Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemam slov, to je .............
  • v Mexiku .-)
  • Black_Hand
    tak amynin nejvetsi vykon v pozici trolla je "rozpust si vlasy".
  • Holka zlatá, kde jsi byla, než jsem se oženil...? *14*
  • Jazz
    Strašně jsi mě urazil :(
    Až se naučíš psát pořádně (teď jsi překvapivě žádnou chybu neudělal), tak mi můžeš psát ju ?
  • CrocoRay
    Trollové a trollice, to spolu musí žít v symbióze, ne? *4*
  • Otazka vkusu ,ale pro me urcite ne, na slecnu to nema ani omylem.
  • 13_11
    Technické aspekty nahrávání a srdečný dík všem si můžete pustit v tomto videu.
  • A toto je este lepsie:
    http://www.youtube.com/watch?v=RKQYbIXq94s&feature=related
  • Fake, taketo daco sme uz aj my robili a da sa to urobit naozaj lahko.
  • Black_Hand
    heled, jsem si vsim, ze te nejak bavi krmit trolly :).
  • Tak sem se právě probral, opět již z několik dní trvajícího pivního marathonu a ona mi k snídani zazpívá holčina Skyrima. Bylo to tak dobré že sem se z toho pos/ral, to jídlo myslim. A ta holčina taky nezpívala vůbec špatně.
  • Trole...tobě bych ale raděj doporučil hateovat jiné hry které dostávají desítky a vysoká hodnocení.....myslím že mezi těma mainstream desítkovejma sračkama je ten skyrim ještě zlatej....
  • Nadhera. Ako spev(hlavne zborovy), tak aj dievcina samotna. Az by robila koncert, hned by som tam isiel. Predstavte si to: ona spieva, ale namiesto gitary ma za sebou cely orchester a Jeremy Soul by ho dirigoval.
  • DarkHawk
    Měli by si jí najmout, ať jim dělá kafe a zpívá u toho. Možná, že by Bethesda konečně vyplodila nějakou pořádnou hru. *1*
  • Malleth
    To rozhodně ne
  • Tuhle slečnu jsem měl na fcb už tak před měsícem, a musím uznat, že zpívat fakt umí. Hlavně má energii. Bethesda by jí měla najmout na další díl nebo spíš hry...to by byl další upgrade herního požitku.
  • DarkHawk
    Povrchnost, blbost určitě ne. Očividně tady 10 lidi nechápe nadsázku. *3*
  • skvelé, fakt skvelé
  • No je videt že blbost kvete všude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit