Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    To vypadá,že Sui Generis nevybere dostatek anebo to bude dost těsné.
    Vybrali zhruba 4000 za den.To nebude při tomto tempu stačit.
  • Fyzika je v tom Sui Generis cool, ale chtělo by to dopilovat animace. Postava běží jak připosraná a vůbec, ty animace v soubojích vypadají, jako by ty postavy byly loutky. Tak divně se kroutí a naklání. Co se mi ale líbilo mnohem víc, byla kvalita světla a stínu. V tom dungeonu to mělo fakt atmosféru. Nicméně tohle vše je jen technologie, která hru nedělá. Navíc pokud na tom chtějí dělat RPG, tak bych rád viděl, jak do takto realistického systému soubojů chtějí zakombinovat magii a statistiky postav, protože bez toho nemám zájem. Že by byly veškeré animace a fyzika (rychlost, síla, obratnost...) byl dynamicky vázané na staty? Pak by to možná mohlo fungovat. .) Takže až uvidím alespoň RPG systém, samotná technologie mě nepřesvědčí...
  • Komentare Codyho mohou navstevniky webu odrazovat od vstupu do diskuzi zkuste ho odchytit a nejlepe zastrelit udelame si takove Sir, You Are Being Hunted nazivo :D
  • Chválím pana autora za výběr titulního obrázku!
  • Sui Generis mi pripada jako izometricky Dark Souls coz je bezva jsem zvedavy jak bude ci nebude pri hrani stvat otaceni kamery ale i to se da zvladnout
    • Keyz
      No snad to nebude jako DS.Kamera na prd.Nutnost nelogicky zaměřovat.Mnoho divných věcí které komplikovali hru.
      Tohle má být pro PC tak mají více možností jak věci řešit.Jestli to vyřeší dobře to se uvidí.
  • mam taky par napadu na skvelou hru, asi to dam na kickstartr a pak seženu činany kteri to naprogramují za minimalni mzdu nebo za stravu. asi to dam svymu pravnikovi nech se podiva na pravni aspekty
    • GlaDOS
      Mám taky pár nápadů. Co kdyby ses sbalil a šel blábolit jinam? Ty tvoje komentáře bych mazal jako spam, být adminem.
    • x_ander
      Cody opět nezklamal :-D
  • Sui Generis vypadá božsky! *14* úžasná fyzika konečně patřičné reakce na zásahy ... možná trošku přehnané ale určitě mi rozumíte ;) . Je tam jistá podoba s Fyz. Enginem Euphoria (Max Payne3,GTA...) což se mi velice zamlouvá *4*
  • fizola
    Trocha OT ale: Neviete mi niekto poradit na iPhone podobnú hru akou bude Antharion? Lebo Inotia bola kratka a quest je skor krokovací, kto vie tak pochopí a hádam poradí, ďakujem
  • to abych pořád jenom hrál a hrál a hrál. a času není. chtělo by to pár životů navíc
  • victor
    Nemůžu se zbavit dojmu , že třeba takový Wasteland 2 se po stránce enginu prezentuje dost rozpačitě . Zato ve "zvláštního druhu" je vidět přesně ten potenciál co B.Fargovi chybí .....

    A ten editor .... nádhera . Šoupátka a posuvníky jako v Bibble umí udělat každý , ale editor který bude bez studování desítek stran automaticky generovat terén podle základních pravidel , to se dneska moc nenosí . A přitom kolik ,věřím že i hodnotného, obsahu by dokázali vytvořit zapálení amatéři a fandové s intuitivním nástrojem .

    Sui Generis nesmí zapadnout !
    • U Wasteland 2 ani Projektu Eternity o engine vubec nejde. Jim jde o obsah a nemaj cas ani penize na vyvoj vlastniho.
      Sui Generis ma sice zajimavej engine, ale vubec to neznamena, ze z toho udelaj dobrou hru po strance obsahu a hratelnosti.
      • Však říkám že by se dokonale doplňovali ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit