný filmečky v MW byly taky, takže jsme v NFS normě. 😂 Nemohla taky chybět obligátní mise, kde převážíš v autě transgender osobu, která se o tom před tebou jako total strangerem musí po 18 vteřinách rozmluvit - už se tím ale taky nezatěžuju, typicky americký virtue signalling a povinné zaškrtávání kolonek inkluze jsou mi už pro smích. 

  • MalyZeli

    Ja teda nevim, ale k NFS tenhle vizual je proste hrozny.

    • CARTMAN92TST2

      Přesně hrozný... V online chybí policie, i závody s policajty, a drift, drag tam taky není, drift a policajti jsou jen v příběhu 

    • Tango

      Mě se líbí ❤️

  • Díky za recenzi, super!

  • LessPh

    Ty cico😂😂

  • gio1

      Nene 🤮😀

    • Tango

      Jojo je to pecka ❤️

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit