Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    Mně připadáš jako bobův mulťák.
  • To těžko, Vilgík byt totální hezounek, Mads je sympoš, ale rozhodně to není nějaký frajírek.

    Jako Vilgík by mohl http://www.csfd.cz/tvurce/34673-matt-bomer/
  • Taky se ptam...
  • Tak Mikklsena jako Vilgefortze, padouši muj jdou
  • Co je na sexu temnýho prosimtě? *1*
  • JamesFaith
    Oni ukázali, že z něj umí vycházet, ale udělat pokračování je něco jiného než přepracovat originál. Navíc stejně jako Sapkowski myslí moc literárně, oni budou myslet moc videoherně, ale tak už to chodí, když někdo překračuje hranice svého tvůrčího oboru.
  • To píšeš, jako by ta hra nějak ty knihy posunula *15* Dobrej fanatik *3*
  • Zaklínač mně případá taková ta rádoby drsná, temná fantasy pro emo puberťáky, kde ta rádoby temnost je vlastně jen vulgarita a sex...
  • "Chápu to teda správně, že i zápletka ve W3 ti přišla jako "jasná známka úpadku a velkého množství požitého alkoholu" ?"

    Naprosto, ano, vždyt je totální břečka. Céčkové fantasy...
  • kostejnesmrtelny
    Co já si tak pamatuju, tak jednorožec strašil už ve druhým díle ságy. No nic, neshodnem se. *5*
  • kostejnesmrtelny
    Myslím, že Geralt byl někde popsanej, že mu bylo těžko odhadnout věk a měl nepříjemnej ksicht. To myslím na Mikkelsena docela sedí. *14*
  • to je pravda ale kdyby zhubnul a použili by CGI a tunu mejkapu, porad by byl použitelny. herní geralt taky vypada že mu tahne na 40
  • problem bude spíš v tom že je oškliva
  • x_ander
    Eva Green mi přijde pro Yennefer jako stvořená, vždyť vypadá jako luxusní čarodějka i normálně. Navíc to není zase taková velká hvězda, aby si ji seriál nemohl dovolit, v seriálech se občas objeví a nemá problém se před kamerou svléknout. Ideální kandidátka :)
  • x_ander
    Mikkelsen by byl sice parádní, ale tak před 10 lety. Přece jen je mu přes jednapadesát a na Geralta vypadá už trochu staře. Ne, že by Geralt měl být nějaký mladík, ale o 7 let mladší Armitage mi tam věkem sedí líp. Ale herecky je Mikkelsen jiná liga, o tom žádná.
  • eva green s yennefer nemá absolutně nic společného. jessica chastain je zas na triss příliš stará.
  • špatnej vkus (na ženy) ale neberu ti to
  • Lukyz
    Chápu to teda správně, že i zápletka ve W3 ti přišla jako "jasná známka úpadku a velkého množství požitého alkoholu" ?
  • King by zase nenapsal tu knihu, kdyby nebylo těch, kterými se inspiroval on. A tak dále...
  • Paulcz
    Jednorožci a elfové nenechají spát možná tak 10letý školačky, cestování časem nebo dimenzemi je jasná známka úpadku a velkého množství požitého alkoholu, Některé pasáže ušli, ale jelikož šlo o zakončení ságy a předchozí díly byli relativně promyšlené a bez blbostí tak tohle bylo hořké zklamání. Možná to zazdil schválně když mu ti fanoušci tak lezli krkem :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit