Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • J.V.Stalin

  Diablo III hlavně tak vysoko nepatří. Ta hra je strašná i po všech těch slavných opravách...

 • Za mne bych dal - 1) Grim Dawn

  2) Diablo II

  3) Path of Exile

 • Murlock

  Torchlight 2 nad třetím místě je snad ještě kontroverznější volba než Diablo 3 na čtvrtém místě. Silně tu postrádám Dungeon Siege 2 a Last Epoch. A můj oblíbený Van Helsing až na 14 místě. A není to málo Antone Pavloviči?

  • deejaywolf

   Taky jsem chtěl zmínit, že tam chybí Last Epoch, ale na druhou stranu ještě pořád není dokončený, tak možná proto tam není.

   Ale mohli tam dát třeba Book of Demons.

  • JamesFaith

   Souhlas s Dungeon Siege 2, které bylo v porovnání s jedničkou výrazným zlepšením a osobní questy společníku byly příjemným překvapením.  Když Torchlight  může mít v žebříčku víc dílů, DS by určitě mělo být také zastoupeno tím silnějším.  

 • Kolébku alias stvořitele (sub)žánru dát na 11. místo v téhle kategorii je podle mě hereze 😈

  • Derp_1337

   Tak kdyby se měla hodnotit jenom originalita, tak by to bylo top. Ale je prostě potřeba uznat, že ty následující hry dotáhli většinu herních mechanik téměř k dokonalosti a proto si zaslouží lepší hodnocení.

   • Jistě, neměla by se hodnotit JENOM originalita, ale mám takový pocit, že hodnotitelé k ní naopak nepřihlédli vůbec. Herní mechaniky, technický stav a grafika by se měla hodnotit s ohledem na datum vydání hry. V neposlední řadě - v disciplíně ATMOSFÉRA si stvořitel ostatní soutěžící i dneska namaže na chleba 😈

 • Alixon

  Sice to ještě plně nevyšlo, ale kdo má všechno odehrané a nevadí mu plně hratelná beta, kdy autoři sypou jeden patch za druhým i s mrakem obsahu tak doporučím LAST EPOCH. Dokonce je tam veliký focus na end game, ktereho je tam tuna a bude jen a jen přibývat. Skvělý craft a customizace skillu. Žádný mikrotranskace. Ta hra je defacto hotová, jen je pořád v bete. 

  • Tyhle maníky jsem kdysi podpořil na Kickstarteru a zatím si vedou dobře 

 • Stephano

  Mám hodně rád ARPG. Diablo I s Belzebubem HD - výborné. Dvojka s datadiskem sama o sobě skvost. Plus s Medianem XL nebo v remastrované verzi taky skvělé. Některé jsem nestihl. Ale dokupuji časem. Teď jsem např. koupil Victora Vrana a Van Helsinga, Sacred Grim Dawn je úžasný, měl bych mu dát někdy zase šanci. Path of Exile jsem hrál ještě, když o tom nikdo nevěděl a byla jen beta. Musím se k tomu vrátit. Jenže zároveň mě baví manažeři a Crusader Kings III + teď např. Chivalry II nebo Field of Glory Medieval. Mám rád náročné i jednoduché hry,  Většinou mám v compu 3 hry a 3 žánry, abych mohl krásně přepínat. A jedna z toho musí být oddechovka "když jsem líný hrát nebo poslouchám např. Games. cz :D) Titan Quest je moje srdcovka. Miluji antiku i ty světy. Koupeno před skoro dvaceti lety jako vánoční dárek. Akorát nevím, zda to nějak nezkazili. Pamatuji si, že jsem to dobře dával a teď i na 1 levelu musím obyčejného satyra proklát mečem 10x... Zkoušel jsem i tu možnost vymaxovat se předem a stejný výsledek. Zabití okamžité a to jsem měl hodně HP. Strašně moc mi chybí sci-fi. The Ascent je dobrý, ale zatím jsem moc nenahrál. Kež by se vrátil na GOG Harbinger. A Hades je naprosto skvělý. :) Torchlight je dobrý, ale atmosféru Diabla II nebo Grim Dawnu prostě nemá. Diablo III jsem recenzoval pro jeden větší web. Dneska bych mu dal méně. Ale užil jsem si jej. Diablo IV se mi nesmírně zamlouvá, když tam bude víc Path of Exile a Grim Dawn, bude to jen dobře. Teď se hodně zajímám o projekty s Kickstarteru a opravdu to mám na tak 10.-15 ročně a stovky restů na GOG. :D PS: a to jsem se ještě vůbec nedostal ke skvostům RPG jako je Mass Effect, Dragon Age Inqusition, Pillars Of Eternity nebo Divinity II Original Sin. :) Občas kouknu na módy pro Fallout 2, Vegas a 4. Teď vyšel na dvojku mód Olympus. Úžasné... a to Diablo I dejte výš nebo redakci vyplení David Grohl https://www.youtube.com/watch?v=y8-LH_VUROk :D

  • Jevo83

   Harbinger bol na gog? A uz neni?😱

   • Stephano

    Myslím, že nebyl. Je otázka, kdo vlastní práva. Na Myabadonware také zatím není.

 • Tak čirou náhodou hraju posledních pár týdnů Diablo 3 a Torchlight 2 na Switch lite a kam se hrabe Torchlight na Diabla. Diablo mě neuvěřitelně chytlo, hraju ho pořád dokola, už s 5. postavou. S každou se to hraje jinak, mají to fakt vymakaný. Torchlight mě omrzel po pár hodinách. Meště čekám, až se do slevy dostane Van Helsing a uvidíme.

 • triptich

  tak som neodolal a vyspoileroval si video (ktoré si aj tak s chuťou pozriem). rebríček zostavený pekne, sem tam s niečim nesúhlasím (každý má iné preferencie), ale vo všeobecnosti s radením súhlasím.

  u mňa grim dawn musí byť na prvom mieste, v tesnom závese s diablom II a sacredom, ku ktorému mám silne nostalgický vzťah. a všetkých ohrozuje titan quest. a užil som si aj van helsinga a victora vrana. u mňa príjemné jednohubky, ktoré plne splnili úlohu príjemne pobaviť.

 • Gulivera84

  Opravdu Sacred tak zestarlo, ja nevim vzpominam si ze sem se ty hry tenkrat nemohl nabazit.....a grafika se tak moc libila, musime nainstalovat a oprasit nostalgii, ikdyz asi ty monitory sou vetsi a ty pixely asi biji vic do oci...

  • Mám to stejně. A ještě  si pamatuji jak jsem byl vytoceny z třetího dílu. Těšil jsem se jak malé dítě a to zklamání bylo epické 

   • Gulivera84

    to mi ani nerikej, ted sem si ho koupil na gogu ze sem ho nehral tak sem si rikam zkusim trojku ....neee 😀

 • gio1

  Díky za tip na Grim Dawn. To mi tenkrat nějak uniklo. Hned jsem nainstaloval, zkusil a vypadá to super. Hlavně to kombinování povolání vypadá zajímavě. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit