Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nevite nahodou nekdo prosim jaka zpevacka to zpiva v original verzi od Beteshdy diky
  • to vis maly cesky clovicek co dokaze jen zavidet, krast a lhat nepochopi jak muze nekdo byt tak dobrej to je jen zavist od cechacku tech zlodeju a podvodniku
  • A to já bych ji zas po hubě lofasem vyfackoval
  • Už znám, ale má nádherný hlas, takže si poslechnu rád znovu. *2*
  • 13_11
    Dost svérázný přístup. Připomíná styl Jethro Tull, takže velký dík za odkaz!
  • Amylee.Anderson
    Tak...takové ženy maj už většinou jiný starosti :) ... Ne nadarmo říkam, že jsem našla svou "soulmate" :)
  • CrocoRay
    Sakra, já si právě říkal, že budeš jako jedna z mála dospělých zralých ženských (kolem 30ti let), co se aktivně věnuje hraní a navštěvuje diskuze o hrách. Každopádně bych si nemyslel, že vztah od 12ti může tak dlouho vydržet a já bych se měl nad sebou zamyslet, ale co. Do 40ti času dost *1*
  • Ty dvě jsou jedna *1*
  • jabbo126
    proč sem skrytá identita :-) kdo mi to tam furt zaškrtává! *16*
  • Mě osobně taky dostaly tyhle dvě: http://www.youtube.com/watch?v=cAnQQcIncq0&feature=related ale Malukah to teda fakt překonala ... smekám
  • Amylee.Anderson
    Od 13 a vypadá to ještě na hoodně dlouho, asi by měl :D
  • to spolu s klukem chodíte od 12 let? Woah, z vás by měl Freud mokro v kalhotách :)
  • Amylee.Anderson
    Za pár dnů mi bude 17. Mně trollové krev nepijí, já jsem občasný troll a rozhodně jiné trolly nekrmím, protože jak mile je něco hloupější, než-li já, nemůže mě to trollit :D
  • CrocoRay
    A tak mně zase trollové ani krev nepijí, pokud neotravují mě. Počkej, kolik že ti je vlastně let? Čistě ze zvědavosti, nemyslím to nijak ve zlém....ani v tom dobrém *4*
  • Když už tak polYkala, nedouku *16*
  • skvělá
  • blahorodie
    *4* polikala
  • Čekala jsem na tebe a ty nic.... *9*
  • ...akurat ze vam s toho vyslo howno.
  • Amylee.Anderson
    Já se ráda s těma hloupoučkejma hádam O:) Trollí pudy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit