Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Q.U.B.E
    Herní doba dvě a půl hodiny, příběh žádný, několik bugů a nemožnost dokončit některé hádanky, kde chybí "restart" bez skončení hry a pokračování od autosavu, naštěstí ty jsou před každou hádankou, ale stejně...
    Takový Portal ve sterilním prostředí bez GlaDOS a jejího osobitého humoru, který logické hádanky posunul na úplně jinou úroveň...
    Není to špatná hra, to rozhodně ne, je to sympatická logická hříčka v působivé grafice, ale něco tomu chybí a v přímé konkurenci k Portalu prostě neobstojí...být to odbočka Portalu s GlaDOS, náznakem příběhu a nějakým vtipem na odlehčení tak hodnotím lépe, ono i bez vtipu by to mohlo být lepší, kdyby tam byla nějaká interakce, připadal jsem si jak v té cvičné místnosti v Matrixu....prostě místo bez života, kde je nuda a sem tam hádanka...mít to delší herní dobu, tak se unudím...
    PS: Z Mirror's Edge je tam jen bílá a červená...:D moc bych to k tomu nepřirovnával...
  • Menorri
    Neslyším starý, dobrý mixážní pult Solar Fields s prvky Mirros Edge?.....obě hry co jsem hrál a hudbu dělal Solar Fields tak měla velký úspěch a já osobně hry miloval (Mirros Edge a Capsized)....doufám, že Qube nebude vijímkou.....
  • Portal+Mirrors edge=q.u.b.e

    vlastny napad v tom nevidim (no dobre,vymyslali ulohy) ,ale tak kazda dalsia logicka hra je plus *3*
    ale maju pekne logo *1*
  • jindra.veliky
    odpoved na heretic: jn hlavne ze je tu zakazany slovo shi* a dalsi nadavky pri psani v komentech *3*
  • Trosku offtopic ale: "Nicméně tihle ostřílení borci své vybrané vývojáře nepodporují způsobem, jaký by jim dával právo s nimi v závěru vyjebávat – jak se to leckdy u vydavatelů děje." - pan redaktor, to co je za slovnik? Suhlasim s vami, ale trosku ste to prehnali, nemyslite?
    • Cesi to maju trosku ine, to je v pohode. U nas ma tiez iny vyznam napr. "podrb mi zada". *1*
    • Radeji si prestrihni kabel od internetu ty pseudomoralisto.
      • Samozřejmě, že pan autor věci nazval pravým jménem, však myslím si, že existuje jistá pomyslná žurnalistická doktrína, která v rámci zachování serióznosti daného plátku/webu praví, že užívání samoúčelných vulgarit je zbraní bůlváru. Osobně mi přijde mnohem trefnější, když na nějaký problém dokáže autor poukázat právě za pomoci spisovného slovniku, přesto trefně a vtipně. Vulgarity jsou laciné a značí prostého ducha.
        • MidnighT91
          Vulgarity jsou laciné a značí prostého ducha. Máš studii která by něco takového dokazovala?
          Mě osobně se to v článku líbí, značí to totiž že se autor nebojí dát najevo co si o nich skutečně myslí... Když někdo s někým vyjebe tak s ním prostě vyjebe, nevidím důvod to nazívat jinak... Chci říct, že kdyby se mnou někdo vyjebal tak mu dám jasně najevo co si o něm myslím a vulgarismu bych se rozhodně nebál... Správně použité sprosté slovo dokáže jasně a stručně vyjádřit situaci Příklad: Kdo mi kur** poškrábal to auto!?! V takové situaci bys asi neřekl ježišku na křižku to je ale nadělení, mno i kdiž je vlastně dost dobře možné že by jsi to řekl...
          • Znaci to aj, ze autor zacina byt prilis subjektivny. Okrem toho, taketo pomenovanie vykresluje vsetkych vydavatelov ako stereotypnych zlodejov, co nemusi byt vzdy pravda.
            • 13_11
              Subjektivní to pochopitelně je, poněvadž píšu sám a jenom za sebe. Co schválí a projde editorem, to už je zase jeho práce. Chci se akorát vyjádřit k tomu, co jste právě napsal a vyvrátit onen klam. Slovo „leckdy“ neznamená „vždy“, nýbrž „někdy, čas od času, občas“.

              Zdroj: Ústav pro jazyk český Akademie věd ČR
    • GlaDOS
      a jak jinak bys to pojmenoval? já nevím ale mě vhodnější slovo nenapadá
      • napr. okardnut ich a zvysoka na nich kaslat?
      • vybehnout...

        Jasne ze to prehnali. Bulvar to je uz delsi dobu.
        • GlaDOS
          To tedy vhodnější není. Vydavatelé vybýhají s vývojáři a všichni si létají na růžovém mráčku. To by bylo velmi měkké pojmenování. Vydavatelé s vývojáři často vyjebávají, slušněji se to říci nedá.
        • se neposerte
    • Takto to dopadá, keď pustíte pobožníka na internet *7*
      • Ale to neni vec viery alebo nabozenstva, ale vec prezentacie. Ako mame potom vyzerat na metacritic, ked este citatelia povzbudzuju redaktorov k vybere takychto slov? Chod sa pozriet na IGN alebo Gamespot, tam taketo slova urcite nenajdes. Volba rezervovanych slov robi z clankov seriozne a objektivne, zatial co taketo vulgarizmy poukazuju na ocividne zaujatie autora.
    • A co si 10 rocne decko? Nepoznas take slova ? Veci je treba nazyvat pravymi menami. Pomaly aby clovek sa bal nieco aj napisat, nastastie internet neni TV, takze kludne pan redaktor aj nabuduce :).
      • A potom ze vraj preco deti v predskolskom veku maju taky slovnik. Kvoli takejto ignorantskej tolerancii.
  • hrál jsem betu a jsem Z QUBE nadšenej opravdu parádní hra která může konkurovat portalu(a to nejsem žádnej myslitel vlastě mi logické hry nic neřikají):D
  • GlaDOS
    Bezva rozcestník. Já se teď připravuji na Trine 2 tím, že si zase dám Trine 1. Jinak slintám nad Dear Esther, co vyjde už 14. února. Na Owlboy a Vessel si bohužel zatím musím počkat.
    • jo, to jde poznat ze tve logicky napsane vety :)
      • GlaDOS
        Hlavně že ty jsi snědl Šalamounovo hov*o, že? Máš nějaké výhrady? Napiš je. Jinak je tvůj komentář naprosto bezduchý.
  • Slotermeyer
    Ke Q.U.B.E.: Jsem rád, že to dotáhli do zdárného konce. Už ta stará freeware verze byla super.
  • QUBE vyborna odreagovacka, doporucuju, dohráno. Obcas se clovek sekne u nejakyho problemu, vypne to a pak se k tomu vrátí a vyřeší to hned :)
    • Vedel by mi niekto napísať, aká je priemerná dlžka hry? O hru mám velký záujem, len dúfam že to bude aspoň o dĺžke portalu 1 a 2? Diky
      • 13_11
        Šest-sedm hodin v průměru.
  • Vyzerá to veľmi pekne :) Keďže ma veľmi bavil Portal tak ma na 90 % zabaví aj táto hra :) Podľa mňa by bola celkom sranda si to aj zahrať na Kinecte, keď by sa spravilo dobré a pohodlné ovládanie, mohlo by to byť super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit