Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    a jak jinak bys to pojmenoval? já nevím ale mě vhodnější slovo nenapadá
  • A potom ze vraj preco deti v predskolskom veku maju taky slovnik. Kvoli takejto ignorantskej tolerancii.
  • Takto to dopadá, keď pustíte pobožníka na internet *7*
  • jo, to jde poznat ze tve logicky napsane vety :)
  • Dokonce vypada daleko lepe než Portal 2.
  • A co si 10 rocne decko? Nepoznas take slova ? Veci je treba nazyvat pravymi menami. Pomaly aby clovek sa bal nieco aj napisat, nastastie internet neni TV, takze kludne pan redaktor aj nabuduce :).
  • Trosku offtopic ale: "Nicméně tihle ostřílení borci své vybrané vývojáře nepodporují způsobem, jaký by jim dával právo s nimi v závěru vyjebávat – jak se to leckdy u vydavatelů děje." - pan redaktor, to co je za slovnik? Suhlasim s vami, ale trosku ste to prehnali, nemyslite?
  • hrál jsem betu a jsem Z QUBE nadšenej opravdu parádní hra která může konkurovat portalu(a to nejsem žádnej myslitel vlastě mi logické hry nic neřikají):D
  • GlaDOS
    Bezva rozcestník. Já se teď připravuji na Trine 2 tím, že si zase dám Trine 1. Jinak slintám nad Dear Esther, co vyjde už 14. února. Na Owlboy a Vessel si bohužel zatím musím počkat.
  • Slotermeyer
    Ke Q.U.B.E.: Jsem rád, že to dotáhli do zdárného konce. Už ta stará freeware verze byla super.
  • QUBE vyborna odreagovacka, doporucuju, dohráno. Obcas se clovek sekne u nejakyho problemu, vypne to a pak se k tomu vrátí a vyřeší to hned :)
  • Vyzerá to veľmi pekne :) Keďže ma veľmi bavil Portal tak ma na 90 % zabaví aj táto hra :) Podľa mňa by bola celkom sranda si to aj zahrať na Kinecte, keď by sa spravilo dobré a pohodlné ovládanie, mohlo by to byť super
  • Amylee.Anderson
    Qube vypada SAKRA dobře *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit