Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "vyzera ze bude lepsia"

    Lol.
  • No právě jsem četl že D3 má vyjít aji na PS3 *1* i když nevím proč zrovna u Diabla bych se o prodejnost na PC nebál, a nároky na HW blizzardovské hry nikdy neměly velké.
  • Jazz
    jojo, "děctví" jak vyšitý
  • Shaker
    jen dodam, ze ty dve udalosti, co zminujes budou aspon dobre naskriptovany :D
  • Mechwarrior_bw
    "Klidne se totiz muze stat, ze za par mesicu budes psat naopak, ze je to nejlepsi z Maxu."

    áno presne tak, napokon stať sa môže všeličo ... napríklad koniec sveta alebo návšteva marťanov *1*
  • Nejočekávanější hry roku jsou všechno pokračování : bohužel tak tomu je poslední dva roky pořád.Nikdo nic nového.
  • Zavvi je v podstate to same co hut, ale je pravda, ze akce maji rozdilne. Ja netvrdim ze nemas pravdu, ale ja v anglii nakupuji taky (a rekl bych ze vetsina ceskych konzolistu, vzdyt postovne z anglie dela 30 Kc, je levnejsi nez to nase, a hry tam take vychazi levneji, u nas kupuji jen cz tituly) a tuhle zkusenost nemam, proto jsem chtel vedet kde to tak je.

    Btw, ja si dokonce napsal program, ktery nacte kompletni nabidku ps3 her na thehut a upozorni me na vsechny slevy od minule.
  • Shaker
    Na zaklade par screenu, kde sviti slunce a toho, ze Max ma vyholenou hlavu tvrdit, ze to bude hra pro dospivajici, je dost velka blbost, nemyslis? Klidne se totiz muze stat, ze za par mesicu budes psat naopak, ze je to nejlepsi z Maxu.
  • Vlastik: za prve mluvim o necem jinem, za druhe je tohle atypicky pripad, protoze tahle hra vysla s vyraznym zpozdenim. Tohle se deje oboustranne, treba oblivion na ps3 take vysel se zpozdenim, zato ale vcetne dlc.
  • Slendrian
    len sa mi zda byt trosku predrazene, som nauceny na 40€ u zakladneho balenia hry a D3 stoji 50€ pokial sa nemylim, ale asi aj tak skonci u mna na policke :D
  • Pro urcite lidi by to bylo bez pochyby lepsi, nebo by si to minimalne mysleli, dokud by nevideli dopady (pravdepodobne by ale nebyli schopni videt souvislost, priciny a dusledky, stejne jako to nevidi spousta nadavajicich hracu u pc). V realu by znamenalo zkratit konzolovy cyklus na polovinu ho zhruba dvakrat zdrazit. A je otazka, zda ti urciti lidi (jen z toho jednoho tabora) by v souhrnu byli ochotni a schopni to ufinancovat. Ono po te vykonnejsi konzoli nejvic volaji pc hraci, kteri ji nebudou platit ani primo ani v cene her. Na to je adekvatni reakce doporucit pc hracum, at si radsi vic kupuji pc hry a to co chteji si zafinancuji sami. Sony ma ekonomiku zivotniho cyklu napocitanou na deset let, ps3 teprve nedavno prestala dotovat. Kdyby to mela byt polovina, nutne by konzole i hry musely byt drazsi. A to by je nejspis ekonomicky zlikvidovalo, neprodavalo by se to. Neni v tom tak volna ruka, jak si asi myslis. Je to otazka ekonomicke rozvahy, toho co trh unese.

    A pro urcite lidi, treba pro me, by zase bylo lepsi kdyby se konzolovy cyklus jeste zpomalil. Mne by vubec nevadilo kdyby ps4 prisla az mnohem pozdeji. PS3 ma dostatek vykonu na vytvareni kvalitnich zabavnych her na dnesnich televizich, tak proc to zdrazovat? Jen proto, ze to jde? Kazde zvyseni nakladu na hry nutne vede k tomu, ze se hra musi prodat vice lidem (alternativa je zdrazit hru, ale to prakticky nepripada v uvahu). A to nutne vede ke zpristupnovani hry co nejvetsimu poctu hracu. A protoze hraci jsou v globalu ochotni utracet urcite relativne pevne mnozstvi penez, vede to rovnez k omezeni nabidky. Vetsina neduhu v hernim prumyslu na ktere pc hraci nadavaji je zpusobena rostoucimi naklady na vyvoj her. A presto stale tupe volaji po vic a vic drazsich hrach. Nove konzole prinesou drazsi hry (z pohledu nakladu) a to prinese jeste vetsi zavislost pc platformy na multiplatformach a konzolich. To chces? A nebo to konecne prinese rezignaci pozadavku na vyuzivani co nejvetsiho vykonu a filmoveho audiovizualniho zpracovani blizici se realite (kickstarter muze byt nadeji pro tento trend) a zase se zacnou delat poradne hry zalozene na hratelnosti a ne na grafice. A pak zjistis, ze k tomu potrebujes daleko mensi vykon, nez uz je k dispozici dnes.
  • Grifus
    Jsem celkem sokovan Maxovym druhy, respektive tretim mistem. Preci jen fanousci se datumu vydani spise desi, nez ze by meli hru ocekavat. Evidentne se ale temi zmenami trefili do spravne cilovky (tipuju 12-16), takze si muzou mnout ruce...
  • Kolik lidí mimo USA si myslíš že zajímá třeba NCAA Football? Hry na Kinect? A ani nevím, že má vyjít nějaký nový MoH.
  • Vrook
    Hm a ještě je na cracku..
  • V prípade Prey 2 by som očakávania dosť krotil *9*
  • nema bejt to d3 taky na konzole ?:D
  • vlastik.plaminek
    A hry, co vychází současně? Vím, že u konzolovek se musí platit výpalné Sony a MS za to, že to na své konzoli povolí, ale pochybuju, že to udělá rozdíl 400 (a někdy i víc) oproti PC verzi. To už je jenom nenažranost českého distributora a taky malý podíl konzolí na našem trhu. Nic to ale nemění na faktu, že konzolové verze jsou (u nás) předražené jako prase.
    EDIT: A to jsem jsem ještě zapomněl, že některé DLC vychází na PC zadarmo a na konzolích se za ně platí
  • vypadá o dost lépe.. jenže a někdo to tu napsal na konkrétní konzoli je daná hranice výkonu a na tu se hra optimalizuje, u PC však není, HW se stále zlepšuje a optimalizace někdy chybí. Krásný příklad jsou nedávné beta ovladače od NVIDIE.. na Skyrimu mi FPS při stejném nastavení vylítlo tipuju nejmíň o 15%.. a to je jen s prominutím pitomý ovladač..
  • Miserius
    Plaminku, takle bys mohl vyjmenovat max 5 her, a to sice ze na konzolich byly o pul roku drive... Tim nedokazujes absolutne nic.
  • vlastik.plaminek
    Větší prachy za větší zábavu? To jako myslíš vážně? LA Noire na konzole okolo 1300 bez DLC, PC verze za nějakých 900 nebo možná litr s DLC. Takhle bych mohl pokračovat s dalšíma hrama, které na PC dostaly v základu to, co se na konzole muselo dokoupit jako DLC a nebo tam ani nebylo (Gears of War).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit