Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    Desktop je dobrá investice. Stačí občas vyměnit grafiku a jede se dál, ale může to skončit jako tunning auta.. vysoce návykové a hlavně drahé.. *15*
  • Jack1947
    To mne nechava, az moc ledove klidnym (nebo chladnym?) , mne staci "old gen" a hlavni je pro mne, pribeh a hratelnostni stranka ( diky bogu).
  • Nevěřím. Mám tu PC z r. 2005 a přestalo stíhat někdy u Oblivionu... (P4&3GHz, 3GB RAM, GF6600GT)
  • Ja mam 7 rokov staru rachotinu a este teraz mi v v pohode fachcia nove veci, skoda len ze ze hry uz niesu co boli, a len par stoji za kupu- no aspon mi to zozerie menej casu :)
  • Zayl
    Naivko.
  • Mno vida kdyz na to je.. :D Ale mam 4roky stary komp a stale nemam s zadnou hrou problem, ale je to desktop, notas mam horsi :D
  • tak väčšina z toho sú len symbolické vylepšenia súčasných technológií z ktorých niektoré sú tu už pekných par rokov. Ale vyzerá to pekne, nie že nie.
  • Lawliet
    Konzole by to mohly brzdit i trochu víc.. nestíhám ty notebooky házet oknem *1*
  • sam ses ztrapnil dneska ti PC vydrzi 5 let a furt ma nad konzoli navrch
  • A víš proč je to úplně jedno? Protože ta hra na konzolích prodá stejně 20 Mega. To se pak vývojáři můžou společně s vydavatelem chytnout za ruce od srdce se smát šíleným smíchem tejden v kuse nějakými úniku na net.
  • God-of-War
    Tady se clovek fakt nenudi. *15*
  • Dělá ti dobře označovat konzolisty za stádo? Příjemně to lechtá na jazyku, co? Ty, velký PC hrdina a oni, plebs ve špíně.
  • A já tě měl za génia tohoto kanelového místa...
  • Radši si každý 2-3 roky koupím novou konzoly, než každých 6 měsíců novou VGA... Ty joudo *1*
  • Ale aliasing je negativní jev!
  • Naopak, čteš velmi dobře. Mozek, kolego, mozek...
  • Aliasing? Neměl jsi na mysli antialiasing?
  • Nj aj taky su.
  • A sorry, neuvědomil jsem si, že ti je 12.
  • Toje kok tvl xDD Na tebe nema cenu vubec reagovat , zasun a hraj toje tvoje co.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit