Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, duna jednička a warkraft jednučka to jsou ikony, ovšem ageII, stojí ještě o pomyslný stupínek výše...Dokladem budiž třeba i to, jak bylo řečeno, že funguje stále multiplayer s řadou hráčů....
  • Walldstein
    1. Právě sem zjistil, že jsem masochista
    2. C&C:TS = *14*
  • Tilwaen
    Jiná starší RTS by možná mohla tvůj problém vyřešit (≈ Tiberian Sun). Na easy obtížnost na tebe AI posílá celkem obstojné vlny a pokud tě chytí na švestkách, máš solidní problém. Jakmile se jí ale probojuješ do základny, máš vyhráno. Na normal to hrají jen masochisti. A na hard si to dáš, když máš málo času - víc než 5 minut stejně nevydržíš.
  • umim, jen me to nebavi a ve 32 letech mam jine starosti a nemam cas na hrani s ostatnima lidma *3* kdyz jsem byl na stredni, tak si pis, ze jsem hral proti lidem. Jen pak po nekolika letech, kdyz jsem si chtel zavzpominat na hrani, jel jsem jen single a tam byl ten problem, co jsem psal.
  • Tak se nauc hrat proti lidem. *3*
  • Supr hra a kdyz jsem byl mladsi, stravil jsem s ni spoustu casu, at uz single nebo multi. Pozdej kvuli X vecem jsem vzdy preferoval single player u her obecne. A tady je kamen urazu. Asi s tim ma zkusenost vic lidi. Proti pc napr death match, pc po prvnim velkem utoku bylo tak nudne, ze uz se nezmohlo na vytvoreni vetsi armady a dalsi mohutny utok, ale jen posilalo v kratkych casovych sekvencich miniaturni utoky o poctu jednotek vojaku... Stacilo jen postavit par vezi a hradby, za nima par lucistniku a jen se piplat se stavenim, tezenim a vyvojem. Je to asi zevseobecneni popisu, ale takova byla realita. Pc = jeden velky prvni utok a pak uz nic... *16*
  • Ačkoli to mnoho hráčů neví, AoC zažívá opravdu pěknou renesanci. Díky klientovi Voobly a stránce AoCZone.net vznikla ohromně silná komunita hráčů všech úrovní. Co chvíli se hrají nejrůznější turnaje - mistrovství světa (SY Nations Cup), Masters of Arena, Clan Invitational, War is Coming - s celkovým prize poolem 120 000$, Balance of power, celosvětová LAN party v Belgii a mnoho, mnoho dalšího...

    HD verze přispěla k vytvoření nové komunity (přitáhla nové hráče a nepřetáhla je z Voobly jak by si někdo mohl myslet). Přesto zůstává faktem co je již psáno v recenzi. Na Voobly hrají hráči mnohem lepší, pilnější a cílevědomější. Dokládá to i rating. Když máte v HD verzi rating 1600+, na Voobly nejste ani 1300+, a to jsem ještě hodně jemný.

    Přesto "Ejdž" je prostě skvělá hra poskytující kvanta zábavy a u mnohých i srdcovka číslo 1!
  • To je ale blábol zase ...
  • ten bug byl ve tvé hlavě, za to hry nemůžou
  • Nechceš mi snad tvdit, že je v pořádku, když někdo udělá recenzi na hru, kterou ani nehrál.
    Pokud jo, tak si jiné recenze ani nezasloužíme
  • Třeba já :D
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLsEnhV6SqEgJo63XCwL5y275XkNdsXKDu
  • Tak to už je velkej chlap ;)
  • del0
    Drizzt: "Hrál jsem desítky RPGček, ale stejně jsem pořád nenašel nic, co by tyto hry sesadilo z trůnu."

    To bude možná tím, že PT nabízí takovou svobodu role-playe, že proti tomu dnešní rádobyrpg působí jako tunel, kde sbíráš exp a equip. Ale jinak to "herně není nic extra". *7* Ale tak, dá se pochopit, že pro někoho, kdo má rád spíš akčnější hry, to asi nebude nic extra. *1*
  • del0
    Vytýkat Tormentu špatný combat je stejná hloupost asi jako vytýkat Doomovi, že tam nejsou větvený dialogy, promakaný vývoj postav a super sofistikovaný příběh... *15*
  • TheGGG
    a jsme víc HC než šici ti 8biťáci...
  • JJ, pravda. Naštěstí vyšel 18.12. Underrail, který vrací atmosféru skutečně "oldschool" RPG. Už 2 týdny to hraju a chrochtám blahem.
  • BangMeInBangladesh
    Krutopřísný!
  • Boží hra, ten soundtrack je nezapomenutelný!
  • TheGGG
    oooh někdo má problémy tolerovat cizí názor... a taková sprostá slovíčka
    incoming ban TOT 10 mikes
    BTW:
    and calm down m8 než ti rupne...
    EDIT: pěkně jste ho smázli hulváta...
  • TheGGG
    já mám odehrané všchny díly CoD a znám týpka co má odehrané všechny díly assassina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit