Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hromadné propouštění ukazuje spíš na chybu vedení, to je fakt. Není to populární a pokud není kríze, tak se zodpovědný šéf o svoje lidi postará. Zrovna Valve toho má spoustu co dělat, třeba mohou opravovat a vylepšovat Steam. Také si stěžují, že nestíhají posuzovat projekty, které chtějí do store, takže užitečná práce by se našla, kdyby byla dobrá vůle. Ale není, takže Valve je v krizi a nebo šéf není moc sociální a ohleduplný. Ani nevím, co je horší.
  • TheGGG
    Týýý v*le, možná je nepropustil, ale snědl.
    http://wiki.userpedia.net/images/c/c7/GabeNewellMeetsPortal.jpg
  • Dobry zamestnavatel by mohl dobrym kvalifikovanym zamestnancum nejakou praci sehnat, ne? Zvlast kdyz siri mytus o skvelych pracovnich podminkach ve Valve, kde si zamestnanci mohou delat co chteji.
  • They have chosen, or been chosen....
  • http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/000/477/309/a15.png
  • nebo možná Gabe všech 25 lidí snědl :D
  • calwin
    tak ja ti teda neviem... tiež by si živil vo svojom podniku ľudí pre ktorých jednoducho nemáš prácu? mne to príde ako obyčajný strategický ťah podniku pri zmene dlhodobého cielu.
  • maji steam a propouštějí? Možná by Gabe měl přemýšlet nad zhubnutím. Sám se vyžírá doslova jak prase, ale zaměstnance propouští. možná by měl přestat držkovat a konečně udělat Hal-Life 3. Čím dál víc ho nemám rád.
  • Tak ako v kazdej normlanej spolconosti ktora nevynasa svoje spinave pradlo von.
  • calwin
    dianie vo vnútri Valve mi príde ako dianie v severnej kórei... všetci vieme že je ale to je asi tak všetko čo vieme :D
  • Spíš bych řekl, že někdo začal krást Newellovi burgerový svačiny, tak vyhodil 25 lidí, u kterých měl podezření.
  • Možná to bylo tak, že Gabe chtěl udělat Half Life 3, ale těch 25 lidí bylo proti tomu tak je vyhodil. *1*
  • Nechce se mi verit,ze by Valve se svou dojnou kravou Steamem,bylo v nejakych velkych problemech.
  • Robotron3
    Viděl bych to na puč a vzpouru, 25 lidí se domluvilo, že se zasadí o vývoj Half-Life 3 a Gabe řekl NE! To je vidět, jaká ve Valve vládne tvrdá ruka, i když se nám snaží nabulíkovat pravý opak *2*
  • Důležité je,že si Jirka"přečte zprávu v chatu,až se přihlásí *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit