Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosím vás neviem kde sa mam opýtať, možu sa sutaže o notebook asus zučastnit aj slovaci?? *7* *7* *7*
    • ne!
    • solomon.short
      és Magyarországon?
  • RA2 super klasika, jediná chyba té hry je že při větších bitvách neskutečné laguje bez ohledu na hardware na kterém ho paříte
    • Pokud to spustíš pod Win98 a AGP kartou , lagy se nekonají . Kvůli těmhle hrám jsem si postavil slabší komp a všechno jede parádně *4*
  • Black_Hand
    no me asi nejvic bavil mod Red Storm. par let zpatky jsem ho mel strasny problem sehnat, kdyz jsem si chtel zavzpominat.
    nastesti je tady: http://www.gamefront.com/files/14757/Red_Storm_Alpha_4 . a to jeste neni posledni verze :(
  • čaro 2d grafiky...to odcení len ten čo to zažil...mladší sú už len od 3d hore... *1*
  • RA2 už nikdy nic nepřekoná
  • Bylo by fajn, kdyby jste o takovýchto starších hrách z přelomu tisíciletí psali častěji, třeba v neděli, jakožto okurkový den na games.cz

    A co se týká konkrétně informací v článku, nejsem si vědom, že by artilerie Nodu měla nějakou sekundární funkci - mohla střílet jen když byla rozložená, na rozdíl od GI z RA2, který je tam uveden správně.
  • Blue.Shark
    Naprosto super článek. Red Alert je prostě klasika - není přeplácaný a přitom je i po těch letech moc zábavný. Jinak jsem zkoušel Mental Omega a odradil mě ten single player. Skončil jsem, tuším, u druhé mise, kde jsem měl jen pár vojáků a musel jsem projít přes obrovskou mapu, kde byly čtyři plně fungující nepřátelské báze. Poměr obtížnosti a zábavnosti se značně klonil k obtížnosti. Přesto je to velmi povedený mod.
  • michaliuz18
    wow konecne po sto rokoch clanok ktory mi mega zdvihol naladu c&c red alert 2 zboznujem, to bolo moje detstvo strateg som bol jak repa :) a o takych modoch som nemal ani sajnu, musim vam prvy krat podakovat :) aj nabuduce prosim tiez nieco zaujimave
  • x_ander
    Jak mě strategie míjejí, tak na Red Alert 2 nedám dopustit a dojel jsem ho už tolikrát, že ani nevím :)
  • Nevíte jestli jsou i nějaké kvalitní mody pro LAN hru? Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit