Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gert
    Neskutečný...
  • Amylee.Anderson
    LAPD...*hepčí* *1* *1* Od smíchu mě bolí břicho, fakt že jo *15*
  • MarekTV
    Kurňa, tým, kterej pustil do světa tuhle parádní pomůcku, si zaslouží metál! A ne jeden!
  • Viděl jsem už 2x, ale jistě se to zopakuje :D. Nejsou sice příliš vtipné, ale zajímavé a rozhodně zabaví ;). Každopádně přesně jak je v v článku - kdy se v jaké hře objevily nepovedené záběry? ;) - Nikdy, teda až nyní :D. A i když bych jich uvítal více, přesto velmi chválím a jsem rád i za toto!! Velmi :).
    Nejvtipnější je, dle mého, Phelpsovo kýchnutí :D.
  • Nepovedené záběry lepší než povedené záběry ve většině ostatních her *2*
  • Spades
    Problém je v tom, že xichty jsou opravdu snímané, ale pohyby musí být naanimované, protože u LA Noire se xichty a pohyby točili zvlášť, takže správně by měli být špatné xichty být napasované na spráné pohyby postav.
    • na pohyby tam byl prave motion capture a urcite to snimali najednou s 'xichty', aby to bylo prirozene
  • tejto technologii som nikdy neprisiel na chut. proste obycajny raw 3D sken capnuty priamo do hry, ziadna moznost retargetu animacii na nejaky iny game model tam neexistuje. to by bolo vsetko v poradku, akurat tu 'realnost' uplne zabija fakt ze skin shadery v la noire vyzeraju jak shadery na kartonovu krabicu, uplne plocho a mrtvo.
  • skoda toho propastneho rozdilu mezi hlavou a zbytkem tela
  • Cypri
    No tak to je geniální sakra :D Dokonce i snímanej jazyk, až jsme čuměl co to umí. Bylo by fajné mít hry, které by měli tuhle technologii, už běžně.
    • Nejspíš je to jen otázkou pár let. :)
  • Se mi nějak vybavil poslední Press Start *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit