Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Red Alert 2 je můj nejoblíbenější C&C - vím, že jsou mnohem propracovanější strategie, ale úžasné ovládání, intra s herci, příběh a mnohé chytré nápady stále fungují.
  • Keyz
    Podobných článku bych rád viděl více. I krátké informace, že vyšel nějaký nový dobrý mód.

    Zrovna jsem nainstalovat Contra 008 Beta II pro generals. Bohužel, engine generals je špatný a navíc modifikace je beta ale snad tahle jediná modifikace zvedla obtížnost hry a zlepšila AI.
    Zde v betě to asi ještě neudělali v 007 to byl opravu dobré.

    Navíc u Generals se mi líbili ty krabice. 3 druhy podle frakcí ale obsah byl stejný. Žádné extra hovadiny pro jednu krabici.
  • Cocra
    Velká nostalgie. Myslím, že bych u rodičů doma ve svém starém pokoji ještě tu zaprášenou originálku možná i našel *4* Jediná strategie co mě bavila tak, že jsem ji i dohrál. Sry za povzdech, ten článek to uvolnil *2*
  • u této hry jsem strávil dny!!! Super věc
  • Llour
    Také jsem hrál, velmi dobrá strategie *4*
  • Ethy
    Nevíte někdo jak běží R&A2 na w7? Mám původní diskovou verzi a pamatuju se, že mi to snad jelo nějak strašně rychle nebo tak něco, zkoušel jste to někdo na w7?
    • PreidaQ
      Tiberian Sun jede hrozně blbě (ač jede), ale Red Alert 2 jsem před pád týdny sjel z nostalgie celý a jede parádně.
      • Tilwaen
        Mně tedy jedou RA2 i Tiberiam Sun na Win7 (64bit) bez problémů, nemám ani žádné patche.
      • Ethy
        Díky moc chlapi za odpověď, jdu to prubnout *14*
        • http://blog.obelisk.ro/2010/09/resolution-fix-for-red-alert-2-yuris.html

          Tohle používám, když hrajeme s kamarádama LANku. Odstraňuje to nutnost používat IPX protokol a umožňuje velký rozlišení.
    • Jo, jede. Jsou na to patche. Dokonce to fachá i na 8.1
  • Super, Red Alert 2 :) zase si zahraju a určitě vyzkouším nějaký mod :) více takovýchto článků :)
  • NavrySS
    Stačil úvodní obrázek, a mám zase chuť si to zahrát.. *9* *3*
    • Ale vždyť je to moc retro, ne? :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit