Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I´m in love.
  • morik
    Místní reakce nepřekvapí. Když si "nerd" po týdnu nepřetržitého hraní Skyrimu, pustí video, kde se nachází průměrně vypadající holka hispánského původu, zpívající ještě o jeho milé hře, pěkně to s ním zatočí. Pak jde jakákoliv objektivnost stranou a hodnotí se pouze dle subjektivních pocitů, jež ovlivněny faktem, že na jeho obrazovce je žena, v přibližné věkové kategorii, mluvící jemným hlasem, který "nerd" nezná. Nepřeji si vědět, jak vypadá spodek "nerdova" stolu poté, co se tam objeví dvakrát.
    • Amylee.Anderson
      No to počkej. Já Skyrim hrála, ale nejsem z toho moc odvařená, taky jsem to nehrála moc dlouho, lebsa taky nejsem a myslim si, že má jeden z nejlepších ženských hlasů, ať zpívá o čem zpívá. A ani nevypadá jak hispánka. So... Your argument is invalid.
      (Wtf, slovo lesbian je zakázaný? Homofobové xD)
    • upřímně jdi do prd**e s objektivitou...
      • Trol.diskuzni
        Tady je tolik uživatelů se svojí objektivitou a internetovou pravdou... Nad tím bych se ani nepozastavoval.
    • hm zvlastni nazor sefe ja Skyrim v zivote nehral ale ta pisen se mi libi a jak ji prezpivala taky *2*
    • Aha hmmm heleme se kritika, jsme si jist že nám to dáš svůj výtvor který jasně dokáže že ty jsi mnohem lepší a nebo, že víš o čem mluvíš.. pokud ničeho takové nejsi schopen a máš potřebu jen kritizovat a přitom neumíš ani zaspí vat "Skákal pes přes oves" tak mlč a jdi si kritizovat třeba do zrcadla, jsem si jist že odraz bude to pravé publikum které dychtí po tvé moudrosti a znalosti hudby.
      • jindra.veliky
        "zaspivat" *15* *15* *15* takhle spatne bych to nenapal ani ja a to je mi 11 chlapce *15*
        • Amylee.Anderson
          11? Nějak moc, ne?
          • jindra.veliky
            na tebe akorat *14* vetsiho budu mit za par let musis pocakt

            *5*
            • Trol.diskuzni
              No počkej, ty bys Jindřicha nebrala? Taková partie! *8*
            • Amylee.Anderson
              Za PÁR let budu s přítelem pět a půl let, takže brzdi, chlapešku :D
            • Trol.diskuzni
              To je ale kanec ten Jindřich! *1*
    • počkej, nerdy už primárně nezajímaj kreslený japonky v pokémonech :)?
      • morik
        Jakáto teplá diskuse se uskutečnila v reakci na můj příspěvek. Mám sto chutí ho smazat.
      • jindra.veliky
        to vis to jsme my moderni nerdi *3*
  • Skyrim me sice nebere,ale vzdycky me bavi ta smrst, co se pod kazdym clankem strhne.Jak ze strany hateru,tak zaslepenych fanatiku.
    Pritom pravda je,jak uz to vetsinou byva,pravdepodobne nekde uprostred.
    Je sranda pozorovat,ze i na blby cover hlavni skladby ze hry a potazmo vse s hrou spojene,nadavaji prevazne ti sami lide,kteri se do krve hadaji o tom,jak neni skyrim ta nejvetsi sr*cka pod sluncem. *1*
    To nekteri lide vazne nemaji nic lepsiho na praci,nez plivat na to,co se libi jinym?
    • Trol.diskuzni
      Kdyby Skyrim nedostával všude desítky jak na běžícím pásu, nikdo by neřekl ani popel. *3*
      • Trole...tobě bych ale raděj doporučil hateovat jiné hry které dostávají desítky a vysoká hodnocení.....myslím že mezi těma mainstream desítkovejma sračkama je ten skyrim ještě zlatej....
      • Tak zrovna té hudbě ze Skyrimu bych desítku klidně dal. Ta je opravdu velmi kvalitní jako v předchozích dílech.
      • Pulka AAA her ,co dostavaji devitkova a desitkova hodnoceni,si to nezaslouzi.Tak proc by mel byt Skyrim takova vyjimka a takova velka krivda?
        To opravdu jeste dnes nekdo priklada "profi" recenzim takovou vahu?
        • CrocoRay
          Jak poznám, zda si to hra zaslouží nebo ne? Já nejsem fanouškem série Elder Scrolls a dokážu si najít spoustu věcí, co mi na sérii vadí, ale když to v recenzích dostává desítky a má to velkou fanouškovskou základnu, tak na tom hodnocení asi něco bude.

          I když já jsem spíše fanoušek RPG ala Gothic a Risen, a když mi někdo tvrdí, že jeho eldíci jsou stokrát lepší a neustále se mě snaží dokola svými kecy přesvědčovat, tak bych ho nejraději roztrhal na kusy.
          Přesto ale dokážu respektovat, když se někomu Skyrim líbí a maximálně se zmíním, co se mi na té hře nelíbilo a proč mě nebavila. Svůj názor, že je to sra*ka nikomu nevnucuju a ani si to nemyslím.
        • Trol.diskuzni
          Nevím, jak ostatní, ale já osobně vyjádřím nesouhlas u každé desítkové recenze, se kterou se neztotožním (o to víc, pokud text a číselné hodnocení nekorespondují)... U Skyrimu to však bylo VELMI kontroverzní a diskuze pod příslušnou recenzí tomu také odpovídala.
          • Anal.S
            Jak si proboha představuješ košatou inteligenci? :D
          • stejně jsou ty diskuze jen na zabití času, vaše názory jsou lidem u zadku, důležitý je, když člověk napíše něco, co nějakým způsobem obohatí ostatní, něco jim dá i k jejich úvaze. Pak ta diskuze najednou smysl má, ovšem myslet si, že tvůj názor je střed světa a ten se celej pos*re z toho, že ty s něčím nesouhlasíš, mě na lidech šíleně vytáčí - jen to ukazuje, jaký prosťačci vlastně jako rasa jsme. Ohledně Skyrim hejtu - Bethesdě je to naprosto u zadku, co pár čecháčků/amíků/němců/w/e krotí na fórech. Oni si jen spočítaj platící, výdělek a jdou makat na další hře - rozhodně nebudou ztrácet svůj čas na fórech, radši budou kreativní a vydělaj tim obrovský prachy. Asi tak. A ty bys tady všem udělal ohromnou službu, kdybys konečně ukázal, v čem vynikáš ty, co jsi vytvořil lepšího, velkolepějšího než špatnej Skyrim, kolik lepších recenzí jsi napsal, než neschopní redaktoři (placení mimochodem).. Tak do toho? A najednou je ticho.
            • Trol.diskuzni
              Možná bych ji také použil... přemoudřelých žvanilů je tady rovněž více než dosti. *5*
            • škoda že tu nefunguje blokace uživatele (ignore), nebo něco tak. Myslim, že hodně lidí by jí rádo využilo, aby nemuseli očima přeskakovat ty tuny nicneříkajících blábolů.
            • Trol.diskuzni
              Mezi tvá základní práva také patří možnost mé příspěvky nečíst, pokud urážejí tvoji jistě košatou inteligenci... *4*
            • aspoň neplácej naprostý hovadiny pořád o jedný věci, prosímtě. To úplně uráží lidskou inteligenci už.
            • Trol.diskuzni
              Problém je v tom, že já nikomu nic dokazovat nepotřebuju - ani Bethesdě, ani Erienovi, ani tobě... Nepřišel jsem na Games.cz změnit svět. Jednoduše napíšu svůj názor stejně tak, jako jej napíšeš ty. To, že ti připadá zbytečnější či nuzáčtější než ten tvůj, je tvé svobodné právo...
          • Erien
            Jenže ty svůj nesouhlas s**eš do každé diskuse i tam, kde to se Skyrimem nemělo co dělat.
  • Jako hezký, ale co to dělá v novince, to jako každý povedený cover s hezkou čičinou pujde odteď do novinky, aby se tu mohli místní rvát o to kterej song(youtube umělec) je lepší? Tohle mělo jít do bleskovek, ale nevidím důvod to dávat do novinky. Ale tak zase, třeba to někomu udělalo radost... *3*
  • To deridon:je mi 15,poslouchám Rytmuse(ale Čo ti jebe je sra*ka),občas Eminema,ale tohle je taky dobrý,i když to neni můj styl.Tak nás neházej do jedný hromady *3*
  • http://www.youtube.com/watch?v=c9eGtyqz4gY *16*
  • Klasika, celkem pěkná holka něco celkem slušně zakdáká a všichni sou z toho posr*ní
    • co je na ní pěknýho?
      • Tak je o fous hezčí než tohle http://www.youtube.com/watch?v=dIqN7Cj2Sjw *1*
      • Co není?
  • kotty
    Pekne, jeste jedna kytarova (metalova) verze tu nebyla zminena (coz se divim). Imo jedna z tech nejlepsich - http://www.youtube.com/watch?v=yDE2VQzghp4

    Edit: sorry, link opraven.
    • Moje oblíbená verze. *3*
  • Ak mám byť úprimný, tak Igorova verzia sa mi viac páči, ale aj toto je pekné. http://www.youtube.com/watch?v=Tx20IzFoEGM
    • Tak tohle je samozřejmě nesrovnatelné. Ta holka hraje celkem obstojně, hezky to zazpívala a navrch dobře vypadá (což je asi nejdůležitější). Tohle je jiný level.
  • Pozdě to možná je, ale já tohle ještě neviděl:) A moc hezké imo, někteří lidi jsou prostě šikovní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit