Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jůůůů našla jsem tam hry, které jsem myslela, že už se neprodávají super :-) už mám v košíku :)
  • Máte tohle? https://www.herni-svet.cz/new-nintendo-3ds-xl-monster-hunter-4-edition-3ds
    taky jsem ho kupoval :-)
  • To záleží no, já mám doma nové Nintendo 3DS Monster Hunter 4, a jsem naprosto spokojen :-)
  • Ahoj přemýšlím o koupi nového nintenda, stojí za to? chtěl bych ho vyměnit za playstation
  • Re: DannyBlue:

    Jestli nemáš rád PlayStation Vita, Nintendo si taky neoblíbíš.
  • 3DS je super ,ale ty hry lehce omrzí a hrát s 3D je nanic, když hraju tak 3déčko vypínám! Že začátku bych hodnotil ***** hvězd, teď když už skoro všechny mám u konce tak ***
  • No a ja si skutocne myslim, ze keby v baleni bola nabijacka tak cena konzole stupne o cenu nabijacky.
  • Myslím, že jsou dobré obě dvě. Padnutí do ruky bych moc neřešil, obě padnou podobně dobře nebo blbě, záleží má úhlu pohledu. Je to plastový kvádr, žádný ergonomický gamepad, ale já s tím nikdy problém neměl. Nikdo u toho nesedí osm hodin denně, že. I na to rozlišení u XL asi člověk zapomene, když se ponoří do hry.
    Vybral jsem si malou krémovou podle vzhledu, pro mě byla jednoznačně nejhezčí.
    V každé porovnávací recenzi nakonec zaznělo "mně vyhovuje/líbí se víc ta a ta, ale ani s jednou chybu neuděláte" :-)
  • Skvělá konzole, taky se chystám ze stávajícího 3ds xl sáhnout po novém 3dsku. Jen mě mrzí, že u XL verze nelze měnit kryty :/.
  • vlastnim new 3ds xl paradni vecicka.-)
  • solomon.short
    Pavel: takze nejlepe si to osahat na vlastni hnaty ;)
  • Netřeba být takový útočný, ale v podstatě máte úplnou pravdu.
  • Mám velké ruce, dlouhé prsty a už staré DS bylo OK.
    Dnes jsem si pořídil malé bílé 3DS a sedí úplně v pohodě. A když se podívám na displej, větší bych opravdu nechtěl, to už by byl vzorek sakra vidět.
    Jinak je nádherně matné, až má člověk pocit, že to zanechává prach na rukou :-)
  • Nekoupilo Nintendo Apple, hodně věcí by to vysvětlovalo.
  • To snad nemyslis vazne.. Zato, ze tam neni nabijacka, tak je konzola o 10eur lacnejsia? To si fakt taky naivny? Praveze je o 10 eur drahsia! Pretoze za tuto cenu uz mala byt v baleni aj nabijacka, ale ona tam nie je, nintendo usetri 10e a preda to za rovnaku cenu. Ked naozaj chcu, aby sme usetrili peniaze za nabijacku, preco tam nie je standardny micro usb konektor? Aby sme mohli pouzit standardnu usb nabijacku k mobilu, ktory ma uz takmer kazdy? Preco? Je to tiez 5V, ako usb. Ci si myslis, ze ten prehistoricky hardware je taky drahy, ze by s pribalenou nabijackou museli zdvihnut cenu? Nintendo si tu spravilo peknu ryzu a ty si to ich PR oddeleniu zhltol aj s navijakom, lol..
  • Jestli máš velké ruce, nekupuj si malé 3DS.
  • solomon.short
    akorat tedy nevim co neni takovy problem... leskly plast u xl nebo mensi velikost u normalniho new 3ds?
  • solomon.short
    ano, to se radi mezi ty urcite cinnosti, kdy je to vyhoda *3*
  • Mám vitu a jsem nastvanej. Tezce nevyuzity potencial handheldu, jinak, pokud se nebudeme bavit o hrach tak strci 3ds do kapsy. Bohuzel je to hlavne o hrach..
  • Zase takový problém to není, neboj. Navíc můžeš dobře prstit, to není na škodu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit