Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0tecFura

    Vzhledem ke kvalitě titulů na nižších místech žebříčku bych za mě klidně umístil i slovenské Vikings: Wolves of Midgard.

    Jinak mé osobní top 3:

    1. Titan Quest

    2. Diablo 2 

    3. Grim Dawn.

  • Kolébku alias stvořitele (sub)žánru dát na 11. místo v téhle kategorii je podle mě hereze 😈

    • Derp_1337

      Tak kdyby se měla hodnotit jenom originalita, tak by to bylo top. Ale je prostě potřeba uznat, že ty následující hry dotáhli většinu herních mechanik téměř k dokonalosti a proto si zaslouží lepší hodnocení.

      • Jistě, neměla by se hodnotit JENOM originalita, ale mám takový pocit, že hodnotitelé k ní naopak nepřihlédli vůbec. Herní mechaniky, technický stav a grafika by se měla hodnotit s ohledem na datum vydání hry. V neposlední řadě - v disciplíně ATMOSFÉRA si stvořitel ostatní soutěžící i dneska namaže na chleba 😈

  • (Ne)divím se, že tu nikdo nezmínil Wolcen. Jestli je to teda ono, nedokázal sem ani dojet základní kampaň, za několik měsíců na ní skoro zapoměl a teď pracně hledal :D.

  • Gulivera84

    Opravdu Sacred tak zestarlo, ja nevim vzpominam si ze sem se ty hry tenkrat nemohl nabazit.....a grafika se tak moc libila, musime nainstalovat a oprasit nostalgii, ikdyz asi ty monitory sou vetsi a ty pixely asi biji vic do oci...

    • Mám to stejně. A ještě  si pamatuji jak jsem byl vytoceny z třetího dílu. Těšil jsem se jak malé dítě a to zklamání bylo epické 

      • Gulivera84

        to mi ani nerikej, ted sem si ho koupil na gogu ze sem ho nehral tak sem si rikam zkusim trojku ....neee 😀

  • Reeki

    Tak na prvním místě Grim Dawn a s modem Regin of terror je to opravdu luxus. PoE jsem hrál dlouho, bohužel na můj vkus moc rychle sezóny a také mám pocit, že je to již v mnoha směrech tak předplacané a prekombinovane, že se v tom nikdo nevyzná. 

  • Refeuw

    Za mě Grim Dawn, když vezmu v potaz i DLCs, tak určitě top 3

  • gio1

    Díky za tip na Grim Dawn. To mi tenkrat nějak uniklo. Hned jsem nainstaloval, zkusil a vypadá to super. Hlavně to kombinování povolání vypadá zajímavě. 

  • twicer

    Několik dílů Torchlightu, Warhammer: Chaosbane, Minecraft Dungeons ale Lost Ark nezmíní nikdo, ikdyž je pravda že už mě to tady vlastně už ani nepřekvapuje 😀

    • 0011

      Já teda lost ark nehrál, ale není to náhodou MMO, tudíž na tom seznamu nemá co dělat?

      • twicer

        Je, ale řekl bych že už se ty žánry v dnešní době docela prolínají, ne?  Máš hybridní hry u kterých je můžeš zařadit do více žánrů.

        Osobně považuju za diablovku všechno z podobného pohledu kde masíš stovky monster, sbíráš loot a vylepšuješ postavu, to celé abys následně mohl probíhat již známé lokace s tužšími nepřáteli.

    • Maxianimal

      Lost Ark WTF :D

      • twicer

        V žebříčku se vyzdvihují některé tituly jen na základě combatu, který má Ark solidní. 

        Free to play dojírna immortal se tam dostal též, i vtomhle ohledu má Ark mnohem přívětivější model.

        Top3 bych ho určitě nedal, ale do top15 současných diablovek zcela určitě ano.

  • triptich

    tak som neodolal a vyspoileroval si video (ktoré si aj tak s chuťou pozriem). rebríček zostavený pekne, sem tam s niečim nesúhlasím (každý má iné preferencie), ale vo všeobecnosti s radením súhlasím.

    u mňa grim dawn musí byť na prvom mieste, v tesnom závese s diablom II a sacredom, ku ktorému mám silne nostalgický vzťah. a všetkých ohrozuje titan quest. a užil som si aj van helsinga a victora vrana. u mňa príjemné jednohubky, ktoré plne splnili úlohu príjemne pobaviť.

  • Murlock

    Torchlight 2 nad třetím místě je snad ještě kontroverznější volba než Diablo 3 na čtvrtém místě. Silně tu postrádám Dungeon Siege 2 a Last Epoch. A můj oblíbený Van Helsing až na 14 místě. A není to málo Antone Pavloviči?

    • deejaywolf

      Taky jsem chtěl zmínit, že tam chybí Last Epoch, ale na druhou stranu ještě pořád není dokončený, tak možná proto tam není.

      Ale mohli tam dát třeba Book of Demons.

    • JamesFaith

      Souhlas s Dungeon Siege 2, které bylo v porovnání s jedničkou výrazným zlepšením a osobní questy společníku byly příjemným překvapením.  Když Torchlight  může mít v žebříčku víc dílů, DS by určitě mělo být také zastoupeno tím silnějším.  

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit