Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • guild house ve wowku *3*
  • Chyba nespomenúť Oblivion Skyrim Fallout 4 mal celý systém stavania obydlia, Sims, vampires bloodlines
    Ale uvítal by som Sims v otvorenom svete a v špičkovej grafike z pohľadu prvej alebo tretej osoby
    • To si ovsem pletes smysl tohoto clanku a presny vyber obydli, ze kterych tvou zminovane pripady uplne vybocuji.
      • A o cem tedy clanek je?
  • Mart9
    Možná jsem nepochopil smysl toho článku, ale chybí mi tam Mafia 2, kde téměř každá mise začínala v bytě. Určitě jeden z nich bych zmínil.
    • Souhlas, ale víš jak, nikdy se nezavděčíš všem, každému tam bude něco chybět, za mě třeba Vampire: Bloodlines *3*
  • MickeyMutant
    Co třeba Prey, Minecraft, Overlord, The Sims, Gone Home nebo Dungeon Keeper. Ty tři poslední jsou kolem konceptu herního "domova" přímo vystavěné.
  • jamar28
    Assassin's Creed 2 a vila s vlastním městečkem. Dala se do ní nakupovat umělecká díla, město se dalo rozvíjet, otevírat v něm obchody, díky čemuž i opravdu mělo smysl se tam vracet. Pod domem pak rodová hrobka a jestli si dobře pamatuju, daly se tam i vystavovat zbraně a zbroje. Něco podobného bylo i ve trojce a pak samozřejmě i pirátská zátoka v Black Flag.
    Ještě se mi líbil Skyrim a DLC Hearthstone, kde bylo možné postavit si vilu podle svého gusta a na základní síň šla "namontovat" třeba knihovna, laboratoř, kuchyně, hala na trofeje, skladiště atd. Bylo možné jmenovat i správce, zaměstnat barda, kočího s vozem, venku pěstovat kytky atd. atd. Na výběr bylo i několik parcel, většinou s dobrým výhledem. A ani to nebylo mrtvé místo, lapkové na ně pravidelně pořádaly přepady.
    A když už jsme u ME, tak tím skutečným domovem pro mě vždycky byla Normandie. *4*
  • JamesFaith
    Žádný Assassin Creed?

    Villa Auditore by si to zasloužila.
  • Ultima Online nic? Ok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit