Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gio1

    Díky za tip na Grim Dawn. To mi tenkrat nějak uniklo. Hned jsem nainstaloval, zkusil a vypadá to super. Hlavně to kombinování povolání vypadá zajímavě. 

  • Refeuw

    Za mě Grim Dawn, když vezmu v potaz i DLCs, tak určitě top 3

  • Reeki

    Tak na prvním místě Grim Dawn a s modem Regin of terror je to opravdu luxus. PoE jsem hrál dlouho, bohužel na můj vkus moc rychle sezóny a také mám pocit, že je to již v mnoha směrech tak předplacané a prekombinovane, že se v tom nikdo nevyzná. 

  • twicer

    Několik dílů Torchlightu, Warhammer: Chaosbane, Minecraft Dungeons ale Lost Ark nezmíní nikdo, ikdyž je pravda že už mě to tady vlastně už ani nepřekvapuje 😀

    • 0011

      Já teda lost ark nehrál, ale není to náhodou MMO, tudíž na tom seznamu nemá co dělat?

      • twicer

        Je, ale řekl bych že už se ty žánry v dnešní době docela prolínají, ne?  Máš hybridní hry u kterých je můžeš zařadit do více žánrů.

        Osobně považuju za diablovku všechno z podobného pohledu kde masíš stovky monster, sbíráš loot a vylepšuješ postavu, to celé abys následně mohl probíhat již známé lokace s tužšími nepřáteli.

    • Maxianimal

      Lost Ark WTF :D

      • twicer

        V žebříčku se vyzdvihují některé tituly jen na základě combatu, který má Ark solidní. 

        Free to play dojírna immortal se tam dostal též, i vtomhle ohledu má Ark mnohem přívětivější model.

        Top3 bych ho určitě nedal, ale do top15 současných diablovek zcela určitě ano.

  • (Ne)divím se, že tu nikdo nezmínil Wolcen. Jestli je to teda ono, nedokázal sem ani dojet základní kampaň, za několik měsíců na ní skoro zapoměl a teď pracně hledal :D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit