Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drobné upozornění tak trochu k tématu:
    Dnes vychází nový datadisk do The Lord of The Rings Online: Riders of Rohan. Podle všeho by to měl být návrat ke kvalitnímu obsahu z dob vydání Mines of Moria. Uvidíme.
  • Sice mě skolila nemoc a je mi dost mizerně, ale Armellátka a Gomorost mě dokázaly potěšit *4*
    • 13_11
      To mě těší, Veverčáku. Brzy se uzdrav!
  • Komu to ten Christopher prodal?
  • strašně děkuju za seznámení s Homestuck, včera jsem to četl celej večer a je to úplně super! už chápu, proč vybral tolik peněz, ten autor má vážně geniální nápady :)
    • GlaDOS
      Já se tedy do komixu moc nedostal, ale doporučuji si najít i hudební uskupení Homestuck, co dělá do komixu hudbu. Na Bandcampu mají spoustu dobře poslouchatelných kousků.
  • Koukám, že tu probíhá vášnivá debata ohledně práv a neopráv na to použít věci z Pána prstenů filmu :) no to jsem psát nechtěl, ale je velmi zajímavé si to číst... mě nejvíc potěšil song z Contry... to jsem si hned zanotoval *14* hodiny a hodiny odehrané... miloval jsem to a dohráli jsem to s !kamarádkou! jenom jednou *1*
  • 13_11
    Nejen VereWolfovi díky za přispění do diskuze! Příjemně jste mě všichni překvapili!
  • Pre: ales.smutny:
    Prečo potom WB nevadilo toto:
    http://www.moddb.com/mods/third-age-total-war/images/uruk-hai-scout#imagebox

    Third age mod pre M2TW. Tiež tam je kopa dizajnu z filmu-brnenia,stavby atď.

    Veď ich argumentácia a i tvoja je úplne scestná. to už by si za zlodeja musel označiť človeka čo si spieva oblúbenú pesničku a natočí si to na video a hodí na youtube alebo človeka čo si namaluje kópiu niakeho obrazu a vystaví si ho doma.
    Pokial niekdo takto chápe autorské práva tak je chorí. to nemá s morálkou nič do činenia,taký človek je totálne šialený.
    • ales.smutny
      Nejspíš, protože si toho nevšimli. Asi nemají divizi, která prolézá net kvůli modům. Ale obovám se, že si mne pletete s tiskovým oddělením WB...
      Argumentace ohledně toho, že "je to zcestné/ šílené", je pak tak neprůstřelná, že s tím ani nemá cenu jakkoliv polemizovat, pěkný den :)
      • Pozri podľa mňa má človek právo povedať,že niektoré zákony alebo ich uplatňovanie v praxi sú
        sú šialené. a podla mňa uplatňovanie patentov a autorských práv sa v posledných rokoch dostalo do totálne šialenej roviny.
        Dokazom je tento prápad,ale ešte lepším je vymáhanie stoviek euro slovenskou SOPOu od obce Heľpa zato,že deti pri fašiangovom sprievode a následnej zábave spievali ľudovú pesničku To tá Heľpa,ktorá sa v tejto dedine preukázateľne spieva už cez 100 rokov. SOPA argumentovala tým,že niaky potrhlí slovenský autor tu ľudovku niako prerobil a tak majú nárok za honorár a navyše naparila obci pokutu zato,že im neoznámili ,že budú niečo spievať. Dokonca im vyhrožovali súdom.
        Druhým príkladom je človek čo zorganizoval dva koncerty v Bratislave kde hrali kapeli svoje vlastné pesničky a SOPA ho dala na súd a chce po ňom poplatok okolo 2,5 miliona CZK.
        A u Vás v ČR to nieje o nič lepšie.Proste tie zákony ohľadom autorských práv a patentov a hlavne ich uplatnovanie v praxi sa dostalo do totálne absurdných a čialeným pozícií a treba stým niečo urobiť.
      • Nemají divisi? Tento mod měl ze všech modu nejlepší sledovanost!
        • ales.smutny
          ?? Obávám se, že tady někdo něco čte mezi řádky a nebo se nevyjadřuje srozumitelně... A výjimečně to nebudu já.
    • Nevím, jaký je přesně právní problém v této věci a nebudu to zkoumat. S čím lze mít problém jsou ty přesné kopie zbraní okopírovaných z filmů. To si taky myslím, že není úplně ok. Ale stačilo ty zbraně udělat trochu jinak a neměl bych problém. Ale když si mám vybrat mezi pokračováním modifikace za cenu téhle "zlodějiny", nebo zastavení vývoje s tím, že by vše bylo ok, tak raději a jasně podpořím modifikaci. Mimochodem, vůbec nepochybuji, že by autoři v credits zmínili autory původních návrhů zbraní. To je ale jen má víra.
      • Jak říkám existuje určitý lore.
        • walltar
          Smůla lore vlastní WB ...
  • smajdal
    LoTR licence je v herním průmyslu docela nevyužita. Výsledek a případný zájem by mohl WB sloužit k průzkumu trhu a impulzu vytvoření pořádného SP LoTR RPG, navíc by je to nic nestálo. Ale samozřejmě je chápu a mají právo učinit právní kroky k zastavení projektu. Jen by se mohli zamyslet nad tím, jestli nejdou proti vlastním zájmům.
  • Jako jediný český vývojář MERP teamu jsem dal hlas už dávno. :-D
    • Možno by si mohol hovoriť o veciach zo zákulisia- ukázať nejaké screeny, priniesť novinky ohľadne vývoja a tohto sporu. Čo sa týka mňa, budem len rád.
      • https://www.facebook.com/ToSaveMerp
  • Peticiu na LOTR-a v Skyrime som sa podpisal.
    Ale Armello mi pripomenulo vtipy typu "ide vlk, zajac a medved po lese... " :-), ale som zvedavy aj na to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit