Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Žraločí zbran z Armed & dangerous, Tornado gun  z Just cause, holubi z Postalu,Dubstep gun (Saints row) Atomové a jiné zbraně z Mercenaries to je šílené až až mít ruční zbran/raketomet houfnici co srovná barák se zemí... jinak nevím. 

    Ok další Experimental MIRV z Falloutu, cerebral bore z Turoku, Kraví kanon z SOuthpark, Laptop gun z perfect zero , SUper ovce a babička z Worms(podle mě i banánová bomba)

  • Corvus

    Dildo na prvním místě je... inu zklamání. Asi jakožto uživatel por*na mě to prostě nepřijde nijak zvlášť... objevný, no :-( To už mi přijdou lepší vidle a voodoo panenka z Blooda :-D

    • dworkin

      My, co hrajeme Thiefa, taky nechápeme. Vždyť je to naše základní pracovní pomůcka.

  • Carnage666

    Trochu mě překvapuje že z TF2 je ve videu sklenice s mlékem a chlebem a ne třeba takový Jarate ze stejný hry 😀 to je zase jen moč ve skleničce a to mi přijde možná víc wtf.

  • drasta

    Prvni a druhe misto... tamtadadaaaa dildo! To je tak legracni a originalni!

  • unicz

    Přihodím zmenšovací paprsek (Duke) atomový raketomet (Shadow).

  • skaven

    ani sa necudujem, ze u zeny skoncili na prvych dvoch miestach dildo a obrie dildo

    :)

  • ripper

    Hm, to je přesně ten typ obsahu, co jsem doufal, že tu nebude. Ale já jsem konzerva, třeba to mladší generace ocení? Každopádně malé plus za rýpnutí do Vávry, to byl highlight videa.

    • SalemCZ

      Říkal jsem si že to je přesně obsah co jsem viděl už asi 100x

    • Upřímně tenhle obsah necení vůbec nikdo.

      • LadaVanBar

        Omlouvam se, uklik sem se a omylem zmack nahlasit misto reagovat,nnevim jak to zrusit.

        Anyway chtel jsem rict, ze pro me je to uzitecny treba jako seznam her, kterym se vyhnu ;)


        Jeste dotaz, proc v diskuzi vubec to bonzovaci tlacitko "nahlasit" je,  jako uplne padly na hlavu, podnet k redakci :zruste to

        • Jack1947

          Prosímtě nikdo se tím neřídí...

        • V pořádku, kdyby mi náhodou komentář zmizel aspoň vím, proč se tak stalo, ale snad se to nestane. 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit