Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • upřímně jdi do prd**e s objektivitou...
  • jindra.veliky
    "zaspivat" *15* *15* *15* takhle spatne bych to nenapal ani ja a to je mi 11 chlapce *15*
  • jindra.veliky
    to vis to jsme my moderni nerdi *3*
  • Teď to musím poslouchat dokola. :D Pokud se vám tohle líbilo, myslím že nepohrdnete tímhle coverem : http://www.youtube.com/watch?v=IL5K09mqwZc Pokud to sem už někdo vložil, tak se omlouvám za mou nepozornost. ;)
  • hm zvlastni nazor sefe ja Skyrim v zivote nehral ale ta pisen se mi libi a jak ji prezpivala taky *2*
  • Ať žije povrchnost!
  • co je na ní pěknýho?
  • "holka očividně nezná základy", řekl bych, že s tou školou, kterou má vystudovanou asi bude mít nějaké ty základy. A to jak drží kytaru bych nechal jen a pouze na ní. *4*
  • Pán bude nejspíš fanda metalu, ne? *3*
  • MidnighT91
    Prej zmrde, jazzy seš IMPOTENTNÍ BU*ERANT... Už tě s touhle pravdou někdo seznámil ???
  • DarkHawk
    Samozřejmě, že to nemá na skladbu od Smashing Pumpkins, která byla použitá v launch traileru, ta k tomu sedne Ale je to prostě pohodovka NECROMORPH SOUP♥ *1*

    Ta holka v tom videu nezpívá špatně..pár sekund sem to vydržel poslouchat. Kdyby tam zpívala kozatá blondýna nahoře bez, tak bych měl aspon nějakou motivaci se na to dodívat do konce. *1*
  • Anal.S
    Jak si proboha představuješ košatou inteligenci? :D
  • Tohle videjko je už docela staré :-) Vše co se líbí, doporučuji i tuto verzi, kterou vylepšil její fanoušek hrou na violončelo (snad ještě lepší) https://www.youtube.com/watch?v=Lcf1xnzt0OM&feature=watch_response
  • Uz ti tece mlicko po brade ?
  • Amylee.Anderson
    Mě bude 17, a asi od 13 posloucham metal, post-rock a všechno, co se mi líbí - ale mainstream mi nic neříká, tak jaképak, že to nejde :)
  • CrocoRay
    Jak poznám, zda si to hra zaslouží nebo ne? Já nejsem fanouškem série Elder Scrolls a dokážu si najít spoustu věcí, co mi na sérii vadí, ale když to v recenzích dostává desítky a má to velkou fanouškovskou základnu, tak na tom hodnocení asi něco bude.

    I když já jsem spíše fanoušek RPG ala Gothic a Risen, a když mi někdo tvrdí, že jeho eldíci jsou stokrát lepší a neustále se mě snaží dokola svými kecy přesvědčovat, tak bych ho nejraději roztrhal na kusy.
    Přesto ale dokážu respektovat, když se někomu Skyrim líbí a maximálně se zmíním, co se mi na té hře nelíbilo a proč mě nebavila. Svůj názor, že je to sra*ka nikomu nevnucuju a ani si to nemyslím.
  • Jo to se naprosto hodí k hororové atmosféře DS *7*
  • mé uši právě měli orgazmus *8*
  • DarkHawk
    Nuda, takový ploužáček. *1* Pusťte si něco pořádného http://www.youtube.com/watch?v=mYuOStPmYdQ&feature=related
  • Aha hmmm heleme se kritika, jsme si jist že nám to dáš svůj výtvor který jasně dokáže že ty jsi mnohem lepší a nebo, že víš o čem mluvíš.. pokud ničeho takové nejsi schopen a máš potřebu jen kritizovat a přitom neumíš ani zaspí vat "Skákal pes přes oves" tak mlč a jdi si kritizovat třeba do zrcadla, jsem si jist že odraz bude to pravé publikum které dychtí po tvé moudrosti a znalosti hudby.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit