Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To má říz *5*
  • Múj bože to je hnus, málem jsem se pozvracel, kam soudruzi dali uši??
    • Mame čekat člének 100+ důvodů proč nesnáším písničky o Skyrimu?
      • stačí 1, a to že je to fake
        • Vtipný, jakým způsobem dnes mladí používají slovo FAKE, aniž by měli páru o tom, co je vůbec jeho význam. Gratuluju ke komentáři, všem jsi ukázal, jaký jsi hlupák.
  • Pěkný ,ale je to z 90% upravené na PC ,ale co dnes není ,že :) Hlavně , že to pěkně zní
    • souhlas, je to upraveny, kytara je přidaná, holka očividně nezná základy, jen to drží jak dřevo, navíc je to playback.
      • "holka očividně nezná základy", řekl bych, že s tou školou, kterou má vystudovanou asi bude mít nějaké ty základy. A to jak drží kytaru bych nechal jen a pouze na ní. *4*
        • to vis maly cesky clovicek co dokaze jen zavidet, krast a lhat nepochopi jak muze nekdo byt tak dobrej to je jen zavist od cechacku tech zlodeju a podvodniku
      • tvoje máma je přidaná... vzhledem k tomu, že v tom songu je několik vrstev jejího hlasu, tak je logický že se nerozkrájela na čtyři malý mexický holky aby si měl radost, že je to naživo nahraný... o to přece vůbec nejde ne?
        • proč mi urážíš rodinu?
        • to je sice pravda,ale jak ten jeji hlas zni? jako s ozvenou. At to zazpiva jen s kytarou,bez svych dalsich hlasu v pozadi a pak se uvidi. Zpiva velmi pekne,ale ve Skyrimu je minimalne jedna bardka,ktera me ''dojala'' mnohem vice.
          • No tý ozvěně se řiká reverb a je tam přidanej kvůli uměleckýmu záměru... ne aby skryl chyby nebo to, že neumí zpívat
            • A tvrdim snad ze tim skryva chyby?(kdy uz se lidi nauci cist?) Chvalim ji,jenom tvrdim ze se neda porovnavat takhle upraveny zpev se zpevem ve Skyrimu,kde bardi zpivaji kolikrat zcela bez nastroje. Ach jo....
    • Já tam teda slyším tak maximálně reverb, který se používá v muzice naprosto běžně, takže nevim co myslíš tím z 90% upravený...
      • Paulcz
        zpěv a kytara se ti zdaj reálný jo ? :)
        • nevim co je na tom nereálnýho
  • to uz je starsi ale je to pekny
  • BoB.2
    Umí a je to kus. *14*
  • Neskutečný.
    • neskutecne trapne, to ano; ale zase urcitym zpusobem chapu ze se to vam nerdickum libi, vy ste na takove ty severske skupiny (ktere jsou taky vsechny trapne) a todle je tomu podobne
      • Kdežto ty nerd nejseš, a na tyhle stránky jsi zabloudil náhodou, co? :)
      • Když chceš někoho urážet popřípadě být vtipný, tak na to musíš mít buňky. Chceš-li know-how. To ty nemáš. Přijď s nějakým zajímavě urážlivým příspěvkem. Musí nás to urazit inteligentně. A dále radím používat háčky a čárky, lépe se to pak čte.
      • Amylee.Anderson
        Tak si jdi hopsat do klubíčku a neotravuj zde slušné lidi.
      • Snazis se byt vtipnej, nebo trapnej? Sice si jenom trapnej, ale snahu o vtipnost bych mohl alespon ocenit...
  • MidnighT91
    Jo tohle video jsem stahoval z youtube tejden zpátky a poslouchám ho furt dokola, zpívá naprosto úžasně a hned jsem si ten cover zamiloval... Ještě lepší je ale Age of Aggression...
  • Malleth
    *smazáno
  • jindra.veliky
    tu bych vojel *3* *15* jinak jsem to uz videl pred nejakym casem a good *5*
    • Jindro, vždy když tě tu vidím, tak nemůžu. Nemusím ani číst, co píšeš, stačí tvoje jméno :).

      Ale jinak. Písnička hodně pěkná a ta holka taky. Měla by jít do kariéry zpěvačky a může si hodně vydělat.
      1. Má hezký hlas.
      2. Je se na co dívat, tj. není ošklivá.
    • BoB.2
      Nevím jestli by chtěla připravit 13letého kluka o panictví. *7*
      • BoB.2
        Promiň 11leteho. *15*
    • Amylee.Anderson
      Nepřála bych jí znásilnění...
      • já bych si přál být znásilněn :/
        • Jindrou?
  • Amylee.Anderson
    Tuhle písničku od ní posloucham asi už víc jak tejden a často mi zní v hlavě. Běžně nemam rády zpěvačky, protože dneska to je samá ukvílená a ukňučená pipka, ale tahle má fakticky božskej hlas, uplně čistej a přirozenej *14*
    • Asharak
      A tvůj hlas? Nakolik by sis věřila ty? *2*
      • Amylee.Anderson
        Určitě né natolik, abych se dala na youtube. Mám soudnost narozdíl od jiných případů na YT :D:D Prej zpívam hezky, ale co je na tom pravdy netušim :D
        • Asharak
          To musíš hold nahrát video na utube a přidat se k ostatním. Tedy alespoň proto, aby si zjistila jestli to byl dobrej nebo špatnej nápad *4* LINK! *15*
    • Jj velka krasa :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit