Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    Vyměň Armitage za Mikkelsena a shodneme se *5*
  • jamar28
    Což tu nikdo nepopírá že ano...
  • Tím myslíš druhý GOThrones
  • Hm, dobrý výběr.
  • skaven
    *13*
  • skaven
    v podstate mas pravdu, ja som to bohuzial videl vo fullhd, ale inac vsetko sedi
  • x_ander
    Prosil bych Richarda Armitage jako Geralta, Evu Green jako Yennefer a Jessicu Chastain jako Triss. A pokud to bude natočené ve stylu GoT, tak se není o čem bavit. Sem s tím!
  • x_ander
    Protože prachy. Známé ksichty sice něco stojí, ale zase přilákají pozornost více diváků. A co si budem povídat, v Americe Zaklínače samotná značka neutáhne. I ty Hry o trůny měly do začátku aspoň toho Seana Beana.

    Já samozřejmě netvrdím, že mají do Zaklínače obsadit Toma Cruise a Angelinu Jolie, ale aspoň někoho známějšího na úrovni třeba toho Seana Beana potřebovat budou.
  • Copak? Trefil jsem hřebíček na hlavičku? Došly naučené fráze? Komupak jsi nastavil zrcadlo teď?
    Přes všechny tvoje rádoby intelektuální řeči ses projevil jako nefalšovaný primitiv. Gratuluji, takhle se odkopat.
  • XorxoxTalarius
    To silne pochybuju, ono cteni mezi radky je nejvetsi mor, jak uz ukazal south park skvelym dilem "The Tale of Scrotie McBoogerballs".
    A nejaka vyjadreni jsou prezitek. Lide budou sledovat ten serial pro pobaveni, ne pro politicke skoleni.
  • kostejnesmrtelny
    Nejsi jedinej. Paní Jezera byla velmi cool - cestování po světech, bitva u Brenny, útok na Vilgefortzovu pevnost...

    Prej odpad, wtf?
  • Lukyz
    Já nechápu proč, ale jsem asi jedinej, komu se Paní jezera líbila *1*
    Pokud je něco odpad, tak za mě rozhodně Bouřková sezóna.
  • Tak, já taky stavím Bouřkovou sezónu hluboko pod Ságu i původní povídky, ale je otázka, jestli za to náhodou nemůžou "fanoušci", kteří léta pláčou, že Sága je pro ně moc komplikovaná, a že chtějí zase něco, jako byly povídky...

    Jinak, Zaklínač, to je Sapkowski. CD Projekt krásně navázali na jeho universum a obohatili ho, ale autorem postav, světa, příběhů i 90% nosných myšlenek universa Zaklínače je pořád Sapkowski. Doufám, že se seriál povede - i když pochybuji, že se povede tak moc, jako se povedly hry.
  • Doufám, že brzo chcípneš.
  • Politickofilozofické vyjádření by mělo být součástí, ať už je jakékoli. Koneckonců, neměl být Zaklínač zrcadlo našemu světu?
  • proč?
  • Paulcz
    Autor si neohlídal ani knihy, které sám psal :) Paní jezera už byl odpad i když různé části předchozích knih jsou geniální.
  • Jack1947
    Netflix takže to vydaj hned najednou všechny epizody hmm... ale mohlo by bejt zajímavý necháme se překvapit.
  • To ale nic nemeni na tom ze knihu napsal King a bez nej by Kubrick natocil akorat tak kulovy.
  • Kompost
    don't feed the troll

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit