Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KronosDeret
    Naahodou, vypada to moc pekne, zivej karibik, ostrovy na prozkoumavani, namorni bitvy... bude brzo zima, tak se aspon virtualne ohrejem.
  • Grand Theft Auto V XBOX360 QUACK Zlodeji z konzol.
    • A víš proč je to úplně jedno? Protože ta hra na konzolích prodá stejně 20 Mega. To se pak vývojáři můžou společně s vydavatelem chytnout za ruce od srdce se smát šíleným smíchem tejden v kuse nějakými úniku na net.
    • Nedá mi to a musím na tvůj dementní komentář reagovat.

      Pořád se dvě party bezmozků musí osočovat, kdo je větší pirát. A ta PC půlka ráda používá tento argument proti konzolím (tedy že konzolové hry jsou často k pirátění i před datem vydání). Tak když jsou konzolisti takoví hrozní piráti, kteří mají hry ke stažení už před vydáním, tak proč se vždycky prodá víc kusů multiplatformních her na konzolích? Máš proto nějaký vysvětlení? Asi ne, co... konzolisti jsou totiž zlí piráti, co? A i přesto vítěží v počtu koupených kusů.

      A měl by jsi si uvědomit, že kdyby to bylo jen trochu možný, tak by se PC hráči vrhali na cracklý hry před vydáním jako hladoví psi. Byl jsi někdy na Warforu když nějaká málo zabezpečená PC hra leakne? Tuny PC hráčů brečí po uploadech na free servery a "bůůů, bůů, mě to nejde, jsem blb a neumím se postarat o svý PC a tak mi jedou hry."

      Takže ne, žádní zloději pouze z konzol. Zloději z konzol a z PC a ze smartphonů a z bůh ví čeho ještě. A jeden GóóóóJ, co neví, která bije.
      • Toje kok tvl xDD Na tebe nema cenu vubec reagovat , zasun a hraj toje tvoje co.
        • A sorry, neuvědomil jsem si, že ti je 12.
          • Nj aj taky su.
  • walltar
    Technologické přednosti? ... Jako že už to nebude vypadat jako klon předešlého dílu?
    • Zayl
      Naivko.
  • ...ale fakľu neshasnú.
    • "Tvůrci se chlubí tím, že každičká dešťová kapka má být zcela nezávisle nasvícená..."
      • tak to sem zvědav kolik to spálí mašin až začne pršet :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit