Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    haluz že aj jazyk to snímalo :D úplne parádne video :)
    • Ten jazyk jsem taky čuměl teda...
  • Tahle technologie by měla být povinnou součástí každé hry! :)
    • to hovoris len preto ze tej technologii (a alternativam k nej) vobec nerozumies...
      inak by si vedel ze tato 'technologia' je pre herny priemysel maximalne neprakticka, nevariabilna a pre 90% hernych znaciek aj nepouzitelna ... su aj lepsie alternativy....no offence :)
      • Proto jsem potom taky napsal "nebo nějaká podobná se stejným výsledkem" :)
        • sorry, reagoval som na povodny post :)
          • V pohodě, myslel jsem si to :)
    • Erendiel
      souhlas... tady to dokazuje, jak mocný nástroj to je.
      • Bohužel je to asi příliš nákladné. Ale věřím, že za pár let bude tato technologie nebo nějaká podobná se stejným výsledkem už samozřejmostí.
  • Nepovedené záběry lepší než povedené záběry ve většině ostatních her *2*
  • Cypri
    No tak to je geniální sakra :D Dokonce i snímanej jazyk, až jsme čuměl co to umí. Bylo by fajné mít hry, které by měli tuhle technologii, už běžně.
    • Nejspíš je to jen otázkou pár let. :)
  • BLADIA-AMNESIA
    *HD is on*
    No fuj. To nema ani 480p snad.
  • Danny28
    Doufám že někdo začne brzy pracovat na hře s touhle technologií.Tohle je budoucnost *4*
  • Amylee.Anderson
    LAPD...*hepčí* *1* *1* Od smíchu mě bolí břicho, fakt že jo *15*
  • MarekTV
    Kurňa, tým, kterej pustil do světa tuhle parádní pomůcku, si zaslouží metál! A ne jeden!
  • Krásná ukázka pokročilosti technologie. Právě díky tomuhle patří L.A.Noire mezi mé oblíbené kousky.
  • ty ksichty u kychancu :)
    hra byla dobra- herci obcas teda az moc prehravali, ale technologie snimani miniky byla paradni. postupne to bohuzel bylo vic a vic stereotypni a dohral sem to uz jen z hecu
    • Magister_Peditum
      Přehrávali, protože hra je do značné míry postavená na odhadu lidí na základě toho, jak se ksichtí. Aby pak i obyčejný smrtelník dokázal rozeznat, jestli je podezřelí flegmouš, nebo není nervní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit