Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to jako budete jezdit na skejtu a u toho střílet panáky? To zní zábavnějc než většina dílů COD :)
    • no asi preto to bude next-gen
  • ak po Black Ops 2 bude dalsi Modern warfare a na tom istom engine, tak sa asi poserem do smiechu *1* *15*
    • Whoossain
      Bude na stejnym enginu, ale bude to next gen!
  • vůbec by mi nevadilo, kdyby dali modern warfare na pár let k ledu a zkusili se vrátit do 2. sv., tam by podle mě našli spoustu a spoustu příběhů, které by mohli vyprávět. Nebo naopak do budoucnosti, ale ne jako nový black ops, mnohem dál, klidně na nějakou jinou planetu.
    • Jack1947
      To uz by bylo moc Future a co treba se vratit o par let zpatky, Ne Do 2 ale 1svetove, to by mohlo byt zajimavejsi a navic bysme tam potkali slavneho kapitana Price jako vojina *3* .
  • Tady se někdo snaží z "COD" vybudovat novodobou nadávku.

    1980 - Ty seš ko*ot
    2020 - Ty seš kot
  • nove cod bude cool, už se těším na řadu inovací:P
  • DangerousDave
    neviete či niektorý z vývojárov z IW vydržal makať na všetkých CODoch ? tomu by mali dať metál za statočnosť a zaistiť doživotný prísun antidepresív.
    • ZvacA
      Ono vlastně tam není člověka, který by mohl dělat zcela na všech dosavadních dílech, vzhledem k tomu, jak je značka rozložená mezi další studia. Metál za statečnost by se pochopitelně hodil pro jádro bývalých zaměstanců kolem Zampella-West spolku, kteří zrobili CoD 1, 2, MW 4, MW2, ale pak hodili na IW a Actvision a tím pádem na CoD bobek. Ale dokonce i Treyarch si drží několik adeptů, který spolknul s Gray matter, a jenž robili na CoD United offensive, Big red one, CoD 3, War at war, Black Ops a nyní na BO2. Takže možná jsou ještě v Treyarchu tací, kterým z CoD hrabe paradoxně víc, než těm, co byli v Infinity ward.
  • Dneska neoficiální oznámení a zítra tu máme oficiální a popozítří oznámenou první dlc edici. *1*
  • Já myslím že už by se tu mohla objevit recenze,beztak jediná změna bude v čísle názvu a počtu odpálených atomovek.
  • Uprimne mi je to fuk. *6*
    • A proto jsi četl tenhle článek a ještě ho okomentoval...
      • a skadiaľ vieš že on is to prečítal?
  • jindra.veliky
    diky next genu bude nyni v koridoru az dvakrat vic bouchajicich sudu *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit