Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý věci měl už Mario na NES konzole - pohybující se kytičky, ničení prostředky, aliasing, otevřený svět, takže se PC s nějakým rokem 2002 může ledatak otočít a políbit si díru.
  • Nedá mi to a musím na tvůj dementní komentář reagovat.

    Pořád se dvě party bezmozků musí osočovat, kdo je větší pirát. A ta PC půlka ráda používá tento argument proti konzolím (tedy že konzolové hry jsou často k pirátění i před datem vydání). Tak když jsou konzolisti takoví hrozní piráti, kteří mají hry ke stažení už před vydáním, tak proč se vždycky prodá víc kusů multiplatformních her na konzolích? Máš proto nějaký vysvětlení? Asi ne, co... konzolisti jsou totiž zlí piráti, co? A i přesto vítěží v počtu koupených kusů.

    A měl by jsi si uvědomit, že kdyby to bylo jen trochu možný, tak by se PC hráči vrhali na cracklý hry před vydáním jako hladoví psi. Byl jsi někdy na Warforu když nějaká málo zabezpečená PC hra leakne? Tuny PC hráčů brečí po uploadech na free servery a "bůůů, bůů, mě to nejde, jsem blb a neumím se postarat o svý PC a tak mi jedou hry."

    Takže ne, žádní zloději pouze z konzol. Zloději z konzol a z PC a ze smartphonů a z bůh ví čeho ještě. A jeden GóóóóJ, co neví, která bije.
  • Asi jo. Ale tak pokud bude port zase dělaj něco jako Ubisoft Kiev, tak tě žádná technologie nezachrání.
  • Blbý konzole! Na koho dělaj ramena? PCčka toto všechno mají už od roku 2002!
  • Doufám že PC verze bude technologicky ta co vyjde na next-gen.
  • Jak? Novou konzoli prece :), kterou si stado opet koupi a opet bude o par let pozadu :D
  • to je pravda... som zvedávy ako to budú riešiť o nejaké 3-4 roky keď už teraz sú pozadu..
  • Vypadá to dobře a čekal bych víc *3* Ještě ani ty next gen konzole nejsou pořádně venku a už zase brzdí vývoj grafiky *1*
  • Vypadá to hezky, to jo, tomu už se trošku dá říkat nextgen aspoň, jen to teď použít v nějaké další hře ještě. Vyloženě proti AC nic nemám, ale ta hra mně prostě přijde trochu divná, nudná docela... takovou grafiku by si zasloužily zajímavější tituly.

    PS: Zaklínač 3 tomuto stejně natrhne prdell graficky a samozřejmě i gameplayem, příběhem, světem .... aaaaaaa stop flame :)
  • Raduj sa gamer, ten stealth bude taky stealth ze bez next gen sa ti v trave strati postava!!
    Rad by som vedel kto vypotil hentu vetu ako obhajobu na next gen.
  • pardon za off-topic, ale z jakyho duvodu ten prehravac opet neumoznuje standardni full screen ffs ? vyjebanej jezdec u zvuku taky pretrvava - mam pocit, ze opravdu na navstevniky vaseho webu z vysoka kacite
  • tak to sem zvědav kolik to spálí mašin až začne pršet :-D
  • KronosDeret
    Naahodou, vypada to moc pekne, zivej karibik, ostrovy na prozkoumavani, namorni bitvy... bude brzo zima, tak se aspon virtualne ohrejem.
  • Grand Theft Auto V XBOX360 QUACK Zlodeji z konzol.
  • "Tvůrci se chlubí tím, že každičká dešťová kapka má být zcela nezávisle nasvícená..."
  • walltar
    Technologické přednosti? ... Jako že už to nebude vypadat jako klon předešlého dílu?
  • ...ale fakľu neshasnú.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit